Dodaj do ulubionych

powiadamianie o komentarzach do moderowania

19.03.07, 18:37
Czy jest możliwość, aby być powiadamianym o komentarzach czekających na moderowanie? Jeśli tak, to w jaki sposób? Mam zainstalowany RSSnewser, ale on pokazuje tylko nowe wpisy na wybranych blogach.
irytek05.blox.pl
Edytor zaawansowany
  • mpieck 19.03.07, 19:20
    Informacja na ten temat znajduje się w bloxowej pomocy.
  • irytek05 19.03.07, 21:20
    Wcześniej przeczytałam co pisze w "Pomocy". Jeśli to chodzi o kanały rss i podane tam linki, to niestety nie rozumiem tego, stąd moje wcześniejsze zapytanie. Nie wszyscy są w tym temacie zorientowani.
    irytek05.blox.pl
  • mpieck 19.03.07, 21:35
    Żeby skorzystać z tego typu powiadomienia będziesz musiał mieć zainstalowany
    czytnik RSS, który obsługuje autentykację http, np. NewzCrawler, NewsGator albo
    czytnik z przeglądarki Opera. Żeby otrzymywać powiadomienia o niezmoderowanych
    komentarzach, trzeba się najpierw zalogować podając w konfiguracji adresu feed-
    a login i hasło, których używasz do logowania się do edycji bloga. Adres tego
    typu powiadomień dla twojego bloga to
    irytek05.blox.pl/komentarzeAdmin.rss
  • irytek05 19.03.07, 21:44
    Dziękuję za szczegółowszą radę. Mam przeglądarkę Opera, jednak nic o czytniku nie wiem, czy mógłbyś mi powiedzieć jak go znaleźć (uaktywnić)w Operze, aby z niego korzystać?
    irytek05.blox.pl
  • mpieck 19.03.07, 21:53
    W przypadku Opery 9, wybierz z menu RSS -> kanały informacyjne -> dodaj i wpisz
    w okienku adres, który podałem. Ustaw czas aktualizację jaki ci odpowiada. Przy
    próbie pobrania feeda przeglądarka zapyta się o login i hasło do bloga, chyba
    że już wcześniej się do niego z Opery logowałeś (w tym przypadku nic nie musisz
    podawać).
  • irytek05 19.03.07, 22:17
    Tak mam Operę 9, ale powiedz mi jeszcze, gdzie w niej znajduje się to menu RSS z kanałami informacyjnymi. Ja wiem, że dla Ciebie to pewno śmieszne o to pytać, no ale cóż, niech już do końca wyjdę na "blondynkę".
    irytek05.blox.pl
  • eela 19.03.07, 23:03
    RSS jest na górnym pasku między Widżetami a Pocztą
  • irytek05 19.03.07, 22:29
    Pojawił mi się RSS na pasku! Zainstalowałam według Twojej instrukcji. Wielkie dzięki, zobaczymy jak zadziałasmile
    irytek05.blox.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka