Gazeta.pl   Forum   Praca   Fora eksperckie   Kariera inżynierów   Inżynier ds. Maszyn Wiruj...

Inżynier ds. Maszyn Wirujących

Autor: grupalotos 09.01.12, 13:56
Grupa LOTOS S.A. to pionowo zintegrowany koncern naftowy zajmujący się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz dystrybucją produktów naftowych. Jesteśmy drugim w Polsce producentem i dystrybutorem paliw oraz liderem w branży olejów smarowych.

Grupa LOTOS S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:


Inżynier ds. maszyn wirujących
nr referencyjny: 79/GL/11
miejsce pracy: Gdańsk


Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowa maszyn
- doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn i urządzeń
- znajomość podstaw diagnostyki wibroakustycznej maszyn wirujących
- bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
- znajomość pakietu MS Office
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność i umiejętność organizacji pracy
- komunikatywność

Zadania
- nadzór nad utrzymaniem sprawności technicznej urządzeń, planowanie remontów maszyn i urządzeń
- zlecanie remontów i nadzorowanie wykonawców
- gospodarowanie częściami zamiennymi do maszyn i urządzeń
- prowadzenie dokumentacji technicznej

Składanie aplikacji
- list motywacyjny
- CV

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego oraz nazwy stanowiska na adres: rekrutacja@grupalotos.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji w Grupie LOTOS S.A. oraz w spółkach Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS S.A. zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.02 Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych podanych w ofertach pracy jest Grupa LOTOS S.A. z siedzibą: 80-718 Gdańsk, ul. Elbląska 135. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach rekrutacyjnych. Dane będą udostępniane w celach rekrutacji do spółek Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma dostęp do treści danych oraz ich poprawienia.

Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • Inżynier ds. Maszyn Wirujących - grupalotos 09.01.12, 13:56

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.