Dodaj do ulubionych

To forum Koszalina czy Tablica Ogłoszeń?

05.08.07, 07:26
Jakiś koszmar. Same ogłoszenia typu kupię-sprzedam, albo radzę-nie radzę. Jakieś masaże limfatyczne, prawka, makro-coś-tam ---

To już nikt nie był na koncercie, w teatrze, nie ma nic do powiedzenia na temat wydarzeń w mieście?

Od 1960 mieszkam poza K., ale mam wciąż sentyment do miasta, w którym matura, pierwsze randki i w ogóle.

Zaglądam od kilku dni na Forum, żeby się dowiedzieć, co w koszalińskiej trawie piszczy. Rezultat? Guano peruviano, jak mawiał pewien koszaliński nauczyciel (ś.p.). Jakiś wybieg dla przedstawicieli/lek wyższego segmentu klasy niższej czy, ew. niższego klasy średniej - czyli ambicyjki koszalińskich Europej-czyków/ek

Kurna - kompletny powiatowy Marazm z Rotterdamu :((((((((((

Nie dziwię się, że wam zabrano województwo.

Edytor zaawansowany
  • myszka153 05.08.07, 09:49
    przylanczam sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie ma nawet z kim pogadac tak ogolnie moze
    ktos nowy watek zacznie zebysmy mogli sobie popisac ze soba
  • samoprzylepiec 05.08.07, 10:49
    to Forum Koszalina jest praktycznie martwe, ale jest inne, łatwe do znalezienia
    w google, otwarte 24h na dobę ;) Sprawdź, będziesz mile zaskoczony.
  • nika_6 05.08.07, 11:00
    mowimy o tym forum i racja gdyby nie te ogloszenia to forum by nie
    istnialo....a szkoda bo nie poeirm poznalam przez nie kilka fajnych osob co do
    innego forum tak reklamowanego to najlepiej zamknijmy to i idzmy na inne po co
    sie starac zeby tu bylo milo-glupie podejscie....zacznijmy pisac o sobie o tym
    co nas spotyka co uwazamy....poznajmy sie jsli chodzi o to forum reklamowane
    tak to mi osobiscie ono nie podchodzi....
  • andre3b 05.08.07, 19:55
    vline napisała:

>
    > Nie dziwię się, że wam zabrano województwo.

Zabawne. Całą opinie o mieście i jego mieszkańcach wyrabiasz sobie na podstawie
    aktywności na mało popularnym w Koszalinie forum. Śmiać się, czy płakać ?
    >

--
    www.koszalin24.info/index.php?ap=6 Zapraszam na forum!!!
  • asia_stajuda 05.08.07, 21:06
    Nie wiem w czym to Ci to przeszkadza Jezeli szukasz czegos ambitnego to kup
    sobie gazete Ja nie uwazam ze jest cos w tym zlego,ze sie reklamuje na tym
    forum i pozyskuje dzieki temu sympatycznych klientow i klientek, przy okazji
    nawiazujac sympatyczne znajomosci Czasami mam dosc ambitnych tematow w tv i
    prasie (ogladania Kaczorow i Lepera oraz wypadkow) i mam ochote wejsc na to
    forum i pogadac o glupotach i poczytac reklamy;] Koszalin to super miasto i
    jego mieszkancy tez a jak Ci sie tu nie podoba to nie czytaj naszych postow!!!
  • asia_stajuda 05.08.07, 21:09
    wielki przedstawiciel inteligencji polskiej sie odezwal;]]]
  • vline 06.08.07, 01:42
    Proszę ja Szanownej Pani,

jestem koszaliński wykształciuch, i tym się szczycę ---

I może jest w tym tochę racji, w końcu nie muszę tu zaglądać, niby de gustibus etc.

PS. Czekam chwili, kiedy zaczną się tu reklamować ambitne koszalińskie agencje towarzyskie - najpewniejsze źródło fajnych znajomości dla płci obojga.
  • tina10121 06.08.07, 06:54
    > PS. Czekam chwili, kiedy zaczną się tu reklamować ambitne koszalińskie
    agencje
    > towarzyskie - najpewniejsze źródło fajnych znajomości dla płci obojga.

To może sam zacznij??
  • vline 06.08.07, 08:33
    droga Tino?

Popędzać ag. tow., żeby zaczęły się bardziej na tym Forum udzielać? I tak już tu są, wśród masy podawanych tu adresów są na 100% takie, które prowadzą jesli nie bezpośrednio do nich, to w ich bezpośrednie sąsiedztwo. Wicie rozumicie --- masażyk, tatuażyk - i tego.

I tak to.

A może uważasz, że kto zaczął się tu krytycznie na jakość tego Forum wydzierać, sam powienien dać przykład, jak się to robi, żeby było ciekawiej?

Otóż.

Nie ma mnie w Koszalinie od pocz. lat '60. Od tego czasu parę krótkich wizyt, głównie pogrzeby.

Za moich czasów miasto K., wojewódzkie, a jakże, doszło do niecałych 50 tys. mieszkańców. Ale miało dobry teatr, "Bałtycki", zaczynała działalność filharmonia, w WDK ambitne imprezy. O ktorych się mówiło. Fakt, w mieście było nie więcej niż dziesięć telewizorów, nie wszyscy mieli radio, więc się mówiło o tym, co się działo. Biblioteka przy Poczcie była oblegana przez czytelników chciwych wydawniczych nowości, w księgarniach dostawało się tomiki Bursy spod lady.

Mecze koszykówki w hali Technikum Ekonomicznego ---

To wszystko było --- w mieście, które stanowiło całość, stanowiło, bo nie bylo w nim jeszcze żadnych blokowisk, dopiero kończono tzw. odbudowę tzw. Starówki, nikomu jeszcze się nie śniło, że na głównym placu stanie architektoniczny koszmar, służący jako Ratusz i zarazem przeciwwaga dla bryły cudownego gotyckiego kościoła.

A co ja mogę wiedzieć, co teraz --- jest? Nie mam pojęcia. Kto chciałby się z daleka dowiedzieć, nie dowie się niczego z tego tu Forum. Miasto zyje w nim płytką teraźniejszością. Nic o przeszłości, nic o przyszłości.

I nawet nie pełną teraźniejszością. Odnosi się wrażenie, że władze miasta to zespół cudownych wszech-specjalistów, którym wszystko się udaje. Żadnych błędnych deczyzji, żadnych trudności, wszystko gra. Zaplanują drogę - wykonują na 100%, no problem. Wynika z tego, że nawet banany potrafiliby skutecznie i bez hałasu prostować. Ku zadowoleniu wszystkich.

Żadnych partyjnych przepychanek, żadnych gier o dostęp do lokalnego korytka. Wszystko super. Gładko. Obywatelska aktywność w postaci wymiany adresów na ogólnie dostępnej Tablicy Ogłoszeń.

Ogólne kochajmy się i buzi-buzi.
  • vline 06.08.07, 08:59
    Gość spod:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=83&w=67035871
    pyta, która gazeta bardziej wiarygodna? "Głos" czy "Miasto"? Osobiscie nie mam pojęcia, więc nie odpowiem. Ale w samym pytaniu zawarta jest sugestia, że są, mogą być, jakieś problemy z wiarygodnością.

Czemu nie napisał, że w takim czy innym materiale było coś, co mu nie leżało? Że widzi określone sprawy inaczej? Że chciałby o nich porozmawiać?

Czemu taki delikatny, taki niesmiały?

Obawa, że jak wyciągnie jakies kwestie, to będzie miał w K. przechlapane? No bo przecież dojdą, namierzą, kto on zacz --

Hehe.

Ogólna kultura czy K. jako z lekka przestraszony powiatowy grajdoł?

v

PS. Pozdrawiam starych dibułaków
  • andre3b 06.08.07, 09:40
    Jeżeli masz ochotę poczytać o wirtualnych aferach + bluzgi na władzę+ pomówienia
    i nic więcej, to zajrzyj na forum www.gk24.pl. Jeżeli jednak chcesz poczytać o
    tym co się dzieje w Koszalinie, pooglądać zdjęcia z aktualnych inwestycji, czy
    też obejrzeć jak obecnie wygląda miasto to wejdź na www.koszalin24.info. Forum
    Gazety jest obecnie forum towarzyskim i jak taka tematyka Cię nie interesuje to
    po prostu tutaj nie zaglądaj. Forum tworzą ludzie i od nich zależy jak dane
    forum jest sformatowane. jak Ci nie pasuje tematyka forum Gazety, to weź się za
    nie i zaproponuj tematy do dyskusji, albo idź na inne forum.
    --
  • ben.hure 06.08.07, 09:41
    W pomorskim mieście Koszalinie
    Pewien masarz upiększał świnie
    Namawiał je do masażu
    Ewentualnie tatuażu
    Na polędwiczkach i na słoninie
  • vline 06.08.07, 10:43
    hehe :)

Czy już cały Koszalin popiera
    Wicepremiera Leppera? –
    Takie oto pytannie
    Zadawał, siedząc w wannie,
    Andre, posiadacz rotwailera
  • andre3b 06.08.07, 11:23
    Zarzucasz użytkownikom tego forum pisanie bzedów,a sam do tej pory bzdety
    wypisujesz :) Widzę, ze szybko dopasowujesz sie do sytuacji :)
    --
  • nika_6 06.08.07, 13:30
    andre popieram jak ktos cos zarzuca to niech sam tego nie robi choc trzeba
    powiedziec ze masz co chciales dyskusje mozna sie z niej nawet dowiedziec ze
    mamy w koszalinie paru nawet niezlych poetow :))))
    wiesz jak ci sie cos nie podoba to zrob zeby bylo lepiej a jesli zrobilbys juz
    jakies krpoki w tym kiedunku to uwierz ze sa tu tak fajni ludzie ze napewno by
    ci w tym pomogli wiec zachecam do dzialania
  • vline 06.08.07, 13:35
    > Zarzucasz użytkownikom tego forum pisanie bzedów

Kolego Andre, zawsze możesz załozyć n-ty wątek typu: jak uważacie - x czy y?

Tym razem może taki tytuł: jak uważacie? to, co pisze vline, to bzedy czy nie bzedy?

A pod spodem reklama innego forum.
  • ben.hure 07.08.07, 11:02
    Koszaliniak pewien przygłuchy
    Zaciągnięty przez żonę na ciuchy
    Zwiedzał z nią łachmyciarnie
    Szmateksy i lumparnie
    Lecz wciąż mniemał że idą jeść racuchy
  • vline 07.08.07, 11:24
    hehe :)

Nad słynnym koszalińskim ratuszem
    Sterczą z wielkim animuszem
    Coś niby talerz z drągiem,
    Czy flaszka z korkociągiem,
    Trójwymiarowe "nie chcem, ale muszem".
  • vline 07.08.07, 12:21
    W Koszalinie chodzą słuchy,
    Że niemodne już racuchy -
    Nowoczesne teraz baby
    Chodzą tylko na kebaby,
    Nie na żadne wiejskie kluchy.
  • asia_stajuda 07.08.07, 16:24
    poeci;]
  • vline 07.08.07, 19:27
    asia_stajuda napisała:

> poeci;]

Nad Koszalinem mroczne chmury,
    We mgle majaczy ratusz ponury;
    Koło pizzerii delirycznie
    I egzotyczno-eliptycznie
    Lśni neon: <<Tu żelowe pazury>>.
  • asia_stajuda 07.08.07, 16:25
    Czy to klub obumałych poetow?;]
  • ben.hure 08.08.07, 16:12
    Na koszalińskim Gie-Wu Forum
    Nika-sześć sama robi za quorum,
    Stara się niebożę,
    Wręcz orze, jak może,
    W tonacji codziennych variorum.
  • vline 19.09.07, 10:06
    Cześć ---

bawi mnie niesamowicie to niby-forum. Więc wracam. I znów od czasu do czasu, jak mnie wena najdzie, palnę jakiś wierszyk, żeby Was koszalinięta podstymulować.

Ale szukam jeszcze paru/parę partnerów/partnerek do powierszykowania wspólnego. Forma limeryku preferowana.

Jak powyżej, lub pod:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=83&w=67360948&a=67360948
    gdzie sztandarowy utwór:

Poszukuję sprzedam kupię
    Łachy na wagę, buty po trupie
    Zachodnie używane
    Spodnie w kroku posikane
    Przetarte na kolanach i na dupie

• asia_stajuda 19.09.07, 13:40
    jak widac slawa bywa ulotna;]]]]
  • ben.hure 20.09.07, 10:08
    Dama pewna z wsi Krotoszki