• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

JAKI GINEKOLOG W EŁKU???

• 31.10.06, 14:05
    JESTEM W CIĄŻY. OD NIEDAWNA MIESZKAM W EŁKU, PORADZCIE MI JAKIEGOŚ DOBREGO
    GINEKOLOGA I EWENTUALNIE GDZIE TU RODZIĆ????
    Edytor zaawansowany
    • 31.10.06, 17:31
      Witaj. Niedawno rodziłam-8 miesięcy temu :P jesli chodzi o ginekologów to z
      państwowych polecam dr. Kulbacką z przychodni Vita na os, Kilinskiego. Z
      prywatnych tez na Kilińskiego dr. Kucharczuka(jako jeden z niewielu robi
      badania prebnatalne). Niestety z powodu cukrzycy ciąży nie rodziłam w Ełku wiec
      nie moge polecić szpitala. Pozdrawiam
    • 31.10.06, 17:39
    • 01.11.06, 14:45
      aicha80 napisała:

> JESTEM W CIĄŻY. OD NIEDAWNA MIESZKAM W EŁKU, PORADZCIE MI JAKIEGOŚ DOBREGO
      > GINEKOLOGA I EWENTUALNIE GDZIE TU RODZIĆ????
      Mogę polecić p. Wojciechowską, przyjmuje prywatnie pod filarami
      • 06.11.06, 15:54
        Dzięki;)))słyszałam o tej pani, nie wiesz w jakich godzinach i kiedy przyjmuje??
        • 07.11.06, 10:01
          P. Wojciechowska przyjmuje pod filarami w poniedziałki od 15-stej do chyba 18-
          stej.
    • 06.11.06, 17:49
      Ja również moge polecić p. Komarzyniec! Prosze tylko sie nie zrażać "jej
      sposobem bycia" ale jako ginekolog jest najlepsza. Ja do niej chodziłam i moja
      siostra.
      • 13.01.07, 04:31
        maja_maja napisała:

> Ja również moge polecić p. Komarzyniec! Prosze tylko sie nie zrażać "jej
        > sposobem bycia" ale jako ginekolog jest najlepsza. Ja do niej chodziłam i
        moja
        > siostra.
        Moja siostra chodzi teraz do p. Komarzyniec i jest przerażona tą kobietą. Hehe
        moze dlatego ze jest młoda(oczywiście moja siostra) :P (ma 18 lat)
    • 10.11.06, 16:52
      pamietajcie - od KUNY z daleka !!!!!!! zwlaszcza jesli nie leczysz sie u niego,
      dziecko mojej siostry przez niego nie zyje, malo brakowalo i jej tez nie byloby
      wsrod zywych, Srodek nie lepszy
    • 10.11.06, 16:58
      i jeszcze jedno - jedz rodzic do Sokolki - szczegolnie nie polecam elckiego
      szpitala, w Sokolce bedziesz mogla urodzic po ludzku
      • 24.03.14, 18:55
        Moja żona chodzi do dr Urbańczyka i sobie go chwali. Ginekolog Ełk
    • 15.11.06, 11:29
      nasłuchałam się o ełckim szpitalu od znajomych...ogólnie podobno
      rzeź...słyszałam że w olecku jest lepiej..czy ktoś ma jakieś doświadczenia z
      tego szpitala?????????dziękuję z góry i pozdrawiam;)))))))
    • 16.11.06, 23:25
      A ja z kolei Kunę bardzo sobie cenię.Dzieki niemu donosiłam ciążę.Co do rodzenia
      to równiez zdecydowanie odradzam ełcki szpital.
      • 28.11.06, 18:36
        niedawno(maly ma 6 miesiecy)i bardzo polecam jest bardzo dobra fachowa opieka a
        ginekologa polecam dr Kucharczuk na kilinskiego przyjmuje prywatnie a nad jego
        pacjentkami skacza jak nad jajkiem(przy porodzie bez zadnych powiklan bylo 3
        polozne i lekarz)a i gratulacje przyszlej mamuni ;-)
    • 11.12.06, 18:01
      aicha80 napisała:

> JESTEM W CIĄŻY. OD NIEDAWNA MIESZKAM W EŁKU, PORADZCIE MI JAKIEGOŚ DOBREGO
      > GINEKOLOGA I EWENTUALNIE GDZIE TU RODZIĆ????
      Czesc. Rodzilam w Olecku 21 m-cy temu. Ordynatorem byl wtedy KOWALIK. Tam
      naprawde mozna rodzic po ludzku i bez dodatkowych kosztow.tylko zle wspominam 1
      polozna. No coz zawsze trafia sie czarna owca. Zwiedzilam przed porodem
      wszystkie szpitale w okolicy. Elcki - 1 miejsce pod wzgledem czystosci - Olecko
      mogloby sie podciagnac.chociaz nie wiem jakjest teraz. Bezbolesnego i szbkiego
      porodu zycze. Acha. Kucharczuk jest ok. Tylko w moim przypadku dziecko mialo
      urodzic sie martwe. Nie musze pisac co przezylam. Kulbacka moze tez byc. Bardzo
      mi pomogla przy badaniach dodatkowych i skierowaniach. Sama ma nie najlepszy
      sprzet. Ale ogolnie wspominam ja dobrze. Koncowke chodzilam do Kowalika do
      Olecka.
      • 11.06.14, 10:56
        Również porodówka w Olecku - jak najbardziej ok
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.