Dodaj do ulubionych

D1 Ostrawa-Brno

IP: *.dynamic.chello.pl 03.09.12, 08:04
Widzę na stronie czeskich autostrad,że na tej drodze jest teraz nieco robót drogowych. Czy to w praktyce mocno spowalnia ? Może ktoś akurat przejeżdżał.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Tom IP: *.czestochowa.um.gov.pl 04.09.12, 12:30
    Ostrawa Brno to jeszcze w miarę autostarda ale Bro w dół to jest droga niewiadomo co. Jak kiedyś Berlinka koło Wrocławia. Skandal. Za Fridkiem jest budowa autostardy i przez kilkanaście kilometrów jedzie się wolno, ale ruch jest ciagły.
  • Gość: gnypek IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.12, 14:59
    W dół na Bratysławę czy w dół na Wiedeń jest do kitu ? Nigdy nie lubiłem podskakiwać na płytach betonowych więc jeździłem przez Żylinę na Węgry ale teraz pasuje mi akurat przez Mikulov, Wiedeń i Eisenstadt.
    A jak rozumiem, ta druga uwaga dotyczy Frydka-Mistka? Tam rzadko bywam. Tylko jak w Beskid Mor.-Śl. się wybieram ale to inny temat.
  • Gość: deBATA IP: *.70.broadband9.iol.cz 05.09.12, 12:53
    my jechaliśmy (ale w niedzielę- więc ruch mniejszy). Jechało się Ok. ps. wiele osob generalnie narzeka na płyty na autostradach czeskich- my nie narzekamy . Ponieważ często jeździmy na trasie Praga-Katowice cieszymy się ,że te autostrady w ogóle są:). Niech tylko skończą jeszcze ten krótki przygraniczny odcinek w Polsce i podróż będzie naprawdę krótka.
  • wislok1 05.09.12, 15:24
    Autostrada jest w remoncie między Vyskovem i Brnem, czasem może być korek, tam też są czasem te okropne betonowe płyty
    Poza tym nie ma nic złego.
    Za Frydkiem-Mistkiem jest rozkopana droga, wstrzymano tam budowę eksresówki, ale ruch jest płynny
  • Gość: gnypek IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.12, 08:52
    Děkuji, ahoj.
  • Gość: Andy IP: *.rybnik.vectranet.pl 24.09.12, 05:58
    Od bohumina do Hranic jest nowa autostrada z kilkoma niegroźnymi ograniczeniami w Ostravie. Dalej do Olomouca po staremu i bez ograniczeń. Za Olomoucem ograniczenie predk do 100 i uwaga na passaty i skody. Za Vyskovem ograniczenie na ok. 225 km i często robią się korki. Można to objeżdżać drogą równoległą. Z Brna na Mikulov po staremu i bez robór. Szerokości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka