• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

USG piersi Dodaj do ulubionych

• 26.05.10, 09:00
    Gdzie zrobię usg piersi w Koszalinie na kasę chorych?
    Zaawansowany formularz
    • 26.05.10, 09:23
      na monte cassino w przychodni na pierwszym pietrze po lewej stronie jest
      karteczka na pokoju wiec bedziesz wiedziala. tylko musisz miec skierowanie od
      lekarza. najlepiej do dr fronca zarejestruj sie jesli nie jestes jego pacjentka.
      doniego nigdy nie ma kolejek a przynajmniej dostaniesz od reki skierowanie i
      mysle ze na drugi moze trzeci dzien bedziesz mogla sie umowic na usg bo krotki
      termin jest od tego doktora. jasrt jeszcze jeden lekarz od ktorego tez mozesz
      dostac ale kolejki sa kosmiczne i pozniej na samo badanie musisz czekac nawet
      miesiac czy dwa. nja tak czekalam. wiec podsumowujac jesli chodzi o skierowanie
      i szybkie wykonanie usg to dr fronc
    • 27.05.10, 19:12
      W szpitalu, w skrzydle oddziału dziecięcego robiłam rok temu. USG robią też na
      Kościuszki, ale nie wiem czy na nfz, bo zarejestrowałam się prywatnie. Na kasę
      robią też na Orlej, ale nie wiem czy dla wszystkich czy tylko dla pacjentek
      swojej przychodni. Poza tym na Orlej czekałam 8 miesięcy na badanie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.