Dodaj do ulubionych

sprzedać czy zaczekać?

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.08.10, 21:25
Chcę sprzedać kawalerkę i kupić 2 pokoje i zastanawiam się czy
sprzedawać czy jeszcze zaczekać? w sumie nie muszę i mogę sobie
spokojnie poczekać, to tylko taki kaprys, że co 2 pokoje to nie
jeden, żadna konieczność. Zaczekać?
Obserwuj wątek
    • ekspert.fridomia Re: sprzedać czy zaczekać? 04.10.10, 09:24
      Zgodnie z filozofią fridomii odpowiedż może być tylko jedna: nie czekać z zakupem, ale zamiast kupić dwupokojowe trzeba się rozejrzeć za drugą kawalerką, która będzie prawdziwą inwestycją, tzn będzie przeznaczona na wynajem. Zwłaszcza, jeśli zakup dwupokojowego nie jest życiową koniecznością!
      • Gość: wojtek niż demograficzny - będzie komu wynająć??? IP: *.zurawinet.maverick.com.pl 03.11.10, 21:09
        kończy się wyż - z roku na rok ubywa studentów, młodych małżeństw itd. - podaż na rynku wynajmów rośnie, a popyt może skokowo zmaleć, co odbije się na ew. zysku z wynajmu.
        Będzie więcej najemców takich, którzy nie MUSZĄ wynajmować, ale po prostu chcą - albo mają taki kaprys - taki klient jest bardziej skłonny do negocjacji "w dół" -no chyba, że ma się rewelacyjną lokalizację...
        • Gość: kokokosanka Re: niż demograficzny - będzie komu wynająć??? IP: 109.78.230.* 04.03.11, 23:12
          Zgadzam sie z Wojtkiem.
          Temat o tym teraz cisza, no wiecie, azeby nie dopuscic do zapasci budowlanej, cenowej ktora pociagnie nieco za soba gopodarke , zapasci nieruchomosci jaka jet bodajze juz prawie wszedzie, ja naprawde podziwiam glupote ludzi ktorzy zaporzyczaja sie za aktualne ceny nieruchomosci za pol zycia, co to bedzie jak przyjdzie niz i polska zacznie sie wyludniac?raczej gospodarka nie zacheca do dzietnosci, niektorzy wogole sie wstrzymuja , ja mam 26lat, staly kilkuletni zwiazek udany, pieniadze na kupno m, ale sie wstrzyzmuje, dla mnie za duze ryzyko spadkow i jednoczesnie straty, chociazby do zakonczenia tego kuriozalnego RnS.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka