Dodaj do ulubionych

jestem zly na los. Starcilem drugiego brata.

02.12.17, 21:53
Kilka late temu zmarl moj brat. Pogodzilem sie z tym. Miesiac temu zmarl drugi brat na raka.
Jestem zly na los. Brat nie mial nigdy dziewczyny, ani zony. MIeszkal, wynjamowal maly pokoj. Wydaje mi sie, ze jedyna jego przyjemnosci w zyciu byly podroze po cieplych krajach. Dwa tygodnie przed smiercia, nie mowil mi, ze zle sie czuje. Kiedy karetka zabrala go do szpitala, nastepnego dnia przyjechalem do niego. Spa. Powiedzialem: Jestem tu. On otworzyl oczy i kiwnal glowa. Ani ja, ani nasz starszy brat nie mog go przekonac, aby wracac do Polski. Nagle przyszla pewna Polka, ktora roznosila jedzenei w szpitalu. Z lzami w oczach przekonala go, aby wrocic do domu do Polski. Bede dla niej wdzieczny do konca zycia. Znajoma zabrala nas na lotnisko w Heathrow, Lekarze byli przeciwko jego podrozy, gdz brat juz nie chodzil. Kiedy wyladowalimsy (teraz lzy mi plyna) powiedzialem do mojego brata: ''Udalo nam sie''. On odpowiedzial: Udalo sie. Po kilku godzinach bylismy w domu. Ku mojego zdziwieniu, moj brat duzlo zjadl. Nastepnego dnia jego twarz zmienila sie z baldej na roznowa. Wg lekarzy mial zyc tylko kilka dni,a przezyl 8 dni! Jestem zly na los, ze odszedl. Nie doswiadczyl w zyciu milosci od kobiety, nie mial zony, dzieci.

Edytor zaawansowany
  • siostra132 19.02.18, 01:26
    Ja straciłam brata bliźniaka tydzień temu ;( doskonale Cię rozumiem ... mój brat również nigdy nie założył rodziny ... tyle było przed nim.. Odszedł w wieku 28lat ;( dopiero tydzień, a ja już umieram z tęsknoty ;(
  • someone.lonly 26.05.18, 19:57
    jesli masz skypa: peter.from.uk
  • honia21 09.11.18, 07:09
    Czy też mogę pogadać ja też doświadczam straty proszę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.