Dodaj do ulubionych

Warszawa i okolice - blacharz lakiernik

IP: *.31.32.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.04.12, 15:40
Czy kogoś polecicie?
Czy ktoś robił coś np. w warsztacie Orzełowski koło Piaseczna?
Edytor zaawansowany
  • Gość: keks IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.05.12, 13:14
    Jak muszę to jeżdżę na Bródno do zakładu Naprawy-Nadwozi Serwis specjalizuje się w naprawach blacharsko-lakierniczych i robi to naprawdę porządnie. Kiedyś "przywrócili mi do życia" mazdę po stłuczce, a była naprawdę nieźle pokiereszowana. Jakby co to namiary na stronie www.naprawy-nadwozi.pl
  • Gość: kajetan IP: *.adsl.inetia.pl 18.05.12, 13:59
    Dobrzy fachowcy są w Auto Plazie na Popularnej 70 (warszawa-włochy). Jak mi ostatnio wyklepali cały bok po stłuczce to auto jak nowe, dobrze dobrali farbę, tak że nie widać żadnej różnicy. Solidna robota.
  • Gość: dramm IP: 5.135.242.* 17.02.13, 21:43
    Potwierdzam. Dobra jakość, ale nie za free. A kto szuka taniego serwisu, to nie tam.
  • Gość: badacz rynku IP: *.free.aero2.net.pl 20.09.13, 22:31
    Nigdzie nie zrobią za darmo, ale można poszukać, gdzie oferują najlepszą cenę.

Tu jest dosyć tanio: Blacharstwo Lakiernictwo Warszawa Włochy warsztat.auto.pl/
    warsztat.auto.pl/kontakt.html
  • tyger-dwa 05.06.15, 14:48
    Nigdzie nie zrobią za darmo, ale można poszukać tam, gdzie zrobią najlepiej ;) A w Wawie warto znać serwis lakiernictwo-auta.waw.pl Przynajmniej wiadomo, że nie zawalą!
  • Gość: witi IP: *.play-internet.pl 05.10.13, 23:00
    ul. Św. Wincentego 92 - dobry serwis lakierniczy. Ceny wysokie, ale za to jakość dobra.
  • naprawy-aut 05.02.13, 19:25
    Blacharstwo i lakiernictwo w Warszawie tylko w warsztacie "Młynarski" przy ul. Chodeckiej 1A.

Więcej na stronie:
    Naprawy powypadkowe Warszawa
    www.naprawy-powypadkowe.warszawa.pl/blacharstwo.html
    www.naprawy-powypadkowe.warszawa.pl/lakiernictwo.html
    --
    www.naprawy-powypadkowe.warszawa.pl
  • Gość: Marcin IP: *.ip.netia.com.pl 11.02.13, 23:39
    Osobiście moge Ci polecić mój zaprzyjaźniony warsztat w Wilanowie
    przy ulicy Wiertniczej 155 (22)6517595
    Super fachowcy , przystępne ceny i co rzadko spotykane wysoka
    kultura osobista!!!
    Samochód odbieram od nich zawsze jak nowy:)
    Pozdrawiam
    Marcin M.
  • Gość: blacharz Warszawa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.13, 09:44
    zapraszam do warsztatu oferującego naprawy powypadkowe:
    www.naprawy-powypadkowe.warszawa.pl
    www.naprawy-powypadkowe.warszawa.pl/blacharstwo.html
    www.naprawy-powypadkowe.warszawa.pl/lakiernictwo.html
  • aparox 18.02.13, 16:23
    niestety nikt dobry..
    --
    gry android
    aplikacje android
    download android
  • Gość: tadek IP: 198.143.1.* 08.10.13, 01:17
    Skąd niby to wiesz? Byłeś w jakimkolwiek z tych warsztatów? Niektóre są naprawdę dobre, więc nie wiem skąd taka opinia...
  • Gość: Dowet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.13, 10:20
    W Warszawie możesz sprawdzić warsztat Auto Ekspert na Żwirki i Wigury
  • katarzy.na3130 09.02.14, 21:45
    Ja oddalem auto do Lakiernika ktorego polecil mi ktos w internecie i jestem zadowolony. Przedtem oddalem do jakiegos partacza ale ten Pan wie co robi. Moze komus sie jeszcze przyda namiar 508089459
  • squirk 11.02.14, 19:29
    katarzy.na3130 napisał(a):

> Ja oddalem auto do Lakiernika ktorego polecil mi ktos w internecie i jestem zad
    > owolony. Przedtem oddalem do jakiegos partacza ale ten Pan wie co robi. Moze ko
    > mus sie jeszcze przyda namiar 508089459

forum.gazeta.pl/forumSearch.do?pageNumber=1&query=&author=+katarzy.na3130+&title=&forum=
    Ośmieszaj się dalej.

--
    Chaotyczna neutralna.
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 05.06.15, 06:53
    Witam polecam warsztat lakierniczy autolasek na Ursynowie lakierowalem tam jakis czas temu kilka elementów w swoim aucie i spisał sie po prostu rewelacyjnie a przy tym miłym zaskoczeniem było odebranie auta idealnie czystego umytego , wysprzontanego i pachnącego jest to jakis świeży serwis ale napewno godny polecenia.
  • myrek01 26.06.15, 21:36
    Ja polecam warsztat blacharsko lakierniczy w Łomiankach. Są przy E7 na wjeździe do Warszawy.
    VIP Auto Serwis
    Łomianki koło Warszawy ul. Kolejowa 89
    Kontakt 602-133-145, www.vipautoserwis.com
    Naprawili mi jedno auto, wyszło bardzo ładnie więc przy następnej naprawie też skorzystam z ich usług. Ceny przyzwoite.
    Zajmują się również wałam napędowymi. Regenerują, naprawiają i produkują. Osobiście naprawiałem u nich wał napędowy w Mercedesie Vito.
    regeneracjawalownapedowych.pl
  • krysmaci 11.07.15, 13:58
    Zdarzyło mi się korzystać z usług Emti serwis i mają całkiem niezłego lakiernika. Kolor dobrali odpowiedni nie widać różnicy. Ogólnie jestem zadowolony z ich usług.
  • olik34 11.07.15, 23:53
    Gdzie ich znajdę?
  • 0adonis 08.08.15, 11:31
    Też korzystałem z emti serwis nie wiem czy nie za późno ale daje link do ich strony www.emtiserwis.pl/ Tam masz wszystkie potrzebne informacje. Ogólnie to jest warsztat na chełmżyńskiej w Warszawie
  • 7albin 12.07.15, 17:22
    Polecam dobrego lakiernika i blacharza na Targówku:

www.auto-mlynarski.pl
  • Gość: droon IP: *.static.korbank.pl 29.07.15, 10:08
    blacharke dobrze robią w emti na chełmżynskiej
  • Gość: lorenzo IP: *.centertel.pl 24.08.15, 18:01
    Na Targówku godny polecenia jest także serwis www.solidny-blacharz.pl Pewnie już ktoś słyszał, a może nawet naprawiał auto po dzwonie... U mnie w rankingu stoją wysoko.
  • paseo 02.09.15, 12:10
    Zenon Wolszczak naprzeciw Lidl'a przy Borzymoskiej/Dalanowskiej.
    Tir walnal mi Mazde 6 cofajac.Poszedl prawy przedni rog:cala lampa,prawy przedni blotnik,czesciwow zderzak.
    Zrobili w 3 dni tak ,ze auto wyglada jakby zeszlo wlasnie z tasmy w USA.Absolutna,najwyzsza kultura i te ceny !!!!
    Blotnik do mazda 6 200 zl!!! .Kompletna lampa przod 300 zl !!!!
    W serwisie Mazdy wycenili na ok. 6000 zl ,tu zaplacileme za wszystko 2300 zl.
    Lakier dobrany tak ,ze NIE da sie zauwazyc,gdzie bylo malowane.Ani pylka kurzu,lustro,a auto oddane cale tak wypucowane z ewyglada jak fabrycznie nowe.
    Polecam wszystkim i nie szukajcie innego zakladu.I ten usmiech na twarzach parcownikow;zadnego lamentu ,zadnego wydziwinania.Z marszu do roboty i szybko odbior z telefonem,z ejuz gotowe.
  • Gość: MIrek IP: 5.157.15.* 22.09.15, 12:13
    Na chełżyńskiej w Warszawie jest dobry lakiernik. Emti Serwis jeśli dobrze kojarze się nazywa ten warsztat.
  • Gość: Mariusz IP: *.dynamic.chello.pl 20.10.15, 16:49
    Polecam firme Pro-Refine mieszczą się z tego co dobrze pamietam na Targówku gdzies koło OBI.
  • Gość: krystek IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.16, 22:57
    Polecam firme na Targówku lakierowali mi cały bok w aucie i jestem bardzo zadowolony, dodatkowo ktos mi polecil ich także sprawdzeni 535380789 znajdują się gdzies w pobliżu OBI na Targówku
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.15, 20:21
    Ja robię samochody w www.autolasek.pl polecam
  • makito 19.12.15, 18:50
    Panowie dobrym blacharzon i lakiernikom możecie polecić konkurs Total Team, szukają teraz takich osób do pisania artykułów pod ich patronatem w zamian za nagrady.
  • makito 19.12.15, 18:53
    Panowie dobrym blacharzom i lakiernikom możecie polecić konkurs Total Team, szukają teraz takich osób do pisania artykułów pod ich patronatem w zamian za nagrody.
  • Gość: Adam IP: *.play-internet.pl 11.01.16, 14:26
    W Warszawie znam firme która zajmuje się lakierowaniem oraz kosmetyką aut. Oddawalem im auto 2 razy. Polerka karoseri i lakierowanie kilku elementów. Jestem bardzo zadowolony. Cenowo tez ok. 535380789
  • Gość: Ratatatatuj IP: 195.184.82.* 11.06.16, 10:15
    Na targówku z czystym sumieniem polecam serwis Danta, chłopaki robią tam cuda za niezłe pieniądze. Namiary do wyguglowania bo nie pamiętam.
  • pksadam 20.06.16, 19:45
    Ostatnio robiłem auto w Falenicy cena dobra i robota naprawdę profesjonalna.Maska zderzak blotnik 1500zł.maskę klepali a co najfajniejsze grubość lakieru wszędzie taka sama. 503805556
  • Gość: andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.16, 18:46
    Auto Blak jest bardzo dobry zobacz tutaj
    auto-blak.pl/
  • malin_a77 30.10.16, 16:20
    Polecam warsztat przy aso Honda Matraszek. Rzetelny i uczciwy, ze świetnym mechanikiem, ale też lakiernikiem i blacharzem. Panowie znają się na rzeczy. Ceny są korzystne, niższe niż w okolicznych warsztatach. No i serwisują nie tylko hondy, a wszystkie marki. Na stronie www.hondamatraszek.pl/pl/samochody/serwis/serwis.html pełna lista usług i bezpośredni kontakt.
  • blondyneczka_83 24.08.17, 19:46
    Zgadzam się, Auto-Widawski to bardzo dobry warsztat. Korzystałam wielokrotnie, ostatnio szlag trafił turbinę. Mąż pojechał w ustalonym terminie i samochód w ciągu jednego dnia był naprawiony.
  • minow343 26.02.18, 11:47
    Jeżdżę tam od 6 lat i faktycznie warsztat jest OK.
  • dementi84 05.01.18, 17:25
    tam nie robiłem, ale w okolicy jest warsztat Dar Car, zobacz sobie dojazd na stronie www.dar-car.waw.pl
  • minow343 23.03.18, 11:49
    Chyba jednak wolę sprawdzony warsztat, jakim jest Auto-Widawski na ul.Estrady. Jeżeli warsztat utrzymuje się na rynku ponad 20 lat, to oznacza, że interes się kręci, a klienci są zadowoleni z usług.
  • dementi84 10.01.18, 00:58
    U Orzełowskiego nie robiłem, a też w tych okolicach trochę się poruszam, to słyszałem że nienajgorszy jest. Jednak znajomy powiedział mi że najlepiej robić w Dar-Car, zaraz niedaleko Puławskiej w stronę Piaseczna, i robiłem u niego, polecam z czystym sumieniem www.dar-car.waw.pl Rdza nie wyłazi zaraz, jak na niektórych forach się poczyta, a i raz jak dzwona miałem to bezgotówkowo mi ogarnęli
  • ninakow 16.04.18, 11:43
    Warto odwiedzić 24h Car-Service, dodatkowo z kartą Biznes Benefit masz tam 20% zniżki na usługi blacharsko-lakiernicze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.