Dodaj do ulubionych

oddam używane podręczniki - gimnazjum

20.07.16, 12:38
mam kilka podręczników do klasy 1, kilka do 2, różnych autorów, matematyka, biologia, historia, polski, niemiecki AHA!, WOS, ćwiczenia nowe lub wypełnione w 5%-10%, zbiory zadań...
oddam w dobre ręce,
nam nikt niczego za darmo nie dawał, wydałam na książki do szkoły majątek, teraz nawet sprzedać za kilka zł nie mogę.... teraz podobno do gimnazjum "dają" w 1 i 2 klasie podręczniki za darmo, tyle tylko, że potem, jak mówiła mi znajoma, każą zwracać i nie ma z czego powtarzać do egzaminu ... więc jak ktoś chętny ... dokładną listę podam na maila lub odpiszę czy mam to co potrzebne...
penelopa40@gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • palacz67 20.07.16, 14:02
    Masz rację, trzeba zwracać. Też mam sporo książek do gimnazjum i liceum do wydania. Oglaszałam już u siebie, bylo dużo chętnych ale tytuły i wydawnictwa nie pasowały. Mma tego naprawdę dużo, więc nie będę wypisywać tytulów, bo nie wiadomo, czy znajdą się chętni a z tym długo schodzi, pozdrawiam.
  • penelopa40 20.07.16, 16:25
    a masz do 1 liceum? jeśli tak to podeślę ci listę ...
  • palacz67 20.07.16, 19:19
    Mam do liceum z 3 lat, dużo też do matury podstawowej rozszerzonej z różnych przedmiotów, podeślij mi listę na maila maria94w@wp.pl Mam też dużo gazet "Cogito" pozdrawiam
  • palacz67 20.07.16, 19:20
    Mam do pierwszej liceum ale sprzed kilku lat, podeślij listę na podanego poniżej maila lub tutaj, pozdrawiam
  • palacz67 20.07.16, 19:22
    Mam siostrzenice po pierwszej i drugiej klasie liceum, zapytam też, może coś mają:-)
  • prochottka1 21.07.16, 11:34
    palacz
    sory ze zaśmiecam watek
    napisz do mnie na priv
    w sprawie ubran dla dziewczynki
    rozm 134/140, buty 34, 35
    jeśli jesteś jeszcze zainteresowana
    za pokryciem kosztów przesyłki
    pozdrawiam
    asik

--
    "Leczę się gorzałką i aspiryną.Przy czym nie będę ukrywał, aspiryny zapominam niekiedy zażyć". Jerzy Pilch
  • palacz67 21.07.16, 12:14
    Ok, już piszę , dzięki, pozdrawiam
  • prochottka1 21.07.16, 21:15
    palacz
    na jaki adres wysłałaś
    bo na poczcie u aol nie mam wiadomosci
    gazetowej poczty nie posiadam

--
    "Leczę się gorzałką i aspiryną.Przy czym nie będę ukrywał, aspiryny zapominam niekiedy zażyć". Jerzy Pilch
  • palacz67 22.07.16, 14:10
    Witam, napisz na mojego maila, bo dostałam dwie informacje zwrotne przed chwilą, że jest problem z dostarczeniem wiadomości. Przypominam maila:
    maria94w@wp.pl
    Pozdrawiam
  • palacz67 25.07.16, 14:59
    Witam, dostałam od Ciebie maila, odpisałam ale znowu dostałam informację zwrotną, że nie doszedł, nie wiem, dlaczego. Dziewczynka o której Ci wcześniej pisałam nosi rozmiar 134- 140, dużo ostatnio podrosła. Idzie teraz do pierwszej klasy. Może Marla by wzięła te rzeczy dla córci? Pozdrawiam i dziękuję za chęc pomocy:-)
  • prochottka1 25.07.16, 18:52
    witaj
    to sa ubrania na dziecko tak z 3-4 klasy
    moja cörka tez jest duza
    wieksze ubrania tez mam
    Marli cörka jest jeszcze w przedszkolu :)
    podaj prosze do mnie namiary tej mamie
    nich do mnie napisze i mi poda dokładny wzrost dziecka
    dzieki

--
  • palacz67 25.07.16, 19:02
    Witam, dzięki, pozdrawiam.
  • prochottka1 25.07.16, 19:10
    to co
    trzymać te ubrania
    i czekać na kontakt od tej mamy
    zależy mi żeby sie szybko tego" pozbyć"

--
  • palacz67 25.07.16, 20:05
    Witam, nie trzymaj, ja Jej podrzucam od czasu do czasu ubrania dla Jej córki, pisałam Ci o tym w mailach, które nie doszły do Ciebie. Dzięki:-)
  • palacz67 25.07.16, 20:07
    Przepraszam, Penelopo, ale moje maile nie dochodzą do Prochottki:-) Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka