Dodaj do ulubionych

Dobry Mechanik VOLVO Warszawa

IP: 178.73.50.* 18.01.11, 21:29
Witam
W dniu dzisiejszym byłam w serwisie autoryzowanym w z autem w zwiazku z wyswietlajacym sie komunikatem serwisowym. Okazało sie ze wg wskazan komputera mam uszkodzone 5 wtrysków- i do wymiany są klapy wirowe- Krzykneli 11 tys :)
Nie znam zadnego mechanika, auto mam niedługo i nie bardzo wiem gdzie mam sie udać
VolVo S 60 2006 r silnik diesel 2,4
Edytor zaawansowany
  • bratnig 26.01.11, 23:08
    Trwa akcja serwisowa 4+ na samochody starsze niż czteroletnie, z rabatami sięgającymi 50% w zależności od wieku auta.
    --
    Przedstawiciel Volvo na Forum
  • Gość: Agnetis IP: *.wum.edu.pl 28.01.11, 10:21
    to polecam szczerze warsztat volvo - przy. ul. Wólczyńskiej 190.
    LIFE-CAR Profesjonalny Serwis Volvo
    Tel. (022) 817-93-84

Od prawie dwóch lat korzystam z ich usług ( akurat mam S40 2,5) i bardziej rzetelnego i solidnego warsztatu ze świecą szukać.
    Nie dość, że się znają na rzeczy, to są wyjątkowo solidni i uczciwi. Szczerze ich polecam.
    Pozdrawiam,
    A.
  • Gość: Sigma Auto Service IP: *.adsl.inetia.pl 30.09.11, 14:11
    SIGMA AUTO SERVICE-- NIEZALEŻNY SERVIS AUDI- Volvo!!!!

Witam wszystkich posiadaczy Audi- Volvo!!
    Chciałbym wam polecić niezależny servis audi mieszczacy sie w podwarszawskich Jankach przy CH JANKI.
    Naszymi głównymi atutami są: wieloletnie (20 Lat na rynku) doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz kompleksowa obsługa klienta tj. mechanika, diagnostyka, blacharstwo-lakiernictwo, wulkanizacja, myjnia, przechowalnia opon, wypożyczalnia samochodów, auta zastępcze, rozliczenia bezgotówkowe, holowanie 24h czy odbiór samochodu od klienta i dostarczenie go po naprawie door to door. Każda nasza oferta jest ustalana do indywidualnych potrzeb klienta.
    Negocjowane są warunki naprawy: ceny, warunki płatności, części zamienne i inne sprawy ważne dla klienta.

JEŚLI MASZ PROBLEM Z SAMOCHODEM NAPISZ LUB ZADZWOŃ POD WSKAZANY TEL. A OTRZYMASZ ZA MOIM POŚREDNICTWEM NA POCZĄTEK 10% RABATU, PRZEGLĄD I WYCENE ZA JEDYNĄ 1zł.

Pozdrawiam
    Rafał
    693-555-557
    rafal@autosigma.pl
    www.autosigma.pl
  • Gość: Mosqito IP: *.play-internet.pl 27.10.11, 17:54
    Zobacz www.naprawy-nadwozi.pl Oczywiście głównie jeżeli chodzi o naprawy blacharsko-lakiernicze. Widziałem zrobioną tam 850 kuzyna. Wiadomo model ma już swoje lata, ale po naprawie wyglądał idealnie
  • bigmastiff 29.10.11, 23:28
    Poszukaj kogoś na rankingu warsztatów może znajdziesz tam jakieś sensowne opinie o warsztatach
  • serwisauto654 05.11.15, 13:30
    Można zaryzykować stwierdzenie, że mechanik jest pewnego rodzaju lekarzem samochodowym. Od prawidłowej diagnozy problemu zależy skuteczność leczenia ? w tym wypadku naprawy. Tak jak człowiek dba o swoje zdrowie i wybiera najlepszych specjalistów, tak i kierowcy pragną oddać swój samochód w ręce fachowca. Chcą bowiem jeździć sprawnym samochodem i w ten sposób zapewnić sobie i swojej rodzinie spokój i bezpieczeństwo.
    auto-conrad.pl/opel/ - serwis Opel Warszawa
  • Gość: Mirekkan2 IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.16, 18:55
    Warszawa, ja polecam Wam ten salon volvo - niezalezny-serwis-volvo.vcentrum.pl Całkiem dobre ceny mają, szczególnie przed świętami teraz, auta z 2016 można kupić w dobrej cenie, wiem co mówię :D
  • smogorzewski.w 04.01.17, 23:17
    Temat pewnie już nie aktywny ale gdyby ktoś potrzebował dobrego mechanika to szczerze polecam odezwać się do besthol a konkretnie do Pana Kamila. Prowadzą mobilny serwis samochodowy czyli mechanikę i elektrykę z dojazdem pod dom, pod biuro czy gdziekolwiek trzeba. Mają specjalistyczne pojazdy z pełnym wyposażeniem. Sam korzystałem i pierwszy raz spotkałem się z taką profesjonalną obsługą. Pan Kamil odpowiedział na wszystkie pytania, zrobił diagnostykę, poinformował o usterce, przedstawił wszystkie koszty związane z naprawą (osobno wycenił usługę i osobno części), a ostatecznie naprawił wszystko tego samego dnia. Dodatkowo przekazują protokół przyjęcia samochodu do naprawy i dają gwarancję pisemną na części. http://besthol.pl/
  • justynajamroz90 11.01.18, 11:33
    Do mechanika je żdżę na Mokotów, stacja się Wacar nazywa. Od niedawna tutaj korzystam z obsługi i pierwsze odczucia są pozytywne, przede wszystkim jest kontakt z mechanikiem, można porozmawiać, wiem co jest dokładnie robione, jakie są koszty i tak dalej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.