Dodaj do ulubionych

Zostałam sama i co dalej?

24.01.19, 14:02
Dwa lata temu zmarł mój tata a teraz całkiem niedawno cztery miesiące temu moja mama zostałam sama mam 33 lata i nie wiem co dalej ..ciężko mi nie mam nikogo bliskiego nie mam męża ani dzieci a dalsza rodzina bardziej mnie denerwuje mówiąc mi co mam robić jakby wszyscy wiedzieli lepiej niż ja co jest dla mnie dobre niż w rzeczywistości pomaga

Edytor zaawansowany
  • pudelkowata 25.02.19, 09:51
    Strasznie ci współczuję :( Powinnaś przede wszystkim postawić na swój własny rozwój i dążeniu do tego na czym si zależy.. jeżeli jesteś samotna to może masz pragnienie poczucia bliskości z kimś z kim chciałabyś zbudowac przyszłość.. Tak czy inaczej skup się na tym czego teraz ty potrzebujesz.
  • stokrotka33 09.03.19, 20:52
    Dziękuję za słowa wsparcia
  • iza88s 16.03.19, 16:56
    Ja też straciłam Mamę.. Nie umiem w to uwierzyć, że Jej już nie ma.. Odezwij się Stokrotko :)
  • iza88s 16.03.19, 16:57
    Mój e-mail isi@vp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.