Dodaj do ulubionych

Makijaż permanentny Warszawa

09.11.17, 16:43
Dzień Dobry, mam prośbę do osób które na sobie sprawdziły dobre miejsce w którym można wykonać makijaż permanentny w Warszawie. Przepraszam ale proszę nie wpisywać tutaj poniżej reklam salonów, chodzi mi opinie osoby która naprawdę była i ma taki makijaż zrobiony i jest zadowolona bo koszt jest bardzo duży a czytałam opinie że jak coś nie wyjdzie to jest też duży problem i chciałabym prosić o osoby jeżeli tutaj są które mają albo miały taki makijaż i mogą z własnego doświadczenia powiedzieć że polecają i drugi raz by też go zrobiły.
Bardzo dziękuję za opinie.
Edytor zaawansowany
  • ghostmachine 23.04.18, 15:18
    Ja robiłam makijaż permanentny w Krakowie co w prawda, w www.miu.com.pl/ i jestem bardzo z niego zadowolona, zrobiłam sobie tylko brwi, ale naprawdę fajnie to wygląda
  • agusia090 13.03.19, 19:07
    "a czytałam opinie że jak coś nie wyjdzie to jest też duży problem" - no widzisz to jest niestety problem, że "jest problem". A z czego to wynika? Że godzimy się na wykonywanie zabiegów estetycznych przez osoby, które nie powinny tego robić. Jak zrobisz to w profesjonalnej klinice to nie będzie problemów. Taka prawda. Ja robiłam w Forever Young i tego "problemu" o którym piszesz nie miałam. Życzę dobrego wyboru. Pozdrowionka :)
  • marcin_siema 15.05.19, 20:15
    Makijaż permanentny posiadam, robiłam go w centrum pigmentacji Newlooks. Zrobione mam usta i brwi i tak, wybrałabym się jeszcze raz. Efekt jest świetny, zabieg bezbolesny i komfortowy. Bardzo dobry, renomowany salon, polecam.
    www.permanentny.com/
  • dolatadolata 29.05.19, 15:05
    Już kiedyś polecałam chyba tutaj w innym wątku. Pani Estera z Magic Visage naprawdę nie ma sobie równych. Doradzi, wyjaśni i wykona makijaż idealnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka