Dodaj do ulubionych

pytanie do urzędników

03.12.12, 17:06
Dobrze zaopatrzona biblioteka, dom kultury, pływalnia, lodowisko, ścieżki rowerowe, klub młodzieżowy a teraz nawet skatepark wszystko w tzw. starym Swarzędzu, a co u nas młodzież ma robić w wolnym czasie? Bo ostatnio specjalizuje się w wałęsaniu. Może mi ktoś z ratusza odpowie na to pytanie
Edytor zaawansowany
  • kapsellcio 27.08.13, 09:51
    Przecież nawet odpływu deszczówki nie potrafią rozwiązać. No właśnie i tu jest odpowiedź. Młodzież może wynosić wodę w wiadrach w trakcie deszczu. Na razie nie mam pomysłu co ma robić gdy świeci Słońce.
  • dagusia_29 01.09.14, 17:24
    A gdzie Ty mieszkasz że aż tak żle jest???
    --
    Dagusieńka
    ...bo kiedy rozum śpi budzą się demony...
  • stachuofca 08.03.17, 12:33
    " Re: pytanie do urzędników
    kapsellcio 27.08.13, 09:51
    Przecież nawet odpływu deszczówki nie potrafią rozwiązać. No właśnie i tu jest odpowiedź. Młodzież może wynosić wodę w wiadrach w trakcie deszczu. Na razie nie mam pomysłu co ma robić gdy świeci Słońce."

Nie tylko odpływu deszczówki nie potrafią rozwiązać ale i uporządkować dróg i spraw własnościowych wodociągów , kanalizacji, miejsc parkingowych na osiedlach....
    Czyli rozwiązaniem w słoneczne dni dla młodzieży może być np. kopanie rowków pod sieci bądż wyszukiwanie i powiększanie miejsc do parkowania ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka