Dodaj do ulubionych

gdzie komunie

14.07.07, 00:29
moze wiecie gdzie najlepiej zrobic komunie?gdzie jest dobre jedzenie i nie
drogo ale fajnie.wiem ze sale powinno sie rezerwowac na poczatku pazdziernika
bo potem moze nie byc miejsc
Edytor zaawansowany
  • loramira 16.07.07, 08:59
    wiem, że w Nocie (na Jana z Kolna) można zorganizować komunię, są sale na różną
    ilość osób i kawiarnia, która przygotowuje jedzenie. Z tego co słyszałam, dobre
    jedzenie, przystrojenie stołów, obsługa. Poza tym ja w tym roku robiłam
    chcrzest dla dziecka w Gospodzie Jamneńskiej, był obiad (żurek + polędwiczki w
    sosie - pycha), deser lodowy, tort i wszystko wyszło naprawdę super (a różne
    opienie słyszałam wcześniej więc się trochę obawiałam). Nie wiem jak to wygląda
    w przypadku Komunii, pewnie podobnie. Wiem, że w Nocie juz pół roku wcześniej
    nie było miejsc na Komunie.
    Pozdrawiam
  • myszka153 16.07.07, 10:28
    a ile cie taka imprezka kosztowala jak nie chcesz pisac tutaj to czekam na
    meila i dziekuje za informacje i mam jeszcze jedno pytanie ile osob mialas na
    chrzcinach pytam bo na komuni bedzie ok.30 osob
  • loramira 17.07.07, 09:05
    za jedna osobę w jamneńskiej wyszło 45 zł + tort (oni zamawiali, mieli paragon
    z kaliszczaka, chyba wyszło za tort ok. 200 zł). My na chrzcinach mieliśmy 11
    osób, ale np. kawa, herbata były gratis. Na pewno przy większej ilości osób też
    się dogadasz. Tylko wtedy nie wiem jaką salę wam zaproponują bo my mieliśmy w
    sali po schodach (ale ona jest gdzieś na 15 os.) W każdym razie nie ma
    problemu, żeby coś zamówić, odmówić, ja w sobotę przed imprezą w niedzielę
    informowałam, że nie dojadą 4 osoby i też się nic nie stało. Menedżer wszystko
    liczy po niższych cenach niż w cenniku. Najlepiej osobiście się dogadać.
    Pozdrawiam
  • myszka153 17.07.07, 09:33
    dziekuje napewno pojde nawet dzisiaj jeszcze raz dzieki
  • agulczy 10.07.19, 10:23
    chrzcinyikomunie.pl/obiekt/1350-stadnina-koni-w-rzepkowie/ Polecam super lokal jedzenie znakomite!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka