Dodaj do ulubionych

zestawienie cen Palanga

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.10, 23:22
Witam mam prozbe do tych co ostatnio byli w Palandze jakie tam sa ceny chodzi mi o to iz np w Polsce nad Morzem obiad mozna zjesc za 20zł od osoby jak jest na Litwie? nocleg okolo 40zł a jak w Palandze? piwo ok 5-6zł a jak tam? lody ok 5zł z automatu a jak nad Litewskim morzem? Pytania moze dziwne ale chce wybrac sie w lipcu na 2 tygodnie i nie wiem ile pieniedzy szykowac u nas wydaje srednio 1700zł na osobe.Z góry dziekuje za odpowiedzi:)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Bogdan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.10, 21:51
    W zeszłym roku byłem w sezonie.
    Nocleg 30 litów od od osoby w prywatnym domu, obiad na zasadzie danie dnia (zupa, drugie danie) 12-14 litów zawsze można zamówić coś lepszego (droższego) piwo około 6 litów lody nie pamiętam. Cenę zawsze możesz obniżyć nocując na polu namiotowym, jedząc to co sam zrobisz, czy w restauracjach oddalonych od promenady.
  • Gość: dfdf IP: 46.113.93.* 04.12.10, 21:32
    Mogę Ci powiedzieć ile co kosztuje w sąsiedniej lipawie.
    Noclegi w lipawie 5 łatów,benzyna 0.777,chleb-rupmaize 0,5,woda mineralna 0.4,piwo-0,4-08 łata.obiad 2 -3 łaty.Ogólnie jest 30 % drożej niż w Polsce.Natomiast w miarę tanie są obiady w stosunku do cen produktów w sklepach.Na litwie ceny trochę tańsze niż na łotwie ale jest drożej niż u nas.Zresztą duża część produktów pochodzi z Polski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka