Dodaj do ulubionych

najlepsze forum bukmacherskie, co proponujecie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 23:23
j.w.

ps. wpisuje rozne magoczne slowa w googlach , a tutaj wyskakuje dziesiatki
spobie podbnych forow, ktore polecacie. chodzi mi o takie forum ktore bedzie
w miare niezalezne, tzn nie bedzie mialo jakiegos sponsora a typy beda pisane
rzeczywiscie przez graczy a nie przez moderatorow
Edytor zaawansowany
  • Gość: old_hand IP: *.jmdi.pl 24.08.06, 09:21
    Internet strasznie zdziadział i o ile rzeczywiście 6-8 lat temu można było
    znaleźć wiele wartościowych typów i analiz chociażby na mecz.pl albo
    bettingadvice to dzisaj te strony to śmieć do reklamowania cienkich buków. A co
    do porad - nie znam dobrego forum niemieckojęzycznego - to co spotkałem to też
    śmieć. Francuskiego nie znam więc się nie wypowiem. Z serwisów
    angielskojęzycznych - bettingzone.co.uk (dobre opisy, ale ze skutecznością typów
    to różnie). Mozna natomiast znależć typy na takie egzoty jak krykiet, rugby czy
    wyścigi koni. Warto zaglądać na punterslounge, chociaż też trochę podupadło
    (dużo typów z kursem 1,30, stawką 10/10 i uzasadnieniem ajax i manutd to fajne
    drużyny). Tylko typy można obejrzeć na goonersguide (całkiem solidnie opisane i
    przyzwoicie ze skutecznością). I na koniec hat-trik.com/tips. Dobra skuteczność,
    chociaż ja raczej nie korzystam, bo grają głównie "dziwne" ligi - skandynawia,
    am.płd., niższe angielskie. Nie lubię grać czegoś o czym nie mam pojęcia :)
  • rotstein 25.08.06, 22:07
    dzieki za strony angielskie, pewnie kiedys sie przydadza, a czy masz jakas
    swoja polska?
  • Gość: old_hand IP: *.jmdi.pl 26.08.06, 08:43
    Pooglądaj forum na www.mecz.pl. Jest bardzo duże i oprócz spamu bukmacherskiego
    znajdziesz kilku dobrych typerów od poszczególnych lig czy sportów. Poza tym na
    punterslounge.com sprawdź dział typów z lig europejskich. Typują ludzie z
    różnych krajów, przeważnie "swoje" ligi narodowe (np. Szwajcaria, Francja,
    Finlandia) więc czasem wychodzi to rzeczywiście dobrze. W weekend jest też w
    sekcji o piłce angielskiej temat "weekend bets" -> możesz sprawdzić jakie kupony
    wysyłają uzytkownicy.
  • Gość: kondor IP: 62.29.253.* 24.08.06, 15:51
    moim zdaniem www.typerzy.net - masz tam forum, ale jest tez liga typerow z nagrodami i bardzo dobre typy z analizami. to chyba najwieksza w Polsce strona...
  • Gość: gd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.06, 18:54
    www.typujemy.pl/forum -zdecydowanie najlepsze!!!!!
  • Gość: Macron44 IP: *.unknown.vectranet.pl 31.05.18, 23:26
    Ja ze swojej strony polecam forum bukmacherskie, które posiada w swojej ofercie jedynie typy bukmacherskie legalnych bukmacherów, działających w oparciu o polską licencję. Nie ryzykuj i nie obstawiaj w zagranicznych firmach bukmacherskich!
  • Gość: Rosoel1 IP: *.pljtelecom.pl 03.06.18, 13:33
    Najlepsze forum bukmacherskie ? Wiesz trudno jednoznacznie stwierdzić, bo każdy ma nieco inne potrzeby. Ja uważam że całkiem sporo jest Betonline bo mam tam też czat gdzie jest dużo osób a ja lubię grać live. Ale to niekoniecznie musi tobie odpowiadać ;)
  • sebastainmilika 31.08.18, 17:26
    Ja polecam najlepszy serwis z bonusami: oferty-bukmacherskie.pl Codzienna dawka promocji bukmacherskich
  • buruturs 20.12.18, 04:43
    #[] #[7gd-205.#Recommended site 7gd-205.7gd-205 comod.7gd-205 comod.7gd-205 comod.]
  • Gość: Luj12 IP: 82.102.16.* 12.01.19, 12:06
    Zdecydowanie Darmowybonus.com - mają tutaj najwięcej informacji o darmowych promocjach nie wymagających wkładu własnego, udało mi się zarobić kilka tysięcy PLN z ich pomocą w przeciągu pół roku :)
  • gamebooker 29.01.19, 18:46
    www.bettingclub.pl - oprócz typu można przeczytać krótką analizę, bukmacherskie typy dnia.
  • Gość: Lemiec IP: *.m247.com 05.05.19, 16:15
    zdecydowanie Darmowy bukmacher 2019

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.