Dodaj do ulubionych

Szukam Pośrednika

08.12.14, 22:31
Witam
Szukam pośrednika do sprzedaży nieruchomości, który "zajmie się jak swoim"
Dam ponadstandartową prowizję.
Okolice Warszawy bezpośrednio przy drodze krajowej
e-mail komor66@gmail.com
Edytor zaawansowany
  • malajkat7 11.12.14, 22:27
    Polecam pośredników z Home Brokera. Ja tam za ich pośrednictwem kupiłam swoje mieszkanie. Trafiłam na profesjonalnego i zaangażowanego doradcę. Dokłanie wysłychał moich potrzeb, a potem przedstawił na prawdę celowaną ofertę. Dotego konkurencyją cenowo.
  • pawel27111 12.12.14, 20:23
    Dzięki za radę ,ale mam złe wspomnienia jeśli chodzi o Home Broker
    Może jak się przez Nich kupuje to jest fajnie ale sprzedaż to już nie koniecznie.
    Nadal szukam kogoś z "kontaktami w branży"
  • malajkat7 21.12.14, 22:22
    Spoko, każdy ma prawo do swojej opinii. Jeśli chodzi o kupowanie na prawdę jest spoko - chłopaki dali radę. Nawet kredyt w MDM mi mi załatwili. A mieszkanie w Warszawie kupowałam.
  • 49daria 31.03.15, 12:36
    Witam. Szanowni Państwo jesteśmy firmą zajmująca się profesjonalna pomoca w sprzedaży oraz kupnie nieruchomości. Posiadamy wielu zainteresowanych nieruchomościami w tym terenie. Prosimy o informację zwrotną jeśli byliby Państwo zainteresowani ewentualną współpraca.Pozdrawiam Daria 797257010
  • daniel792 15.06.15, 15:07
    Witaj
    Ja polecam Ci biuro nieruchomości Magnum Nieruchomości, zajęli się profesjonalnie moją sprzedażą domu.
    Powiem w skrócie, profesjonalna obsługa wiedzą co robią i miła obsługa
    Tutaj numer telefonu: 664 270 536
  • pawel27111 21.02.16, 13:59
    Odświeżam
  • rafpix 10.03.17, 09:33
    netoferty.pl
    --
    www.ogix.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.