Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

JAK NAJLEPIEJ DOJECHAć DO RYGI? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • WITAm, mam byc może trywialne pytanie ale no cóż, jak najtaniej dojechac do
    rygi?..poza stopem...peace
      • Gość: Iwan IP: *.server.ntli.net 23.02.06, 20:57
        Tylko przez Zabkowice
        • mi tez te zabkowice...
          a powazniej - easyjet ma fajne promocje, jesli jestes z zachodniej Polski
          (wyloty z Berlina SXF)
          • Gość: xavier IP: 195.187.253.* 25.02.06, 18:27
            www.airbaltic.com

jak polecisz tymi liniami to badz tak mily i daj znac po powrocie. bo to forum
            ma taka malutka wade, ze jest za duzo pytan a za malo porad i feedbacku. ale
            generalnie i tak jest spox.
            • Gość: zenon IP: *.lodz.mm.pl 28.02.06, 22:58
              Zdecydowanie najtaniej bedzie jak zakupisz 3 wina arizona i skonsumujesz
              bezzwlocznie :)
            • Gość: Fabian IP: *.polkomtel.com.pl 15.03.06, 11:23
              Ja mam już niemiłe doswiadczenie z ta linią. Reklamowała (i reklamuje dalej)
              połaczenia z Wilna i Rygi do W-wy i do tych miast. Wykupiłem lot powroitny na
              26.03 z Wilna do W-wy. Okazało się po kilku dniach, ze lini zmieniła rozkład i
              z/do Wilna lata od 2.05. Nie otrzymałem żadnej informacji mailem (choć adres
              mailowy rezerwując nalezy podać), nie ma info na www, na maile pod adresem
              podanym przy rezerwacji odpowiedają po kilku dniach lub w ogole nie
              odpowiadaja. Wstępnie zaproponowano mi lot przez Kopenhagę - gdzie Rzym, gdzie
              Krym. Wtopa na początku..... A reklama w polskiej prasie jest dalej o
              połączeniach od 26 marca.......
    • Gość: wojnaipokoj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 00:09
      Możesz lecieć z Warszawy do Kowna z Wizz Air i dalej z Kowna do Rygi autobusem
      np. Ecolines czy litewskim Eurolines.Albo bezpośrednio z Polski do Rygi
      autokarem.Połaczenia i ceny na:
      www.bileciarnia.pl
      www.wizzair.pl
      www.ecolines.pl
      www.eurolines.pl
      www.eurobus.pl
    • Gość: Maciek IP: *.chello.pl 08.04.06, 21:47
      Mozesz jechac autobusem Warszawa- Wilno, za 80 kilka zlotych z Dw. Centralnego,
      a potem w Wilnie wsiasc w pociag do Rygi, ktory jezdzi codziennie. Wcale nie
      ejst to droga opcja:)
      • Gość portalu: Maciek napisał(a):

> Mozesz jechac autobusem Warszawa- Wilno, za 80 kilka zlotych z Dw.
        Centralnego,
        >
        > a potem w Wilnie wsiasc w pociag do Rygi, ktory jezdzi codziennie. Wcale nie
        > ejst to droga opcja:)

++Kiedy takim pociągiem jechałeś?...
        Bo ja 2 lata temu liczyłem na ów pociąg - ale okazało się ze już nie występuje
        w przyrodzie! Co innego autobusy z Wilna i Kowna - ale to było 2 lata temu -
        teraz może i tych autobusów nie ma???
        • Gość: Maciek IP: *.chello.pl 10.04.06, 22:17
          Ano pociag ten kursuje w przyste dni tygodnia, odjezdza z Wilna o 12.09, a w
          Rydze jest o 17.20:). Sprawdz na www.pkp.pl i wpisz sobie trase realcji Vilnius-
          Riga Pass. Mysle, ze to najtansza opcja- 80 zl z abus z Centralmego, plus
          pociag z Wilna, naprawde polecam:)
          • Gość: wojnaipokoj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.06, 12:56
            Autobus,o którym piszecie/w zastępstwie zlikwidowanego pociągu do
            Wilna/kursuje,co drugi dzień.W dwie strony zapłacimy ok.160zł.Pociąg z Vilna do
            Rygi,poza tym że jedzie długo,jest międzynarodowy,jedzie z Truskawca i
            faktycznie nie we wszystkie dni.Za autobus Vilno-Ryga-Vilno zapłacisz 15,30
            Euro.Taniej i wygodniej wychodzi jechać bezpośrednio z Warszawy do Rygi:
            Warszawa o 6:30,w Rydze o 18:55/jeżeli kupujesz bilet przez internet-zapłacisz
            w dwie strony 49Euro,normalnie przejazd kosztuje 270zł/.Oferta Ecolines.W
            Eurolines bilet dwustronny kosztuje 315zł.
            • Gość: hm IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.06, 00:29
              Czyli porównywalnie. Tylko czy ktoś już leciał i ma doświadczenia ?
              • Gość: jan_dreptak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.06, 16:46
                autobus z zachodniego w wawie do rygi codziennie 175 zeta w jedną stronę, z
                wawy wieczorem na rano jest w rydze, jechałem w zeszłym roku w obie strony,
                jest OK,
                a poza tym w celu szybkiej wizytacji portów bałtyckich polecam czysty spirytus
                zapijany piwem, działa bez pudła

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.