Dodaj do ulubionych

Wróżka !

• koszali-nianka 27.07.11, 20:59
    Witam.
    Ja chodzę zawsze do wróżki z Wybickiego. Faktycznie u tej wróżki spędza się czasami kilka godzin i nie wierzę, że można postawić tarota w pół godziny czy godzinę i w tym czasie jeszcze udzielić wielu odpowiedzi na pytania! Kobieta podchodzi do klientów naprawdę profesjonalnie. Stawia karty na cały rok lub odpowiada na dręczące pytania. Podoba mi się sposób w jaki zadaje pytania tarotowi- jeśli idzie się z konkretnym pytaniem lub problemem, bada różne aspekty sprawy. Np: jeśli pyta się o związek - można się dowiedzieć jakie jest podejście do związku partnera, czego oczekuje, co chce dać, co was łączy i dzieli i czy związek ma szanse a jeśli nie to jakie są szanse na poznanie kogoś odpowiedniejszego w przyszłości. To był oczywiście tylko przykład- którym chciałam pokazać, że u tej wróżki można uzyskać naprawdę konkretne odpowiedzi a nie tylko "tak" lub "nie" i dalej nie wiesz co zrobić bo tak naprawdę wiesz dalej tylko, że "tak" i dalej nie wiesz dlaczego i dalej nie wiesz jaką podjąć decyzje:)Wróżka rożnie modyfikuje pytania zależnie od potrzeb. Ja byłam u tej wróżki 5-6 razy w ciągu 3lat. Zaznaczam, że jestem osobą raczej sceptycznie podchodzącą do wróżek, horoskopów.... jednak skusiłam się na wizytę u Pani z Wybickiego i nie żałuje. Podczas pierwszej wizyty dowiedziałam się o kilku rzeczach , które ku mojemu zdziwieniu się spełniły w niedalekim czasie. Nie jestem z typu osób, które naciągają fakty do historii, raczej twardo stąpam po ziemi ale jak każdy czasem po prostu mam wątpliwości i chcę znać więcej faktów by podjąć właściwą decyzje. Myślę, że z wizyty u tej Pani będą zadowolone osoby, które chcą znać odpowiedzi na pytania -które pomogą podjąć trafna decyzje. Wróżka nie stawia wyroków a pokazuje możliwe drogi i konsekwencje.
  • artur-43-0 26.08.11, 10:25
    Witam ponownie,ja korzystam z porad Pani Moniki z ulicy Pionierów,kiedy ponownie stanałem na zakręcie,udałem sie własnie do Pani Moniki.Pani Monika nie stawia tarota,ma inne karty oraz wahadło,byc moze nie trwa to 2-3 godziny,ale uwazam ,ze jest Najlepszą profesjonalna osoba w tym rzemiosle,ma ten dar,i to widac,nie potrzeba paru godzin do tego,aby dowiedziec się mniej czy bardziej waznych rzeczy,nie zadaje sie pytan,no chyba ,że ma sie taka potrzebę,Ona swietnie wie i widzi ,gdzie tkwi problem,nikomu nie narzuca ,co ma zrobic,a jedynie podpowiada jaką droga mozna pojsc dalej,oraz przestrzega przed tym co moze byc złe dla nas.Zadna wrózka nie powinna stawiac wyroków! a Pani Monika nie robi tego,stara sie zawsze pomóc najbardziej jak tylko mozna,To co komu może sie sprawdzic zalezy od nas samych,i od tego co dalej zrobimy.....czy spełnia sie wrózba -porada u Pani Moniki? oświadczam ,że TAK! Byłem zawsze takim niedowiarkiem jezeli chodzi o te sprawy,ale moge smiało potwierdzic ,jezeli chcecie skorzystac z porady,to idzcie do tej osoby! Chociaz czasem ciezko sie do niej dostać,to na prawdę warto,Pani ma juz wieloletnie doświadczenie,z tego co mi wiadomo,to od około 20 lat,i nie jest to wyuczone,a posiada to juz w genach,i robi to z zamiłowania i potzrby pomocy innym ,a nie dla kasy,moja kolezanka tez była u Pani Moniki,i z tego co wiem,Pani Monika pomogła jej bardzo,ale wiem tez,ze jezeli nie może niczego z kart wyczytac,danej osobie,to umawia sie na inny termin,gdyz mowi ,ze nie ten czas i nie ta pora,ale zawsze mowi szczerze! a to najwazniejsze.Ciesze sie,że sa jeszcze tacy ludzie jak Pani Monika,którzy w świecie,,magii,, ,maja te cudowne zdolnosci,i moga nam pomoc,czasem nawet na 10 minut mozna wpasc do Pani Moniki,i rozwiązac problem,więc czas tu zadnej roli nie gra.Pozdrawiam wszystkich sceptyków,i polecam spotkanie z ta własnie Panią.
  • slonko137 18.08.15, 11:29
    poszukuję adresu mailowego do Pani Moniki Podgórskiej?jeśli ktoś posiada to będę wdzięczna za odpowiedź.
  • annatwo 09.06.16, 18:04
    poproszę o kontakt do wróżki
  • fioletowoczarna 28.08.11, 20:29
    Czy ktoś ma numer telefonu albo jakiś kontakt z wróżką z Rybackiej w koszalinie? Jeśli tak to podajcie, bardzo proszę. Próbowałam dzwonić na ten podany tu wcześniej na forum ale nie aktualny: (Pomóżcie!
  • milkakarmel 04.01.12, 13:02

do kogo polecacie isc w koszalinie?naprawde dobrej szukam ,bo mam wazna decyzje i chce od wrózki usłyszec co zrobic.byłam dotychczas u tej z jana pawła i u stefanii--
    szczęścia
  • fioletowoczarna 16.03.12, 17:10
    Czy ktoś może potwierdzić ,że był u wróżki z Jana Pawła i sprawdziła mu się wróżba długoterminowa?Proszę odpiszcie:)
  • aneta9961 17.03.12, 12:42
    ta wróżka z Janapa Pawła II to skonczona oszustka i satanistka byłam 2 razy u niej i nigdy więcej po tych wizytach u wrózek zaczęłam miec problemy w zyciu ze zdrowiem nie bede nawet opisywać kiedys wogole w to bym nie uwierzyła ale musiałam aż do egzorcysty się udać i teraz wiem dlaczego się mówi żeby tam nie chodzić. Radze wam jesli ktos jest jakkolwiek wierzący żeby się tam nigdy nie wybierał i unikał takich osób! jako przestrogą możecie się śmiać ale kazdy sam sie z biegiem lat przekona.
  • fioletowoczarna 07.04.12, 12:04
    aneta9961 napisała:

> ta wróżka z Janapa Pawła II to skonczona oszustka i satanistka byłam 2 razy u n
    > iej i nigdy więcej po tych wizytach u wrózek zaczęłam miec problemy w zyciu ze
    > zdrowiem nie bede nawet opisywać kiedys wogole w to bym nie uwierzyła ale musia
    > łam aż do egzorcysty się udać i teraz wiem dlaczego się mówi żeby tam nie chodz
    > ić. Radze wam jesli ktos jest jakkolwiek wierzący żeby się tam nigdy nie wybier
    > ał i unikał takich osób! jako przestrogą możecie się śmiać ale kazdy sam sie z
    > biegiem lat przekona.

No to troszkę mnie wystraszyłaś bo ja u tej Pani już byłam(: Wróżba jaką usłyszałam przeraziła mnie bardzo, dlatego pytam Was czy jest jakakolwiek sprawdzalność bo ja na spełnienie tej przepowiedni czekać muszę ok. 5 lat i już od samego tylko myślenia,że to się może kiedykolwiek wydażyć popadam w obłęd:(
  • gwiazdkapala 18.04.12, 12:42
    Macie namiary na wróżkę z jana pawła? zgubiłam gdzieś wizytówkę. Byłam u niej raz i muszę przyznać że byłam bardzo zadowolona. Dużo rzeczy się sprawdziło.
  • alutka151 23.05.12, 17:18
    Witam.Powiedz czy zdobyłaś już namiary na wróżkę z Jana Pawła?/Właśnie podjęłam decyzję żeby się do niej wybrać,ale nie mam numeru.Pozdrawiam.
  • audrey1982 17.10.12, 11:50
    Minęło sporo czasu.
    Może ktoś teraz wypowie się na temat wróżek..czy coś się sprawdziło...
    Ja byłam na Jana Pawła....
    nie powiem część rzeczy się pokrywało, a teraz jestem na etapie "Czekania" czy coś się z tego sprawdzi..
    Pani bardzo sympatyczna.

A jak jest z Wami, tyle czasu minęło..sprawdziło się coś?
  • goniusias 04.04.13, 13:42
    aneta9961 napisała:

> ta wróżka z Janapa Pawła II to skonczona oszustka i satanistka byłam 2 razy u n
    > iej i nigdy więcej po tych wizytach u wrózek zaczęłam miec problemy w zyciu ze
    > zdrowiem nie bede nawet opisywać kiedys wogole w to bym nie uwierzyła ale musia
    > łam aż do egzorcysty się udać i teraz wiem dlaczego się mówi żeby tam nie chodz
    > ić. Radze wam jesli ktos jest jakkolwiek wierzący żeby się tam nigdy nie wybier
    > ał i unikał takich osób! jako przestrogą możecie się śmiać ale kazdy sam sie z
    > biegiem lat przekona.
    no to ostrooo, mi nic strasznego nie mówiła ale wszystko sie sprawdziło i wiedziała o wielu rzeczach o których nawet najblizsza moja rodzina nie wie. ja byłam jakies 4 lata temu u niej nic mnie złego nie spotkało prócz tego że sugerowane przez nia problemy pokrywały sie z tymi które pozniej napotykałam ale miałam dośc dobra wróżbę więc przebrnełam przez to wszystko jakoś, mi pomogła Monika-doradca życiowy i dyplomowana astrolozka.Nie tyle wróży co pomaga naprawde nawet lepiej jak psycholog.
  • dort1959 09.11.12, 08:04
    Kto wie gdzie w Koszalinie na ul.Matejki przyjmuje wróżka ?
  • kkts88 19.12.12, 00:42
    Na dole jest sex shop wchodzisz w taką starą bramę obok i na 1 piętrze pod 7. nr telefonu do Pani Stefani 943424330. Byłam 3 razy sprawdzalność pi razy drzwi 85%. Pewnie byłoby więcej ale gdy poznałam co mnie czeka stanęłam na rzęsach by do niektórych rzeczy nie doszło i trochę oszukałam przeznaczenie :)
    Polecam jako wróżkę a jako babke do pogadania jak fenomenalna
  • muczaczos5 21.02.13, 19:04
    Możecie mi wierzyć lub nie. Kiedyś kiedyś to jakieś 13-14 lat temu załamana, bez nadziei poszłam do Stefanii przy Matejki. Dostałam numer od koleżanki. Poszłam w końcu to tylko 50 zł.
    Przeszłość zgodna w 100% , teraźniejszość oczywista oczywistość a przyszłość do wyboru. Podała dwie drogi jak się potoczy ode mnie zależy. Zostawiłam narzeczonego poszłam tą drugą drogą. Sprawdziła mi sie miłość, czarna zołza, która mąciła, ale poszła won. Ilość dzieci łącznie z chrzcielnym. Nie powiedziała mi tylko o tym, że stracę jedną ciążę. ale dobrze, że nie powiedziała. W międzyczasie jakieś 6 lat temu poszłam znów. Miałam pewne zamiary związane z wyjazdem za granicę, o czym jej nie powiedziałam. Ona kręci coś z oceanem, wyjazd widzi daleko... pieniądze jakieś kursy, że szkoły jeszcze nie skończę ale kiedyś na pewno... Po wróżbie powiedziłam że chcemy wyjechać, ta jak zawsze kopniaka w doopę dała i mówi "oj głupia jakbyś mi powiedziała, że chcecie jechać, to bym Ci więcej powiedziała, nie wiedziałam co z tym oceanem" ....
    Możecie mi nie wierzyć, ja pewnie bym nie uwierzyła, ale mąż zwolnił się z pracy w Areszcie Śledczym, ja na wychowawczym więc bez znaczenia, sprzedaliśmy co dało się sprzedać i kupiliśmy bilet w jedną stronę do Irlandii. Rodzice płakali, co wy robicie, tyle pieniędzy jak, lamentom nie było końca.
    Po miesiącu tutaj mąż dostał pracę :) Żyjemy sobie spokojnie, jest super :)

Niedługo idę znów do Stefanii, bo nie wiem co robić. Liczę na jej wróżbę. I wiem, że mi podpowie. Jeżeli coś z wróżby się podoba można świadomie do tego dążyć. Znając konsekwencje jest łatwiej. Robiąc dokładnie na przekór wiadomo wróżba się nie sprawdzi logiczne.

To tak jak z tym wyjazdem. Gdyby powiedziała "NiE JEDZ" nie wyjechalibyśmy. Powiedziała "jedzcie" i pojechaliśmy, i nigdy się nie dowiem, co by było gdybyśmy zostali.

tak jak z uczelnią, iść na prawo czy medycynę. Ona może zasugerować, ... ale TY zadecydujesz co dalej i czy podążysz tą drogą, którą Ci podała wróżka.

I błagam nie sprawdzajcie wróżek !!!!
  • mikadus 18.09.17, 21:46
    Czy ktoś się orientuje czy wrozka z Matejki nadal przyjmuje i czy ten telefon jest aktualny?
  • agi122 04.04.13, 10:47
    Chyba skuszę się na wizytę u wróżki.. ale mam dylemat.. Monika? Stefania? Którą wybrać?
  • goniusias 04.04.13, 14:00
    agi122 napisała:

> Chyba skuszę się na wizytę u wróżki.. ale mam dylemat.. Monika? Stefania? Którą
    > wybrać?
    idz do moniki, ta na matejki tak wrózyła mojej znajomej że od tamtej pory połamana chodzi, wszystko ja boli bo ja przytuliła, nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale jestem sceptyczna do niej.
  • migotkaaa880 02.05.13, 12:44
    Od jakiegoś czasu biję się z myślami czy nie wybrać się do wróżki i bardzo poważnie rozważam pójście do Pani Moniki. Napiszcie coś więcej o wizycie u tej wróżki. A może polecacie jakąś inna wróżkę z Koszalina?
    Pozdrawiam
  • uchachana1 16.10.13, 11:53
    Byłam juz u dwóch wróżek w Koszalinie.Pierwsza była ta z Matejki.To było jakiś rok temu...Nic się nie sprawdziło ,jedna wielka ściema !! Szybko mówi ,czasami ciężko się połapać wydaje się jak by miała na pamięć wykute wszystko.No i ta ściema że widzi duże pieniądze koło mnie ,że wygram w lotka hahha nawet numery mi podała,tyle że mojej mamie mówiła dokładnie to samo ,że wygra i też jej podała numery...:/Wydaje mi się,że każdemu mówi to samo.
    Druga była ta Monika...mam dziwne odczucia odnośnie tej kobiety.Niby coś tam powiedziała ale zero konkretów ,nic o tym co było itd. Odrazu na wstępie zapytała o znak zodiaku i czy jestem w związku ,czy mam męża :/ chyba powinna to wiedzieć. Wykuć na pamięć znaki zodiaków to nie sztuka poźniej podpasować do danej osoby trochę ściemy i pieniążki w kieszeni. Wróżyła z kilku różnych kart ... większość podpisana ,żadna nowość karty się kupuje w sklepie i można o nich dużo poczytać samemu co do danej karty jest przypisane .Trochę poczytała ,nauczyła się na pamięć znaków zodiaków i udaje wróżkę ... w sumie niezły biznes ,bo kto by nie chciał zarobić 70zł w 40 min ?? :) Reasumując NIE POLECAM ŻADNEJ Z NICH .
  • jolakoneczna 17.10.13, 10:40
    Do uchachanej....piszesz ,ze byłas juz u wrozki z matejki i u pani Moniki,czyli i Ty potrzebowalas jakiejs porady:)..nie widzę nic w tym złego,że chodzimy do takich osób,to trochę jak psychoterapia,sama byłam u paru,ostatnio trafiłam tez do pani Moniki,dziwi mnie,ze tak oceniasz ja,ale masz prawo,ja nie widzę nic złego w tym,ze ktos o cos pyta,a jesli astrologia moze w tym pomoc,to czemu nie,nie widzę w tym nic złego,ja mam odczucia inne,mnie pomogła bardzo,jest bardzo dobra ,zna się na rzeczy,to pewne,jest to jej praca,i zawód,wiem,ze nie kazdego przyjmuje,ciężko się do niej dostac,jesli chodzi o karty,moze mozna je i zakupic wszędzie,ale czy kazdy potrafi je odczytac,i kazdej nastepnej osobie ...wychodzi jednak co innego,a sato te same karty,moze kup sobie karty i tez to rób;)...znam wiele osob,ktore były u niej i to z polecenia ja tam poszam,nie zaluję,bo kobieta ma ten dar,a że się ceni.kazdy ma prawo,byłam u paru osob z tej profesji,i u pani z matejki i ina jana pawla,stwierdzam,ze najbarzdiej do mnie przemawia pani Monika,jest na prawdę niesamowita,i poki co dala mi nowe spojjrzenie na to co widziala,ona powiedziala mi,ze to ja jestem wyrocznia swojego losu,wiec zatem od nas samych zalezy ,co my dalej zrobimy,nie wciska kitu,i udaje ,,wrozkę,,jest rewelacyjna! pozdrawiam
  • uchachana1 18.10.13, 11:44
    jolakoneczna faktycznie do wróżki na Matejki wybrałam się ponieważ byłam w dziwnej sytuacji życiowej , no i poszłam z polecenia.Niestety jak już wspominałam bardzo się rozczarowałam .U wrózki Moniki poszłam już raczej z ciekawości ,towarzysząc koleżance pomyślałam ,że też skorzystam ,lecz to była raczej ciekawość.
    Uważam ,że wróżka która wróży z kart,przepowiada przyszłość nie powinna wypytywać o rzeczy które na ogół zdradzają bardzo wiele to raz,poza tym powinna powiedzieć też o tym co było ,myślę,że na pewno pokazała by się z lepszej strony a takie opowieśći to ja sobie sama mogę z kart wyczytac ,podpasowując do tego znak zodiaku .Jest wiele opisów w internecie jak odczytywać karty więc żadna nowość ! Kup karty do wróżb ,anielskie itd. poczytaj o znaczeniu i sobie dopasuj ,żadna filozofia .Kilka praktyk i masz na pamięć wszystko w głowie.Wiadomo każdej osobie mówi co innego bo dziwne by było jak by wszyscy wyciągali te same karty :) Logiczne czyż nie ?? Teraz myślę że ta z Matejki potrafi lepiej ściemniać niż ta cała Monika. Bo mówiła o tym co było ,przez co przeszłam i to nawet się zgadzało. Wróżka z Matejki nie wypytywała jak Monika o te najważniejsze w sumie informacje ,znak zodiaku,partner,więc była bardziej przekonywująca.
    Więc moja droga nie naskakuj tak mnie ,bo to jest moja opinia więc się nią podzieliłam ,odnoszę wrażenie ,że to co piszesz to jest bardziej SAMOREKLAMĄ niż opinia rzeczywistych klientek . Uważam ,że 70zł to dużo ,aby wydać na słuchanie takich pie...co mijaja się wogóle z prawdą.Lepiej wydać te pieniążki na coś bardziej pożytecznego :)
    Kto chce niech wierzy kto nie chce niech nie wierzy.Takie moje zdanie.
    Pozdrawiam
  • uchachana1 18.10.13, 12:05
    I jeszcze jedno .Uważam ,że naprawdę dobra wróżka nie potrzebuje reklamy typu strona internetowa, ogłoszenia w gazecie itd ... Znajdą ją ludzie ,którzy naprawdę jej potrzebują ,dobre informacje szybko się rozchodzą i z polecenia na pewno wiele osób by o niej słyszało. Niestety wróżka Monika ogłasza się na swojej stronie internetowej jak i w gazetach .Nie potwierdzam informacji ,że trudno się do niej dostać , moja koleżanka mogła przyjechać do niej od razu na drugi dzień ,lecz zdecydowała że przyjedzie za tydzień .. o dziwo każda godzina pasowała Pani Monice . Chyba nie jest ,aż taka dobra skoro ma tyle wolnych terminów :)
  • jolakoneczna 18.10.13, 13:11
    Dobre i znane wróżki ,jak kazdy inny fachowiec przewaznie posiadają swoje strony,w dzisiejszym świecie to żadna nowość,z tego co mi wiadomo pani Monika zajmuje się tym od wielu wielu lat,nie ma jej ogłoszen w gazetach,mam kolezanki ,ktore z Gdanska przyjezdzaja do niej,i fakt,ona je przyjeła na drugi dzien,co w tym dziwnego? czy lepiej przyjac 10 osob i robić przemial jak niektore wrozki w Koszalinie,ktore maja po powiedzmy 10 osob,i czeka się w korytarzu ,bo na umowioną godzinę nie da rady wejsc,czy lepiej isc do kogos ,u kogo nie stoi klientka pod drzwiami? kwestia wyboru,i myślę,ze to tez świadczy o tym,ze pani Monika nie potrzebuje przyjac 10 sob na raz,widac ma swoje zasady i wybory,nie jest to trzepanie kasy dla kasy,strona jest chyba od paru lat,a nie ma jej zadna inna wrozka z Koszalina,...w gazecie nie ma jej ogłoszen,są tylko artykuły w gazecie wrozka i innych,ale ogłoszen ja oson=biscie nie widzialam,kazdy ma prawo wyboru do kogo pojdzie,widac,Tobie sie nie podobalo,i masz prawo miec swoje zdanie,
    JA TAM I TAK WIEM SWOJE NIE MA LEPSZEJ! tyle:)
  • jolakoneczna 18.10.13, 13:29
    a co do gadania pierdół to pani Monika ,na samym poczatku,mowi,ze tylko powie to ,co zobaczy.......a nie snuje opowiesci z lat 100 w tyl,czy w przod...pozdrawiam
  • uchachana1 18.10.13, 13:51
    Nie chodzi tu o opowieści do 100 lat wstecz ! Ale o podstawowe informacje ! Wróżka z Matejki powiedziała od razu w jakim jestem związku i ile mam dzieci .Dodatkowo potrafiła powiedzieć coś o tych dzieciach o ich charakterze nie dopytując się znaków zodiaków .Powiedziała jeszcze w sumie kilka rzeczy ,których też jej nie mówiłam np.że robię prawo jazdy i że je zdam....(akurat byłam w trakcie kursu i zdałam bezproblemowo ) ,powiedziała również kilka informacji o moim partnerze...o jego rodzinie ...co na prawdę się zgadzało. W sumie tak teraz myślę, że ta z Matejki była o wiele lepsza,bardziej szczegółowo o wszystkim mówiła no i była tańsza :)
    Monika bardziej ogólnikowo czyli wszystko i nic....powtarzała te same zdania i myśli kilka razy tracąc przy tym czas...podsumowując nie dowiedziałam się tak na prawdę nic....:)

