Dodaj do ulubionych

Auto-Max Nadarzyn-Wolica, Znacie??

• Gość: Dziekuje IP: *.11.static.dcenter.pl 23.03.11, 11:36
    Pozdrawiam polecam servis
  • Gość: Gośść IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.11, 18:05
    Panie Tomaszu zanim Pan komuś sprawę zrobi radze kupić słownik .... Bo z takimi bykami to Pana wyśmieją :) czy tanio to absolutnie NIE! 350 zł za lakierowanie 1 elementu to strasznie drogo. Może was stać i dla was jest to tanio ale dla mnie... Wybaczcie wole zapłacić 200 zł u innego lakiernika, też dostać auto zastępcze na czas naprawy. Moje wrażenie o osobie z która rozmawiałem jest takie że jest gburem ponieważ bardzo nie miło mnie obsłużyła odczuwałem że robi mi łaske wyceniając naprawę. Może macie dużo auto do naprawy ale do każdego powinno się podchodzić uprzejmie. A czy warsztat robi dobrze tego nie wiem ponieważ nie stać mnie na naprawe u tych Państwa....
  • Gość: klient IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.04.11, 11:35
    Nie zgadzam sie z panem powyzej. wedlug mnie ceny sa takie jak wszedzie, Auto-Max bardzo dobrze zrobili mi samochow, na czas naprawy dostalem auto zastepcze i jestem zadowlony z ich uslug..

