• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dobry stomatolog w Swarzędzu?? Dodaj do ulubionych

• 06.02.08, 11:19
    Witam,
    Czy cznacie jakiegoś solidnego stomatologa w Swarzędzu? Czy możecie
    się podzielić Waszymi opiniami? Chodzi mi szczególnie o solidność w
    leczeniu zębów przednich tj. jedynek, dwójek. Czy możecie kogoś
    polecić?
    Edytor zaawansowany
    • 06.02.08, 20:45
      Medica, przy ul. Cieszkowskiego, dr Grochowina. Dokładna, cierpliwa, delikatna. Odradzam za to Zamkową. Po pierwsze nie wystawiają rachunków a leczenie jest drogie, po drugie są niedokładni i nie uznają reklamacji, (plomby lub koronki wypadają po 2 dniach).Za wizytę w ramach reklamacji trzeba płacić normalnie, po trzecie dostałam 2razy zakażenie po wizytach. No i nie mają swojego rentgena. Nigdy więcej!!!
      • 07.02.08, 18:29
        Czy ten gabinet Medica na CIeszkowskiego to ten obok skrzyżowania na ul. Cmentarną (blok Dąbrowszczaków 26)?
      • 23.12.08, 13:09
        kasia-11111 napisała:

> Medica, przy ul. Cieszkowskiego, dr Grochowina. Dokładna,
        cierpliwa, delikatna.
        > Odradzam za to Zamkową. Po pierwsze nie wystawiają rachunków a
        leczenie jest d
        > rogie, po drugie są niedokładni i nie uznają reklamacji, (plomby
        lub koronki wy
        > padają po 2 dniach).Za wizytę w ramach reklamacji trzeba płacić
        normalnie, po t
        > rzecie dostałam 2razy zakażenie po wizytach. No i nie mają
        swojego rentgena. Ni
        > gdy więcej!!!
      • 23.12.08, 13:18
        a ja uwazam że najlepszy stomatolog jest właśnie na zamkowej
        iczywiscie najlepsi sa dr. alla eljamal i dr.chuchracka
      • 03.03.09, 22:48
        Nie polecam Grochowiny,Miszkiela jakiś czas jak mieszkałam w
        Swarzedzu chodziłam do Rydzewskiego i mogę go polecić,bo od tego
        czasu minęły z 6 lat a ja mam zabki jak "ta lala"hahahaha.Pozdrawiam!
        • 15.06.15, 22:55
          O nie, nie jak ktoś chce się pozbyć zębów to dr. śledź to zrobi prehistoryczny sprzet ceny z kosmosu i nawte mila nie jest wszystkie zęby były do poprawki i 2 kanały odradzam. A co do Sebadent to też nie bardzo chodziłam z dwoma zębami i po pół roku nadal bolą jak coś gryze a u poprawki byłam z każdym jednym 3 razy i nic teraz próbuje iść do Centrum Stomatologi na os. mam nadzieje ze się nie rozczaruje. Mogę polecić do wyrwania zębów (8) dr.Gołębiweskiego na os. Raczyńskiego bardzo dobrze wyrywa ale czy coś więcej nie wiem.
    • 11.02.08, 09:56
      Czy ktos moze cos powiedziec o dr Miszkiel? Kiedys słyszałam, ze
      jest dobry, ale nigdy u niego nie byłam...
      • 19.02.08, 18:17
        Widzę że chyba mało osób odwiedza stomatologa, albo tak mało osób
        odwiedza to forum:).
        • 23.02.08, 15:27
          ...Albo odwiedzają dobrych stomatologów w Poznaniu ;)

--
          <a href="http://www.dlaczego.org.pl"> DLACZEGO </
          • 13.03.08, 09:55
            Czyli nie ma co szukać w Swarzędzu ?:)
            • 21.05.08, 09:47
              Najlepsza jest dr Kalawska na Raczyńskiego 2. Absolutnie
              profesjonalna i przemiła.
              --
              Psy górą!
              • 25.05.08, 10:18
                A jak z cenami w gabinecie u tej Pani na Raczyńskiego ? Bo w Medicalu są moim zdaniem znaaaacznie zawyżone i absolutnie niekonkurencyjne i mimo tego nie polecam Medicala.
                • 25.05.08, 19:40
                  Ceny nie są niskie,ale warto. Fachowość i podejście do pacjenta są na złoty
                  medal.Nikt w Swarzędzu nie ma tylu pacjentów.
                  --
                  Psy górą!
                  • 27.06.08, 13:40
                    Drobne rzeczy leczę w przychodni ARCANUS na Kościuszkowców - pętla
                    autobusowa, ale z poważnymi sprawami, ostatnio np. koronka, udaję
                    się do Poznania.
                    • 24.09.08, 19:22
                      A w Poznaniu jaki polecasz gabinet? Jakie tam są ceny i jakość usług?
                    • 25.09.08, 19:12
                      Tak się właśńie składa że również potrzebuję zrobić koronkę :(. Mógłbym Cię
                      prosić o podanie namiarów na jakiegoś dobrego stomatologa w Poznaniu?
                • 08.07.08, 09:22
                  dr Jacek Rydzewski.rewelacyjny stomatolog. fakt, kasjer niezly, ale
                  warto.
                  • 26.08.08, 12:27
                    Ja uczęszczam do Pani Stonka jest bardzo sympatyczna myślę że fachowa obsługa i
                    do tego można się leczyć na NFZ i terminy nie są bardzo odległe. To na osiedlu
                    raczyńskiego
                    --
                    Dagusieńka
                    ...bo kiedy rozum śpi budzą się demony...
                    • 24.09.08, 19:20
                      A jak z cenami u tej pani? Są w miarę przystępne? Ja natomiast nie polecam
                      gabinetu na Dąbrowszczaków MEDICAL, ale tylko ze wzglęgu na ceny usług.
                      Wypełnienie średniej wielkości to koszt ok.110-120 zł!
                    • 07.11.10, 00:52
                      wiad troche przestarzala ale interesuje mnie gdzie p. stonka ma swoj gabinet i moze ma ktos z Was jakis namiar. z gory dzieki, pozdrawiam
                      • 25.11.10, 20:42
                        Jestem od lat pacjentką dr Stronki. Przyjmuje na os.Raczyńskiego 1/2 to jest taki niski budynek na zakręcie ul.Przybylskiego i Granicznej. Miło, fachowo i ceny rozsądne, mozna tez na nfz. Ma fajna stronę
                        www.stronka.twojastomatologia.eu/ Cała moja rodzina też jest zadowolona.
                • 20.11.08, 13:02
                  Wypełnienie małe 130 zł.
                  Wypełnienie duże 180 zł.
                  Wypełnienie z włoknem szklanym 350 zł.
                  Kanałowe 400-1000 zł.
            • 01.05.14, 01:40
              mozesz szukac ale ceny maja takie jak w poznaniu a moze i wyzsze .niewiadomo jakich materialow uzywaja . mozna w intenrecie poczytac ile kosztuja wypelnienia plomby czy wklady do zebow a ile sobie wolaja . jest duzo sklepow stomatologicznych gdzie mnonza sprawdzic a nwet kupic i nie trzenba byc dentysta zeby proste dziury zalepic.
    • 30.06.08, 13:00
      dr miszkiel odradzam, robi niedokładnie, medica drogo ,a do innych
      nie mam zaufania, wiem natomiast od znajomej, ze dobrze robi pani dr
      stopa przy ul. sredzkiej jest gabinet niedaleko wiaduktu, podobno
      bezbolesnie i profesjonalnie, ma najnowszy sprzet dentystyczny no i
      ponad 30 lat doswiadczenia no i co najwazniejsze jest tanio
    • 24.09.08, 19:29
      Pod tym adresem jest dosyć przejrzysty spis stomatologów (choć nie wszystkich) w Swarzędzu:

www.stomatolog24.pl/wielkopolskie/Swarzędz/1.html

• 28.09.08, 20:22
        To ja proponuję:
        Śledź Małgorzata
        os. Raczyńskiego 2 /34
        62-020 Swarzędz

• 17.11.08, 13:23
          Nie, może pani Śledź jest uprzejma i miła, ale po trzech wizytach z jednym zębem (leczenie kanałowe), poszedłem do innego dentysty, który rach ciach załatwil wszystko od ręki. Poza tym używa starego sprzętu, który powinien już dawno podlegać kasacji.
      • 06.11.08, 18:46
        Ja polecam stomatologa który ma swój gabinet niedaleko wiaduktu, między ulicą średzką a torami kolejowym ( ulica Kwiatowa 12 , pan Bartek Skibiński ). Doktor jest pełen zapału i z entuzjazmem podchodzi do swojej pracy, poza tym ma nowoczesny sprzęt (i nowy!). Co do cen, to do końca roku jest promocja -20% na usłgi :).
        • 17.02.09, 16:17
          Ja również polecam dr B Skibińskiego najlepszy stomatolog!
          • 01.05.14, 01:34
            najlepszy nie stomatolog ale fryzjer jak popatrzec na cenyi. w poznniau gdzie dentysci wynajmuja lokale maja nizsze ceny a co ci do zeboiw wklada i tak nie wiesz co
    • 01.02.10, 16:41
      Witajcie,
      ja polecam w 100% dr Skibinskiego i jego zone!!!Kwiatowa 12,
      Swarzedz! Są naprawdę rewelacyjni, pełni energii i humoru, a co
      najwazniejsze dokladni, a ich plomby to prawdziwe dzieła sztuki!
    • 20.11.10, 19:58
      Niedawno byłam u dr Słodzinki i mogę ją polecic.
      • 22.11.10, 11:23
        Ja polecam dentystę na os. Promykowym nad przedszkolem , miło i sympatycznie ,
    • 08.01.14, 14:17
      Polecam przemiłą dr Przystańską. Przyjmuje w Zalasewie przy ulicy Botanicznej 15. (Na tyłach boiska gimnazjum, wjazd od ulicy Planetarnej). Godziny przyjęć po uzgodnieniu, ceny bardzo atrakcyjne. Kontakt telefoniczny. Numer telefonu mogę przesłać na adres mailowy.
    • 10.01.14, 14:58
      Polecam przemiłą dr Przystańską. Przyjmuje w Zalasewie przy ulicy Botanicznej 15. (Na tyłach boiska gimnazjum, wjazd od ulicy Planetarnej). Godziny przyjęć po uzgodnieniu, ceny bardzo atrakcyjne. Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 791-415-004.
      • 12.08.14, 21:33
        Polecam Pana Krzysztofa Nawrota. Przyjmuje na Cieszkowskiego w nowym pawilonie gdzie znajduje się też nowy salon optyka. Jego 'klinika' nazywa się ProDental. Bezbolesne wypełnienie zęba, miły Pan Doktor. Co prawda cena dosyć wysoka, tak mi się przynajmniej wydaje ale warto było :)
    • 07.01.15, 15:37
      Mogę polecic gabinet w Zalasewie ,Ul. Kórnicka232, "SEBADENT",tel.511 117 555.Pani dentysta miła ,kompetentna z dużym doświadczeniem ibardzo dokładna, no super wyposażony gabinet ,bardzo polecam.
    • 18.04.15, 16:28
      W Swarzędzu jest Centrum Stomatologii na Dąbrowszczaków i polecam tam się udać, to najdłużej czynna placówka w Swarzędzu i jedna z dłużej czynnych w Poznaniu. Czynna jest w soboty, niedziele i święta , tu jest www: www.medical.swarzedz.net.pl/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.