Jolakoneczna ,myślę ,że trochę plączesz się w tym co piszesz moja droga,najpierw informujesz ,że niby ciężko jest się dostać to Moniki a teraz że jednak nie ....,więc jaka jest w końcu prawda ??
    Dziwne to trochę ,i odrazu widać tu dużą SAMOPROMOCJĘ ,a to chyba nie wróży nic dobrego ;)
    Widziałam kilka informacji o Monice w gazecie do tego ta strona internetowa...
    Nadal jestem zdania ,że dobra wróżka się nie ogłasza ...kto ma ją znaleźć ten ją znajdzie :)
  • uchachana1 18.10.13, 13:53
    Ale nie ma co się kłócić ,bo jak to mówią ...
    ,,Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził ''
    Pozdrawiam :)
  • jolakoneczna 18.10.13, 15:52
    jasne ,ze tak...nikomu się nie dogodzi,wiem to,sama stwierdzilam,poza tym musi w tym cos tez byc ,skoro o pani Monice słychac tylko wszędzie dobrze:)..ale zawsze znajdzie się ktos ,komu cos nie bedzie pasowało.....powtarzam,kazdy jest inny i inaczej to robi,dlatego napisalam,ze pani Monika,mowi juz na samym poczatku,ze to co zobaczy,to mowi.........a to jest najwazniejsze.pozdrawiam.......

dla mnie jest REWELACYJNA!
  • annatwo 29.11.14, 09:30
    Hej. Szukam wróżki w Koszalinie lub okolicach. Nie interesuje mnie wizyta u Pani która wypyta mnie o wszystko a potem pogledzi psychologiczne głupoty. Bardzo proszę o info od osób które były - jak wygląda wizyta, czy wróżka zgaduje, czy wypytuje na początku itd czy opowiada o znakach zodiaku i numerach? Mnie nie interesuje astrologia. Na temat znaków zodiaku i numerologii mogę sobie sama poczytać w necie. Szukam wróżki.
  • martamarcysiuk02 12.02.18, 14:53
    Dzień dobry,
    zapraszam do kontaktu, jestem rytualistką - wykonuję:
    - białą magię,
    - oczyszczenie,
    - czarną magię,
    - rytuały miłosne - na złączenie serc dwojga osób,
    - rytuały finansowe, zawodowe - na zdobycie lepszej pracy/zwiększenia finansów,
    - rytuały zdrowotne

Aby rytuał był skuteczny należy wykonać go przez co najmniej 3 dni.

Przez wiele lat rytuały wykonywałam za granicą, tak naprawdę to w Stanach nauczyłam się wszystkich technik i jasnowidztwa, mieszania magii aby ludziom pomagać. Nigdy nie robię wbrew komuś, jeśli karty dają szansę na to że warto złączyć ludzi, pomóc im - to wtedy podejmuję się magii.

dużo dobra i szczęścia

martamarcysiuk02@wp.pl
  • justa290 20.04.18, 18:52
    Czy mógłby ktoś podać numer do wróżki z Jana Pawła?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka