Dodaj do ulubionych

tesknie...

12.10.13, 18:02
no i po co mi to było? cos mi się zrobilo i poleciałam na kilka dni do helsinek. sama, w ciemno. i teraz tesknie. za biala katedra, za brzmieniem mowy na ulicach, za gaskami, mewami. za salmiakami, które polubiłam od pierwszego ostrożnego polizania. ma ktoś jakiś pomysl, jak tam zamieszkac? nie znam jezyka, angielski tez mniej niż podstawowy, mloda już nie jestem... wiem, ze nic z tego. to może chociaż pare paczek cukierkow ktoś by mi podeslal? zwroce koszty, oczywiście:)
Edytor zaawansowany
  • inspiration_point 24.10.13, 20:52
    E tam, młodość to pojęcie względne:) Jak nic nie trzyma Cię w Polsce, masz jakiś fach w ręku, albo przynajmniej jesteś pracowita i nie boisz się żadnej pracy to próbuj!

W razie czego salmiakki podeślę :)
  • 520marzena 25.10.13, 08:22
    :) przestalam już liczyc na to, ze ktoś tu zajzy. to nie takie proste. nikogo tam nie znam. wiesz, mieszkanie i praca nie leza na ulicy, i nie wystarczy się schylić, by je podnieść. ale baaardzo bym chciała tam zyc. nic piękniejszego sobie nie wyobrażam, no, prawie..;). Salmiakki na razie kupiłam za skandaliczna kase na Ebayu, teraz czekam az do mnie dotra, ale przyjmę kazda ilość. cos strasznego, jak je lubie. fuj czekolada, krowki, zelki...
  • inspiration_point 25.10.13, 11:01
    To ciekawe i w sumie bardzo mile, ze sa ludzie (oprocz mnie:P) na ktorych Finlandia robi tak ogromne wrazenie:) Z drugiej strony pamietaj, ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!

Mozesz tez po prostu przyjezdzac sobie tutaj regularnie, w ramach wakacji:) Fajnie, ze Finlandia jest stosunkowo blisko Polski, gorzej, ze tanich biletow brak:/
  • 520marzena 25.10.13, 11:45
    no, bilety tanie nie sa, zauwazylam. jasne, ze będę się starala jeszcze wrocic. za wszelka cene. tu nic mnie raczej nie trzyma, nie wiaze, nie bawi. jeśli będę rownie samotna tam, to przynajmniej w miejscu, które kocham. wrzuc mi na prywatna wiadomość cos o sobie, co? :)
  • inspiration_point 25.10.13, 21:54
    Chciałam napisać, ale mail 520marzena@gazeta.pl nie istnieje:) Może jak podasz mi dobry to coś tam Ci napiszę :)
  • 520marzena 25.10.13, 22:02
    bo w gazecie musisz mój profil kliknąć i tam masz opcje wyslania wiadomości. jakbys aktywowala swój profil, to mogłabym ci wyslac prywatnego maila:)
  • inspiration_point 26.10.13, 10:41
    Nie korzystam z gazetowych profili i nie chce mi się ich aktywować:)

Możesz napisać prywatnie na inspiration_point@gazeta.pl :)
  • 520marzena 04.11.13, 18:25
    milczysz...:(
  • natalia87r 08.10.15, 15:59
    przy okazji, czy ktoś zna jakieś książki o Finlandii?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka