Dodaj do ulubionych

Auto-Max Nadarzyn-Wolica, Znacie??

• Gość: golec.pl IP: *.subscribers.sferia.net 21.10.10, 22:30
    Siemka!!!Ja też nie mam żadnych wątpliwości co do wykonywanych napraw.W zeszłym roku miałem dwa poważne wypadki,sprawy zawsze były załatwiane szybko(Choć drugim razem troszkę się przedłużyło bo czekali na jekieś czujniki ze stanów,ale to nie od nich było uzależnione,poprostu długo szła przesyłka).Naprawa zastała wykonana perfekcyjnie,w sierpniu sprzedawałem swoje Volvo(wersjaUSA),było zaprowadzone do serwisu na sprawdzenie i tam się nie dopatrzyli że było dwukrotnie naprawiane z czego bardzo się cieszę bo szybko poszło:) Ja będę tam robić auta i znajomym też polecam
  • Gość: Marek IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.10, 23:40
    Wielokrotnie korzystałem z usług tej firmy i zawsze byłem zadowolony, również doświadczyłem dużej życzliwości Właściciela w sytuacjach dla minie trudnych. Osobiście doświadczałem samego dobra.Życzę innym klientom AUTO-MAX-a równie dobrych doświadczeń.
  • Gość: tadek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.11.10, 12:26
    Witam w dniu dzisiejszym miałem stłuczkę trafiłem do w/w warsztatu obsługa miła i fachowa pierwsze słowa właściciela auto to rzecz nabyta dobrze że panu nic się nie stało faktycznie ocalała tylna klapa teraz to do mnie dotarło ze moglo być gorzej polecam każdemu tych słow gdy mu coś sie przytrafi to stawia na nogi stawiaią i mozna o całym zaiściu zapomnieć pozdrawiam
  • Gość: !!!!! IP: 178.73.49.* 01.11.10, 14:38
    Gościu który wypowiadasz się na temat Huberta lepiej najpierw pozanj tego czlowieka a pozniej sie wypowiadaj wykonuje swoja prace perfekcyjnie nigdy nie zdarzyla sie mu pomylka! zawsze jest mily sympatyczny i bezkonfliktowy! wspolpracuje w firma auto max juz 4 lata i nigdy sie jeszcze nie zawiodlam a to o czyms znaczy prawda? bardzo polecam ten warsztat super szef i super kierownik :)
  • Gość: agnes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 19:08
    witam, ja również polecam Auto-Max w Wolicy. Zarówno pracownicy jak i szef znają się na swoim fachu. Są rzetelni, odpowiedzialni i potrafią szczerze doradzić. Jestem klientką już od dłuższego czasu i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Poza tym pracują tam same bardzo sympatyczne osoby. Pozdrowienia dla szefa:)
  • Gość: wiesiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 19:16
    Od lat korzystam z usług mechaników z Auto Max w Wolicy i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowym plusem jest samochód zastępczy jaki oferuje zakład w dodatku bez żadnych dodatkowych kosztów. Jednym zdaniem: szybka naprawa oraz fachowa i rzetelna obsługa, poza tym bardzo miła współpraca. Pozdrowionka!!!
  • Gość: gosciu z wolicy 2 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.11.10, 20:42
    kolego zgadzam sie z tobą ten kto te brednie pisze to zal mu dupe ogarnia nie ma ludzi idealnych jest na to paragraw przekazujemy sobie pokoj a za plecami plujemy sobie w twarz lepiej jest niechai pilnuje siebie sam i holownikow i innych nie obczernia wiktor ////////////////////////////////////.........................................,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; pozdrawia,
  • Gość: żana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 21:15
    flimoni, nie powinnas miec watpliwosci, to naprawde rzetelni ludzie. Milam wypadek i nie wiedzialam co robic, na szczescie trafilam do AUTO-MAX bardzo mili pracownicy doradzili mi w wielu kwestiach. Pomogli dokonac trafnych wyborow. Jestem bardzo zadowolona z ich pomocy i fachowosci. Moge szczerze polecic to miejsce. Sama napewno skorzystam z ich usług, jesli tylko zdarzy sie taka sytuacja. Pozdrawiam serdecznie.
  • Gość: Klient Zbyszek IP: 94.75.112.* 03.11.10, 22:09
    Witam,
    Po raz pierwszy z Panem Baśkiewiczem spotkałem się po lekkiej kolizji mojego auta. Jego zakład polecił mi znajomy i miał rację. Solidna, fachowa i terminowa obsługa. Auto po naprawie odbieracie czyste, nie tak jak w innych warsztatach. Czytając niepochlebne opinie o pracy tego warsztatu zastanawiam się, komu tak bardzo zależy na zaszarganiu opinii? Ja bynajmniej bedę w dalszym ciągu polecał naprawy samochodów w tym warsztacie. Pozdrawiam
  • Gość: Nowy klient IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.11, 16:10
    W Auto-Max byłem po raz pierwszy ale spotkałem się ze sprawną, uczciwą i rzeczową
    obsługą. W moim przypadku, pojawiło się późnianie rozliczania wywołane przez PZU,
    jednak cała sprawa stłuczki za ok. 8.200 zł załatwiana była przez Auto-Max wzorowo,
    od chwili pojawienia się holownika na miejscu zdarzenia, po samochód zastępczy
    i odbiór gotowego auta po naprawie. Ze współpracy z Firmą Auto-Max byłem
    zadowolony.
  • Gość: Paweł IP: 194.247.0.* 03.11.10, 21:39
    Mam cytrynke /5lat/ gnila mi maska chcialem ja naprawiac ew szukac jakies uzywki.Poradzili mi aby zalozyc nowa i nie pchac sie w koszty.Zrobili szybko i fachowa i co wazne nie zloili mi skory finansowo.Jestem zadowolony i polecam
  • Gość: łukasz IP: 194.247.0.* 03.11.10, 21:50
    Prponuje nie oczerniac ludzi jak nie wiesz a podstawy ortografi tez sie kłaniają.Najpierw trzeba miec było w szkole z polaka choc 3 aby teraz mozna blyszczec elkowencja.Ja naprawialem u nich 2 autka.Jedno sprzedalem po 10 latach uzytkowania i nastepnemu sluzy w firmie a bylo dobrze trzepniete.W drugim 5 letnim furgon mialem odbicie na masce/kupilem/ nie zwrocilem uwagi ze maska gnije od przodu.Chcialem uzywke albo cos tam polepic.Doradzili fachowo aby zmienic na nowa to posluzy.Mam juz go 2 rok i jestem zadowolony.Nie przeplacilem,samochod na czas i polecam warsztat wszystkim znajomym.
  • Gość: Łukasz IP: 194.247.0.* 03.11.10, 21:55
    Kolego mam firme kurierską i sciagam z zachodu takie lekko przechodzone autka.Tak aby mi posłuzyły ze 2-3 lata.Robilem u nich Dukato.Wymienili mi podrdzewiale boki,drzwi boczne,obudowali pake.Robote zrobili szybko i solidnie.Cena do zaakceptowania.Az zal pozbywac sie autka.Moze je jeszcze potrzymam.Wzglada rewelka.Ale moi kierowcy w 2 lata wykoncza kazde auto.
  • Gość: Wiktor IP: 194.247.0.* 03.11.10, 22:04
    Polecam naprawialem auto paskudnie obtarte.Bok zrobiony graty nowe.lakier nie ma roznicy.Dostalem auto na czas naprawy pokazcie warsztat ktory ma wszystkie zamienne nie starsze niz rok szok.Same nowki ja jedzilem zamiennym ktory mial na liczniku 300 km /to nie pomylka/.Jeszcze pachnial swiezoscia. Jak robilem w warszawie na prymasa to dostalem autko na gaz ktore nie chcialo jechac.Km na liczniku mialo tyle co wszystkie autka ktorymi jezdzielm a na siedzeniu musialem polozyc gazete zeby tylka nie wybrudzic a u nich czysto,schludnie.Moje autko dostalem wyczyszczone i umyte rewelka.Zadnych spraw nie zalatwialem podpisalem cesje na kase zjawilem sie za tydzie i bryczka gotowa.Nic mnie nie interesowalo.To oni dzwonili i informowali mnie o postepach w naprawie/szok 1 raz cos takiego/.Odebralem w terminie a mysle ze moglbym wczesniej.Autko bez sladow stluczki jezdze do dzis.Polecam.
  • Gość: Jasiek Koloni War IP: 194.247.0.* 03.11.10, 22:43
    Mam rade dla Ciebie bo albo dysponujesz wiedza ktorej my nie mamy albo pomawiasz warsztat.Jesli by cie chcieli pociagnac do odpowiedzialnosci to po takim wpisie i IP kompa siedzisz jak na widelcu.Wiec pomysl zanim napiszesz.
    Ja bylem zadowolony z uslugi i nie mialem jak to jakis glupek napisal poklejonych lamp i nie wierze aby ktos tak robil.wiec traktuje to tez jak pomowienie. Bo istnieje gwarancja i solidnosc a tego nikt nie zaryzykuje chyba ze taki glupek wioskowy ja wy dwaj.Moje auto jest naprawione solidnie jezdze rok od naprawy i jakos nie zmienilem stacyjki,zamkow ani innych bzdur A warta jest pare groszy.Elementy zabezpieczone grama rdzy nie widac.A zastanawialem sie czy po stluczce nie gonic bryczki.Znajomi patrza czy auto ma slady napraw i omentuja a u mnie nie ma roznic wiec jest OK.polecam bo robia na dobrym poziomie uslugi.
  • Gość: kominiarz IP: 194.247.0.* 03.11.10, 22:53
    Ogladalem film z zatrzymania B.blidy jesli wierzyc ziobrze to byla wysokiej klasy przestepczyni./Jakos nie wierze/.Widzialem i wiem jak kominiarze zatrzymuja bo sam jestem jednym z nich.Dostajemy zlecenie i nic nas nie interesuje kto co i jak.Raz wyciagnelismy dziadka z wozu 60 latek z dokaldka, mial pelne galoty.Zona jego dostala zawalu. Tez bylo w mediach jaki to szef gangu z kochanką jezdzi.. Pomylilismy sie ale film fajny polecam jak bedziesz chcial linka to podesle.A z warsztatu korzystalem i jestem zadowolony.
  • Gość: Marek wolica IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.11.10, 19:02
    Witam opinie o warsztacie mam pozytywna nie jedno auto u nich naprawialem auta byly sciagane z zagranicy po naprawie wyglondaly jak nowe nie bylo zadnej żeżby nie żeżbili w tak zwanym GOWNIE ja plaćilem i wymagalem zaplac i wymagaj byly male poprawki jak u krawca ale zawsze od nich wyieżdżalem zadowolony Marek W .
  • Gość: oki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.12.10, 23:52
    Swietna obsluga Darek
  • Gość: Krzysiek IP: *.centertel.pl 04.11.10, 11:18
    Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z tego warsztatu naprawiam u nich już drugie auto, bo z efektów naprawy pierwszego jestem bardzo zadowolony. Szybko i solidnie naprawili mi autko bez problemu dali auto zastępcze i co nawet niezłe, i finansowo wyszedłem całkiem przyzwoicie. Naprawdę szczerze polecam ten WARSZTAT.
  • Gość: Dazin IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.11.10, 22:31
    Serwus dzis tam wymienialem w oplu klocki mala rzecz ale cieszy mila obsluga polecam 100% kazdemu!!!!!!!! POZDRAWIAM PANIA MAGDE !!!!!! DAZIN ))
  • Gość: adam IP: 94.75.112.* 05.11.10, 18:36
    witam,przede wszystkim to warsztat blacharsko - lakierniczy ale jak jest potrzeba to i robia inne rzeczy!!!!!w tym i wymieniają klocki!
    i to świadczy o fachowości warsztatu i elastyczności !
    polecam w 100%.
    Pozdrawiam,
  • Gość: adam IP: 94.75.112.* 05.11.10, 18:39
    CAŁKOWICIE SIE ZGADZAM Z PRZEDMÓWCĄ!!!!!!JA TEŻ ROBIĘ JUŻ KOLEJNE SWOJE AUTO I NAPRAWDĘ ZAWSZE JESTEM ZADOWOLONY!!!
    SZYBKA I FACHOWA OBSŁUGA POZA TYM WARSZTAT NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE ŚWIADCZENIA USŁUG!POLECAM!
  • Gość: adam IP: 94.75.112.* 05.11.10, 18:34
    witam ciię, nie masz czego się denerwować. warszatat bardzo nowoczesny, lakiernia proszkowa , dobra wykwalifikowana załoga.
    naprawdę polecam,sam robiłem u nich swój pojazd i naprawdę byłem zadowolony.
    poza tym właściciel jest zawsze na mijscu, zna się na robocie!!!!
    pozdrawiam serdecznie!
  • Gość: krzysztof IP: *.subscribers.sferia.net 06.11.10, 09:31
    Jak często bywa, syn miał stłuczkę nie ze swojej winy na szczęście. Dzięki pomocy drogowej nasz Ford Focus trafił do Auto-Max. To był dobry wybór, ponieważ mimo iż Generali zawaliło sprawę z dopełnieniem formalności i naprawa trwała nie miesiąc, a dwa miesiące, to jestem zadowolony.
    Profesjonalna obsługa klienta, i naprawdę dobra robota. Samochód po jakiejkolwiek kolizji nie jest już taki sam, ale po robocie jaka została wykonana w auto-max stwierdzam, że jest prawie taki jak był wcześniej. Miałem już do czynienia z wieloma z wieloma warsztatami w swojej już 30-letniej przygodzie za kierownicą i ten jest jednym z lepszych- przynajmniej dla mnie.
    Pozdrawiam Krzysztof.
  • Gość: Krzysiek Pruszków IP: *.147.10.116.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.11.10, 13:24
    Witam,
    Ponad rok temu miałem kolizję i pojazd został odholowany do warsztatu Auto Max w Wolicy. Z naprawy byłem bardzo zadowolony. Poza uszkodzeniami powstałymi w kolizji dodatkowo pomalowano mi drzwi, które miałem obite i porysowane (na parkingach przed blokiem to częste) i nie musiałem nic dopłacac. Naprawa była szybka i bezbolesna bo dostałem samochód zastępczy.
    Jakiś miesiąc temu przytrafiła mi się stłuczka i długo się nie zastanawiałem auto wstawiłem do warsztatu i ZNOWU jestem zadowolony. Mam teraz Accorda z '07r., który wygląda jakby wyjechał z salonu i znowu bezboleśnie.
  • Gość: Edyta IP: *.centertel.pl 06.11.10, 20:20
    Witam,

ja osobiście mogę bez żadnych wątpliwości polecić ten warsztat. Naprawiałam tam swój samochód i jestem bardzo zadowolona. Poleciłam go znajomym , którzy mieli poważną stłuczkę i również wyjechali z warsztatu solidnie naprawionym samochodem. Gorąco polecam.
  • Gość: Marcin Audi A6 IP: *.chello.pl 07.11.10, 22:10
    Witam:
    Niedawno odebrałem auto z warsztatu auto-max, mogę przyznać że odznacza się on rzetelnością i dbałością o klienta. Miałem problemy z ubezpieczycielem co do wypłaty odszkodowania, gdyż zostało uznane do kasacji. Stłuczka nie była z mojej winy, w tej sytuacji auto-max pomogło mi we wszystkich formalnościach,dzięki czemu bez problemu mogłem odzyskać pieniądze z ubezpieczenia i naprawiać auto. Kolejnym atutem tej firmy jest zaoferowane mi auto zastępcze, które bardzo mi się w tej sytuacji przydało, nie musiałem także ponosić z tego tytułu kosztów. W czasie wypadku został uszkodzony przód mojego auta, rzeczoznawca chcąc naprawić szkodę po najtańszych kosztach uwzględniał tylko najbardziej widoczne usterki, tak było z lampami przednimi, uwzględnił tylko jedną lampę. Jak się okazało po naprawie lampa która miała być niby nie naruszona, zaczęła parować. Miłą niespodzianką było to iż właściciel auto-max zaproponował nam wymianę lampy na swój koszt. Na drzwiach od strony pasażera miałem rysę, która nie była wynikiem powstałym w czasie wypadku, ona również została usunięta "gratis" przez auto-max. Dodatkowym plusem auto-max-u jest tez karta gwarancyjna oferująca usługi assistance, którą dostałem przy odbiorze auta.
    Jestem zadowolony z wykonanej usługi, a mój samochód wygląda super:-). Z całą pewnością mogę polecić ten warsztat wszystkim, którzy znajdą lub znaleźli się w mojej sytuacji....
    pozdrawiam
    Marcin ( Audi A6)
  • Gość: czarek iveco IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.10, 17:33
    witam wszystkich zdarzyło mi sie mieć kolizje z dzikiem roztrzaskałem przod auta zadzwoniłem do swojego ubezpieczyciela przyjechała pomoc drogowa przedstawiła mi kilka opcji kilka warsztatów i zdecydowałem sie na warsztat w wolicy i szczerze jestem zadowolony z obsługi naprawy auta i dostania nie odpłatnie auta zastępczego polecam goraca warsztat jak i pomoc drogowa assistance od swojego ubezpieczyciela sa konkretni i to mi sie podoba pozdrawiam
  • Gość: PASSAT IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.11.10, 22:40
    Witam jestem z janek dzis mialem okazje odebrac auto z auto maxa po naprawie naprawa wykonana byla solidnie moge polecic ten serwis kazdemu JAREK
  • Gość: Asia Citroen C3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.10, 07:33
    Kierowcy,
    miałam wypadek, samochód ze zniszczonym przodem.
    Szczęśliwie odwieziono szybko mój samochód Citroen C3 do warsztatu Auto-Max. Mimo późnej pory koło 22:00 przyjęto mnie z samochodem do warsztatu. W związku z tym, że nie bardzo chciałam naprawiać Citroena. Właściciel zaproponował pomoc w sprzedaży. Zostawiłam samochód i postanowiłam uzbroić się w cierpliwość. Kompletnie zaskoczona odebrałam telefon następnego dnia - "jest kupiec".
    Popołudniu podjechałam do warsztatu. Okazało się, że faktycznie jest kupiec który wypłacił mi gotówka żądaną kwotę i zabrał samochód.
    Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc AUTO-MAX z Wolicy
    Potrzebującym BARDZO polecam
    Asia Citroen C3
  • Gość: Jan Fiat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.10, 16:29
    Witam naprawialem samochod w firmie Auto-max... Wszystko odbylo sie dosydz sprawnie i solidnie, dostalem samochow zastepczy... Łatwo mozna sie dogadac z wlascicielem co do szczegolow.
    Sądze ze warsztat godny polecenia
  • Gość: bleeeeeee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.11, 22:02
    ale wy jestescie smiesni i naiwni wszyscy ludzie ktorzy naprawiali swoje auto w tym warsztacie idzcie do innego i sprawdzie swoj samochod. Gwarantuje iz powychodza takie rzeczy ze bedziecie w szoku.
    szef warsztatu sam sobie wystawia opinie i u niego na wsi wszyscy doskonale o tym wiedza. Namierzac to sobie mozecie haha kazdy ma prawo wypowiedziec sie na dany temat wolny kraj!!!!!!!!
    warsztat auto max MASAKRA!!!!
  • Gość: Jarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.10, 22:39
    JA tam nie mam do faceta zastrzeżeń. Naprawiali mojego klekota po stłuczce i nie widziałem u nich braku fachowości. Polecił mi go mój Klient z Mrokowa, który u niego też coś dłubał i był zadowolony. Z resztą jak byłem parę razy w tym zakładzie widziałem, że panuje tam dość duży ruch co chyba świadczy o zainteresowaniu ich usługami. Stały tam autka, których raczej nie wstawia się do warsztacików usia-siusia. A mój rzeczoznawca też radził mi naprawianie w "takim jednym zakładzie" a ja zrobiłem po swojemu i jetem zadowolony
  • Gość: vojager grand IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.11.10, 16:55
    naprawa w tym warsztacie to sama przyjemnosc w trakcie naprawy dostalem samochod zastepczy.Robota zrobiona w terminie i naprawde niedrogo.Warsztat godny polecenia
  • Gość: Romek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.10, 09:15
    Naprawialem tam auto.
    Wszystko super!

Naprawde polecam.
    Romek
  • Gość: anka IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 14:57
    Naprawiałam samochód po wypadku. Wykonanie solidne, terminowe a samochodzik otrzymałam wypucowany i pachnący co mile mnie zaskoczyło. Będę polecać znajomym , bo warto.
  • Gość: mateusz IP: *.home.aster.pl 17.03.11, 14:12
    Mnie sie coś tam odbiło o uszy,ale i tak jesli chodzi o dobry serwis to po długich poszukiwaniach pozostałem przy autoreducie.
  • Gość: mikolaj IP: 46.113.126.* 15.11.10, 22:33
    Miałem stłuczkę przyjechała laweta z tej firmy wszystkie formalność załatwili za mnie dostałem auto zastępcze.Po 2 tygodniach dostałem gotowe auto . Polecam to firmę ludzie godni zaufania .Polecam !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka