Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić opony rolnicze?

05.04.19, 22:08
Mam rodzinę na wsi i często jeździmy do nich w odwiedziny ciągle wychwalają Serwis opon nowych i używanych KŻYHÓ z Nieżychowa koło Białośliwia. Szwagier zawsze tam u nich kupuje opony, jeździ naprawiać. Mają duży wybór, dysponują specjalistycznym sprzętem. To bardzo sympatyczny oraz uczynny człowiek, właściciel tego serwisu. Kiedy potrzeba przyjeżdża do rolników naprawić zepsutą oponę. Podczas naszych odwiedzin zaistniała taka sytuacja, miałem więc możliwość osobiście poznać pracowników serwisu. Szwagier to ma takie zwariowane pomysły, sprowadza sobie sprzęty z zagranicy, często mają nietypowe opony. Ma szczęście że w serwisie KŻYHÓ może je kupić gdy będzie taka potrzeba.
Edytor zaawansowany
  • beatawalczak899 08.04.19, 20:02
    Zgadzam się z Panem Tomaszem my też kupujemy opony rolnicze w serwisie u KŻYHÓ w Nieżychowie. Mieszkamy co prawda za Nakłem nad Notecią, nie jest to znowu tak daleko. Jak wydać pieniądze na byle jakie opony to lepiej zakupić w sprawdzonym serwisie. Do nas Pan Krzysztof także przyjeżdżał. Można go znaleźć i na Facebooku i na stronie www.noweopony.eu/. I także telefonicznie można się z nim umówić. Zawsze uśmiechnięty, prowadzi bardzo profesjonalny serwis opon rolniczych. Można u niego także kupić inne niewymiarowe. Tak Pan Tomasz pisze i naprawić. Posiada specjalistyczny sprzęt. Polecam ten serwis opon KŻYHÓ.

Beata Walczak

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.