Dodaj do ulubionych

kardiolog dziecięcy olsztyn

08.07.14, 19:30
Dziewczyny ! Wczoraj wyszłam ze szpitala po porodzie .Jestem trochę zaniepokojona bo lekarz wysłuchał jakiś szmer na sercu .Dali skierowanie do Olsztyna do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie i kazali tam zadzwonić .Zadzwoniłam i....wizytę mam dopiero za 4 miesiące (urlopy....). Znacie jakiś namiar gdzie przyjmuje jakiś kardiolog dzieciecy w olsztynie.
Edytor zaawansowany
  • stanislawkroll 13.07.14, 17:27
    Witaj w klubie.Coś na ten temat wiem.Ale znalazłem tego lekarza w internecie Michał Brożyna i jego stronę www.kardiologdzieciecy.info i bylem u niego z dzieckiem niewiele starszym od twojego.Zbadał,i uspokoił że ten szmer nad sercem to żadna poważna wada tylko przejdzie .Pozdrowionka .Oby to nie było nic poważnego
  • katarzynagreda 30.11.14, 11:20
    Mam pytanie do rodziców czy nie znacie jakiegoś kardiologa dziecięcego w Giżycku ?Ale takiego co ma w gabinecie Echo serca przeznaczone dla małych dzieci .Mój synek ma szmer nad sercem i chcę zrobić mu prywatnie nawet to badanie .Tylko słyszałam że trzeba mieć odpowiedni sprzęt dla małych dzieci bo badanie może być nie dokładne.Proszę o kontakt na takiego lekarza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka