naprawa szyb samochodowych - szybko? Warszawa Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam wszystkich. Czy ktoś z Was zna warsztat/serwis w Warszawie, w którym od ręki wymienią mi szybę w samochodzie? Pytałem się o to w tym serwisie, do którego zwykle jeżdżę, ale powiedziano mi, że na wymianę szyby muszę poczekać w najlepszym wypadku cały tydzień. Bardzo zależy mi na czasie, bo pracuję jako instruktor jazdy i każdy dzień czekania oznacza dla mnie dzień bez pracy. A eLka nie może przecież jeździć z nawet lekko pękniętą szybą...
    • Gość: koeenn IP: *.centertel.pl 19.10.12, 12:03
      Wpisz sobie w wyszukiwarkę "naprawa szyb samochodowych" i jako pierwsza wyskoczy Ci strona www NordGlass. Ja korzystałem z ich usług. Co tutaj dużo pisać... szybko i solidnie. Mają infolinię czynną całą dobę oraz dużo dostępnych szyb "od ręki", więc sądzę, że wymianę szyb w Twoim samochodzie załatwią w ciągu 2 godzin. Pozdrawiam.
    • Gość: kylo77 IP: 193.59.88.* 23.10.12, 15:53
      Warto podjechać do NordGlass. Ja 3 miesiące tamu wymieniałem pękniętą szybę w salonie na Łodygowej i byłem mile zaskoczony obsługą. Szybę wymienili sprawnie i profesjonalnie (coś ok. 3 godzin). Także zostawiłem im autko na czas pracy i zrobili. Polecam ich.
      • Dzięki za wszystkie odpowiedzi, ale już dawno załatwiłem naprawę tych szyb. Kolega - znajomy taksówkarz polecił mi Nord Glass przy Al. Krakowskiej, pojechałem tam i wykonali naprawę od ręki. Z tego, co piszecie to jest to jakaś sieciówka, która ma punkty obsługi w wielu miejscach w Warszawie. No, grunt, że się szybko pozbyłem problemu i mogłem wrócić do pracy.
        • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.12, 13:52
          naprawdę NordGlass jest taki dobry? Rzuciło mi się w oczy, że sporo osób chwali tę firmę, może faktycznie warto się wybrać...
          • Gość: Sebastian Nikulski IP: 178.73.49.* 10.12.12, 20:49
            O nas

Serwis szyb samochodowych NordGlass to ogólnopolska sieć naprawy i wymiany szyb samochodowych, należą?ca do Grupy NordGlass - jednego z europejskich liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych.
            Specjalizujemy się w naprawie szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i unikalnych rozwią?zań oraz w montażu szyb do samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych. Z naszej sieci korzysta rocznie ponad 100 000 klientów, do których dyspozycji jesteśmy 6 dni w tygodniu i przez 312 dni w roku.
            Nasz profesjonalizm i doświadczenie doceniło większość firm ubezpieczeniowych w Polsce rekomendują?c, na co dzień swoim klientom nasze usługi. Obsługujemy kompleksowo floty samochodowe i leasingowe.

Jesteśmy członkiem elitarnego europejskiego zrzeszenia liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych w Europie - The Automotive Glass Professionals.
            Kim jesteśmy?

Jesteśmy obecni na polskim rynku naprawy i wymiany szyb od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy w branży silną? pozycję lidera, a zdobyte doświadczenia pozwalają? nam na wyznaczanie standardów jakości i solidności.
            W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu użytkownikom samochodów cią?gle doskonalimy oraz wdrażamy nowe technologie naprawy, montażu i serwisu szyb.

Pozdrawiam!

Sebastian Nikulski
            eRzecznik NordGlass

całodobowa infolinia 801-181-181
            www.nordglass.pl
      • Gość: zenek IP: 194.181.94.* 23.11.12, 18:37
        ja również korzystałem z serwisu NorgGlass odprysk został szybko usunięty (byłem na Połczyńskiej)
        • Gość: Piotrek IP: *.dynamic.chello.pl 30.04.13, 22:21
          Warsztatu na Połczyńskiej nie polecam. Naprawa z ubezpieczenia to traktowanie klienta jak druga kategoria. Dodatkowo porysowane oba błotniki podczas wycinania szyby. Próba kontaktu z centralą w tej sprawie też bez powodzenia.

Zdecydowanie odradzam!!!
    • Gość: as IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.10.12, 18:28
      polecam bardzo warsztat pod Warszawa asbautomat
      • Gość: Sebastian Nikulski IP: 46.187.177.* 24.10.12, 19:57
        Punkty NordGlass w Warszawie i okolicach:

Filie

Warszawa III
        ~3,89 km
        01-304 Warszawa III
        Połczyńska 108
        Tel: 22 665 40 65

PN-PT 8-16, SOB-nieczynne

Warszawa IV
        ~9,64 km
        02-183 Warszawa IV
        Aleja Krakowska 12
        Tel: 22 609 61 25

PN-PT 9-17, SOB-nieczynne

Warszawa I
        ~10,3 km
        03-276 Warszawa I
        Artyleryjska 93
        Tel: 22 594 04 04

PN-PT 8-19, SOB 8-13

Warszawa II
        ~12,71 km
        03-699 Warszawa II
        Łodygowa 28 A
        Tel: 22 678 30 87

PN-PT 9-17, SOB-nieczynne

Warszawa V
        ~16,79 km
        02-886 Warszawa V
        ul. Jagielska 46a/1
        Tel: 22 644 31 75

PN-PT 8-16, SOB nieczynna

Partnerzy

Warszawa
        ~15,32 km
        04-247 Warszawa
        Chełmżyńska 5
        Tel: 801 181 181

PN-PT 8-18, SOB 9-14

Pozdrawiam!

całodobowa infolinia 801-181-181
        www.nordglass.pl
        Sebastian Nikulski
        eRzecznik NordGlass
    • źle nie jest
    • Gość: warsztat-warszawa IP: 83.218.117.* 09.05.13, 09:42
      polecam: tani i szybki warsztat

www.naprawy-powypadkowe.warszawa.pl
      • Perypetii po wymianie szyby ciąg dalszy... Reklamacja złożona, po 14 dniach dostaje pismo (otrzymałem kurierem 20.05, natomiast na piśmie widnieje data 21.05 - pani w warsztacie zagina się czasoprzestrzeń), daty wykonania usługi na piśmie nie zgadza się z faktyczną datą. Poza tym w piśmie nie ma żadnego słowa, że dotyczy mojej reklamacji (BRAK nawet imienia i nazwiska albo numeru rej. auta). Całe pismo jest skserowane i długopisem wykreślona jest praktycznie wszystko (co odnosi się innej reklamacji dotyczącej wad fabrycznych wymienionej szyby - natomiast ja zgłaszałem uszkodzenia powłoki lakierniczej). Jedyne stwierdzenie z tego pisma, to "nie stwierdzono wad montażu".
        Kontakt z firmą zerowy. Do warsztatu na Połczyńskiej nie sposób się dodzwonić, a centrala obiecuje kontakt, warsztatu, kierownika regionalnego i bóg wie kogo, ale niestety nikt nie dzwoni. Sprawa nadaje się do TVN Turbo i do sądu.
        WARSZTAT I FIRMĘ ODRADZAM KAŻDEMU!!!!!!!! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!
    • Gość: seba IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.10.13, 15:47
      Ja od dawna już zostawiam szyby w najlepszych rękach, czyli w serwisie NordGlass. Mnie teraz po drodze na Bajana 2, ale masz kilka lokalizacji w w-wie, łatwo namierzyć na ich stronie.
    • Gość: m IP: *.finemedia.pl 23.01.14, 15:08
      Chwalony NordGlass też mi pomógł. Kilka dni oberwałem kamykiem i początkowo jeździłem z pęknięciem, ale jak zaczęło lekko rosnąć, od razu podjechałem do serwisu na Błękitną 78. Szybko i solidnie, to na pewno można o nich powiedzieć.
      • tylko nie Nordglass -fatalne szyby ogrzewane .Miałem wątpliwą przyjemność wymieniać szybę w Focusie .Wątpliwą bo okazało się że musiałem to zrobić jeszcze trzy razy w ramach gwarancji ale po trzecim razie dałem spokój . Za każdym razem był problem z nierównomiernym ogrzewaniem szyby .Nordglass jak popytałem -szyby ogzrewane ma najsłabsze na rynku. Nigdy więcej. Teraz mam bodajże Sekurit i jest w końcu ok.
    • Gość: firkristo IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.14, 12:38
      Szybko, rzetelnie, solidnie... tylko NordGlass. W Warszawie mają kilka swoich punktów, ja miałem okazję korzystać z ich usług na Chłodnej i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Szczerze polecam
      • Gość: rulez IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.03.14, 21:58
        Fakt, w NordGlassie znają się na rzeczy. Na Chłodnej naprawili mi szybę, po ubytku nie ma śladu. Polecam
        • Same pochwały dla Nordglass ale ja też muszę się pod tym podpisać. :) kogo bym nie zapytała a miał coś wspólnego z tą firmą to poleca. (coś w tym musi być) :D. I podejście do kobiet też mają super :) Wszytko dokładnie wytłumaczyli :).
          • W tej profesji najlepszą firma na naszym rynku jest Nord Glass . Naprawiają sprawnie i dokładnie. Co ważne nie musisz zostawiać auta tylko poczekać .
          • Gość: oenordglass IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.14, 16:56
            Dzień dobry,

Dziękujemy za pochlebne opinie :)

Firma Nordglass cieszy się dobrą reputacją zarówno wśród swoich partnerów biznesowych, jak również pracowników firmy i dba o zachowanie etyki biznesu w zakresie polityki jakości i środowiska. Na każdym poziomie organizacji pracownicy rozumieją konieczność przestrzegania praw i obowiązków związanych z wykonywaną przez nich pracą; wiedzą także, że działania firmy, w które są zaangażowani, realizowane są w myśl tych praw.

Salony Nordglass przykładowo w Warszawie: www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html

Gdyby pojawiły się jakieś pytania służę pomocą.
            Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
    • Gość: oenordglass IP: *.dynamic.chello.pl 28.07.14, 20:24
      Dobry wieczór,

Firma Nordglass cieszy się dobrą reputacją zarówno wśród swoich partnerów
      biznesowych, jak również pracowników firmy i dba o zachowanie etyki
      biznesu w zakresie polityki jakości i środowiska. Na każdym poziomie
      organizacji pracownicy rozumieją konieczność przestrzegania praw i
      obowiązków związanych z wykonywaną przez nich pracą; wiedzą także, że
      działania firmy, w które są zaangażowani, realizowane są w myśl tych
      praw.
      Reasumując, w Nordglass priorytetem jest właśnie jakość :)

Wyszukiwarka naszych salonów:
      www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html

Gdyby pojawiły się jakieś pytania służę pomocą.
      Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
    • Gość: Bogdan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.14, 21:14
      Od ręki to chyba trudno będzie. Ale jak sie umówisz to godzinka wystarczy w chłopaków w nord glass . Na ich stronie znajdziesz najbliższą placówkę . U mnie wystarczyła godzina i było po robocie.
    • Gość: Artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.14, 11:49
      W Warszawie na Chłodnej wymieniałem szybę . Nie powiem całkiem to sprawnie poszło.
    • Mój mąż kiedyś rozbił szybę. Z kolegą coś robili przy bagażniku i tak jakby ta prowadnica się zsunęła. Pamiętam, że każdy kogo pytał polecał Nord Glass i u nich wymieniał. Był bardzo zadowolony i czasowo to super załatwili i koszt też mnie nie przeraził.
    • Gość: mb IP: 213.17.206.* 24.09.14, 11:44
      dobrymechanik.pl/szukaj/?city_slug=&szukaj=szyby+warszawa&usluga=&specjalizacja=&miasto=
      proszę bardzo, do wyboru do koloru:)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.