Dodaj do ulubionych

Aquacity Poprad - odradzam

07.03.05, 19:47
Miejsce nieprzyjazne dla rodzin z dziecmi. Nie ma co zrobic z butami, za male
przebieralnie, za male szafki. Smierdzi plesnia na zjezdzalmiach i na besenie
dla dzieci. Nieczynna glowna reklamowana atrakcja - zjezdzalnia z laserami -
ale przy kasach zadnej informacji.

Grzegorz Bakula
Obserwuj wątek
    • melvin1 Re: Aquacity Poprad - odradzam 30.07.05, 16:45
      A ja wszystkim doradzam Aquacity. O to mój opis tego obiektu, w którym
      spędziłem miło tydzień czasu. Jest to bardzo nowoczeny obiekt, który posiada
      kilka basenów termalnych ( na zewnątrz 3, wewnątrz 1 ) a także duży 50-metrowy
      basen pływacki (kryty). Oprócz tego jest także tzw. Świat Witalny - czyli
      kompleks sauen parowych oraz suchych, a także kilka zjeżdżalni. Wszystko to za
      przystępną cenę. Najbardziej opłaca się pobyt 7 dniowy, bo wtedy otrzymujemy
      10% zniżkę na pokój w hotelu, a ze wszystkim basenów możemy korzystać do woli
      przez cały dzień. Sam hotel jest ***, ale jego standard moim zdaniem wynosi
      ****. Pokoje bardzo czyste i gustownie umeblowane. Wszystko jest nowoczesne i
      miłe. Możemy wykupić sobie szlafroki na okres pobytu ( 10 zł za tydzień ).
      Śniadanie wliczone jest w cenę - bardzo obfite tupu szwedzki stół. Na obiad
      najlepiej wybrać się do restauracji Koliba, która jest tuż obok hotelu, bądź
      gdzieś na mieście ( koszt sytego obiadu to 15 zł ). Największą zaletą tego
      obiektu to oczywiście wspaniałe wody termalne. Baseny mają podwodne masaże i
      można w nich błogo spędzić kilka godziń zapominając o całem świecie.
      Temperatura wody od 38 (ten najcieplejszy, w którym praktycznie wszyscy tylko
      siędzą ), chłodzniejszy zewnętrzny - 35 oraz trzeci zewnętrzny 33. Wewnętrzny
      termalny- Blue Diamond (pięknie podświetlony na zielono wieczorem i z
      rewelacyjnymi masażami ) - temp. ok. 33-35. Poza tym na terenie hotelu można
      wszędzi coś przekąsić lub napić się piwka. Gorąco polecam wszystim tym, którzy
      chcą trochę odpocząć i zrelaksować się w wodzie.
    • wetton Re: Aquacity Poprad - odradzam 31.07.05, 15:14
      Ja w ogóle odradzam wszystkie wodne parki :-)
      zenujaca komercja i setki ludzi - glownie Polakow.
      Szukalismy czegos bardziej spokojnego, "naturalnego" a tu zwyczajne zapchane
      odkryte baseny. Najgardzy to tatralandia - kurcze w szczerym polu kompleks
      plastików i tlumy. Dojazd z Mikulasza obok oszyszczalni sciekow ktora
      skutecznie zasmrardza okolice.
      wet

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka