Dodaj do ulubionych

Blacharstwo i lakiernictwo BET - CAR z Marek.

14.04.12, 19:52
Witam!
Mam zamiar wstawić swojego rozbitka do Bet - Car Krzysztofa Luterka w Markach... lecz opinii o tym warsztacie nie posiadam. Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia związane z naprawą u nich??? Dokładnie chodzi mi o blacharkę i naprawy powypadkowe .... Autko jest dość świeże i troszkę się obawiam spartaczenia. Z góry dzięki :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: ja IP: *.aster.pl 24.04.12, 21:14
    NIE POLECAM. Moja współpraca rozpoczęła się i zakończyła w ciągu jednego dnia. Właściciel gołosłowny a ceny ulegają zmianom (oczywiście w górę) dopiero podczas rozliczania się.
  • Gość: zomethat IP: *.adsl.inetia.pl 06.05.12, 09:27
    Kiedyś miał autoryzację Fiata i Alfa Romeo , ale mu zabrali.Domyślam się że za zasługi .
  • Gość: xerdex IP: *.146.129.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.10.18, 11:37
    Cześć,
    my od 3 lat korzystamy z usług tego warsztatu i naprawiamy tam samochody firmowe. Nie zdarzyła się jeszcze jakaś nie miła sytuacja a samochody są naprawiane profesjonalnie. Raz chyba termin uległ zmianie ale to przez brak potrzebnych części.
  • Gość: Kostek IP: *.147.99.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.11.18, 16:55
    Ja sprowadzam samochody z USA i 4 auta naprawiłem w tym serwisie. Nie miałem jeszcze nieprzyjemnej sytuacji, a samochody są naprawione ok. Szczególnie lakiernictwo jest tam na dobrym poziomie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.