Dodaj do ulubionych

Łóżko rehabilitacyjne

22.10.10, 21:15
gdzie mogę kupić?
może ktoś z Was już kupował i ma doświadczenia, będę wdzięczna za każdą wskazówkę
pozdr
Obserwuj wątek
    • chwilka9 Re: Łóżko rehabilitacyjne 25.10.10, 13:46
      kupowałam w Spondylusie. Najpierw możesz podjechać do Caritasu, do "opieki" czasami mają i pożyczają. Zależy jakie potrzebujesz ja musiałam mieć elektryczne. W zasadzie ceny zblizone. Jeżeli dot.osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności to proponuje złozyc wnosek do Powaitowego Centrum Pomocy Rodzinie - część finansują. Ceny w sklepach medycznych sa zblizone. Chociaz np. w Korcie chceli dać nam "używkę" w takiej samje cenie w jakiej dostałam "nówkę". Jak masz jeszcze jakies pytania to możesz na maila gazetowego. Przeszłam całą procedurę wiosną.
    • lenseszen Re: Łóżko rehabilitacyjne 10.11.10, 23:16
      Ja kupiłam z PCK przywiezione z Norwegii(tzn.zapłaciłam koszty cła i czegoś-tam-jeszcze). Cena nie była niska, ale w porównaniu z nowym opłacało się. Było to kilka lat temu, działała wtedy fundacja "JAś i Małgosia" zajmująca się m. in. sprowadzaniem sprzętu. Warto spytać pielęgniarek środowiskowych z przychodni. Ja należałam wtedy do polikliniki na ul. Szpitalnej i te panie bardzo mi pomogły. Kupując takie łóżko warto zwrócić uwagę na blokady na koła i przede wszystkim poręcze łóżka. Moje ich nie miało;sprawiało to pewien problem. Tak jak i jego waga, ale podkreślam, że nie było nowe, aczkolwiek w świetnym stanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka