Dodaj do ulubionych

Jak pożegnać się ostani raz z mamą?

15.08.18, 12:56
Dwa dni temu odeszła moja ukochana mama, spędziłam z nią jedynie 17 lat, i chciałabym jej napisać list pożegnalny, chciałabym jej napisać co czuje, za co dziękuje i przepraszam. Niestety moje myśli krążą ciągle w kółko, i nie potrafie dostowoać się do sytuacji i uwierzyć w wszystko co się stało. Proszę o pomoc, jak ładnie jej napisać list. Moja mama była bardzo dobrym człowiekiem, starała się o każdego dookoła, że sama siebie zaniedbała i tak to się skończyło. Zawsze sobie odmawiała żeby dać swoim dzieciom, cierpliwie dała na siebie nakrzyczeć, jak nas emocje ponosiły, i zawsze przebaczała. Mogą być również cyctaty. Chce po prostu jej pokazać, jak bardzo bedę za nią teskniła, wyrzucić wszystko z siebie...
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.