Goraco polecam.
  • Gość: Dzieki IP: *.11.static.dcenter.pl 18.04.11, 12:44
    Dzieki za pozytywne podejscie i za wpis ostatni
  • Gość: norbert IP: *.cdp.entel.pl 27.07.11, 18:26
    Szacunek !
    25.07.2011 wstawiłem do tego warsztatu swoje auto ROVER 416, miałem skrzywioną ramę po kolizji i skoszony cały tył, od ręki dostałem ato zastępcze ( Nowego Hiundaya) a na drugi dzień moje auto było już gotowe do odbioru, panowie w gratisie uzupełnili mi wyciszenie, które przy wcześniejszej naprawie w innym warsztacie inni panowie gdzieś zagubili. Serdecznie POLECAM warsztat w Nadarzynie-Wolice ul. Centralna 20. Tam naprawdę czułem się jak klient a nie jak intruz. Miło wiedzieć, że gdzieś jednak jest już odczuwalny XX I w.
    Dziękuję panom z tego warsztatu i serdecznie POZDRAWIAM !
    P.S
    Inni mogą się tylko od nich uczyć np. jak zaskarbić sobie klienta !
  • Gość: norbert IP: *.cdp.entel.pl 06.08.11, 19:41
    Może to faktycznie przeczulenie, czasem tak jest jak ktoś nas do czegoś zabardzo namawia.
    Ja osobiście po raz drugi korzystałem z tego warsztatu bo miałem problemy tym razem z tłumikiem i jestem naprawdę zadowolony pomimo, że nie ma tam nic napisane aby warsztat zajmował się marką ROVER.
    Dziękuję i serdecznie POLECAM
    Pozdrawiam Norbert
  • Gość: Robert IP: *.sekocin.pl 08.09.11, 21:39
    Polecam szczerze ten serwis, naprawa wykonana bardzo dobrze, w porównaniu z wykonywanymi wcześniej naprawami w innych serwisach. Wszystko zrobione zgodnie z ustaleniami. Autko na koniec wyczyszczone, wydmuchane, wychuchane i pachnące.
    Polecam i pozdrawiam Pana Tomasza i Piotra
  • Gość: magduniam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.11, 21:15
    Witam, samochód VW po stłuczce został naprawiony bardzo dobrze, szybko i tanio. Bardzo polecam dla wszystkich. I jeszcze samochod zastepczy dostałam gratis!
  • Gość: ula IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.11, 22:05
    jak możesz to uciekaj z tego warsztatu. odebraliśmy z niego samochó po 2 miesiącach "naprawy" i jesteśmy przerażeni tym co zrobili. a dodatkowo jeszcze zepsuli. horror
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 08.12.11, 15:14
    Moje go auta nie próbowano naprawić, tylko naciągnęli mnie na koszty związane z parkingiem i autem zastępczym na sumę ponad 3,5 tyś zł. Jestem tak zły na zaistniałą sytuacje że straciłem wiarę w ludzi. Naciągacze i sepy a ten typ z auto pomocy który mnie tam zawlókł to jeszcze się trafi, Warszawa nie jest duża.
  • Gość: klient IP: *.sekocin.pl 09.12.11, 12:45
    Ja nie polemizuje w ostatnie wpisy moje auto bylo naprawione wedlug technologi
  • Gość: Arek IP: *.sekocin.pl 10.12.11, 14:43
    Wczoraj odebrałem moje autko służbowe z naprawy po bardzo poważnym wypadku i jestem bardzo zadowolony. Samochód był bardzo poważnie rozbity przodem, rozbita szyba, poduszki na szczęści ocalały. Na początku mój szef nie chciał naprawiać autka z uwagi na duże uszkodzenia ale warsztat zobowiązał się że samochód da się naprawić i że dostaniemy gwarancję. Dzisiaj uważam że decyzja o naprawie była dobra :) a ja cieszę się znowu moim autkiem. Polecam
  • Gość: Jaroslaw honda IP: *.147.124.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.12.11, 20:07
    Dzikuje za solidnie naprawiona honde chociasz dlugo naprawa trwala ale bylo warto czekac na czas naprawy dostalem nowego hundaja z zerowym przebiegiem ale nie o to chodzi po krotce piszac polecam ten servis
  • Gość: Jaroslaw IP: *.147.67.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.12.11, 20:20
    Bym zapomnial warto zawierzyc POMOCY DROGOWEJ zaproponowal i co decyzi nie mylilem sie w slowa holownika kawal drogi gdzie warszawa a wolica wartoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo;;;;;;;;;;;
  • Gość: post Adam IP: *.sekocin.pl 14.12.11, 14:10
    Czego wymagasz z kapcia nie da sie zrobić klapka każdy wymagania ma ale nikt nie zastanawia sie czy ubezpieczalnia pokrywa w 100% naprawę. Amortyzacja, wiek pojazdu są to przyczyny tak rzoliczanych szkód. Stare samochody powinny być kasowane a nie naprawiane. Miałem podobny przypadek w tym warsztacie. Samochód po wypadku był szkodą całkowitą i nie naprawiałem go a serwis pomógł mi go sprzedać a ja kupiłem sobie za te pieniądze drugie autko. Pozdrawiam Adam z Magdalenki
  • Gość: Jaroslaw IP: *.147.67.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.12.11, 20:23
    Bez obawy Polecam
  • Gość: v50 IP: *.108.154.114.wlantech.pl 07.02.12, 21:57
    Spokojnie mogę polecić tych ludzi.
    Byłem przypadkowo obecny przy rozmowie z potencjalnym pracownikiem i to co padło od właścicieli - czego oczekują i co robią - przekonało mnie do nich. Poza tym byłem dobrze poinformowany co do formalności, jakich muszę dokonać po wypadku, jaki miałem.
    Generalnie - polecam.
  • Gość: wawa taxi IP: *.sekocin.pl 08.02.12, 16:42
    dzieńdobry, jestem po sąsiedzku z warsztatem i z racji tego moje auto trafiło do sąsiada z prostego powodu- jest naj bliżej a od dziś i od tego momentu jeszcze jedno skojarzenie- rzetelnie i szybko
  • Gość: POLECAM IP: *.sekocin.pl 24.04.12, 22:13
    POLECAMY A W DUPIE KONDONVW MAMY NIE KAZDEMU KOMBINATOROWI SIE DOGODZI MENDY Z ZAKRZAKA CO ZAL DUPE SCISKA GLUPCY I IGNORANCI TEZ MAIA ZDANIE POLECA MUNIEK K...........
  • Gość: muniek IP: *.205.17.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.04.12, 17:56
    Jak sam prosiak (właściciel) twierdzi wjeżdża LT wyjeżdża SPRINTER. To mówi samo za siebie
  • Gość: gosc IP: 213.77.23.* 04.04.13, 10:24
    Ale fajna lista sponsorowanych auto-wpisów właściciela.
    Dawno tyle nie widziałem.
  • Gość: almera IP: *.play-internet.pl 28.02.14, 19:37
    Miałem okazję korzystać z usług Auto Max Nadarzyn w Wolicy na początku tego roku miałem kolizje auto przewiezione lawetą z Warszawy naprawiane bezgotówkowo z OC sprawcy.Naprawa wykonana solidnie.Załatwili wszystkie formalności z TU to na plus,jedyna wada to dla mnie czas naprawy prawie 8 tygodni od zdarzenia ale warto było poczekać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka