naprawa szyb samochodowych - szybko? Warszawa Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam wszystkich. Czy ktoś z Was zna warsztat/serwis w Warszawie, w którym od ręki wymienią mi szybę w samochodzie? Pytałem się o to w tym serwisie, do którego zwykle jeżdżę, ale powiedziano mi, że na wymianę szyby muszę poczekać w najlepszym wypadku cały tydzień. Bardzo zależy mi na czasie, bo pracuję jako instruktor jazdy i każdy dzień czekania oznacza dla mnie dzień bez pracy. A eLka nie może przecież jeździć z nawet lekko pękniętą szybą...
    • Gość: koeenn IP: *.centertel.pl 19.10.12, 12:03
      Wpisz sobie w wyszukiwarkę "naprawa szyb samochodowych" i jako pierwsza wyskoczy Ci strona www NordGlass. Ja korzystałem z ich usług. Co tutaj dużo pisać... szybko i solidnie. Mają infolinię czynną całą dobę oraz dużo dostępnych szyb "od ręki", więc sądzę, że wymianę szyb w Twoim samochodzie załatwią w ciągu 2 godzin. Pozdrawiam.
      • Gość: Sebastian Nikulski IP: 46.187.177.* 22.10.12, 17:43
        Dzięki za pozytywną opinię! :)

Tak jest, wymiana szyba trwa około 2 godzin, zapraszam!
        Pod poniższym linkiem lokalizator filii w Warszawie:
        www.nordglass.pl/pl,szyby-samochodowe.html

Pozdrawiam!

całodobowa infolinia 801-181-181
        www.nordglass.pl
        Sebastian Nikulski
        eRzecznik NordGlass
      • Naprawa szyby takiego oczka W nordglasie kosztuje UWAGA !!! 140 zł, za 70-80 zł zrobi nam to inny serwis dokładnie takim samym sposobem wtłacza żywicę i utwardza Uv może trochę innym sprzetem co oczywście pracownicy nordglasa będą podważać. Jeśli jesteście trochę kumaci to na allegro zą zestawy do samodzielnej naprawy szyby gdzie koszt to jakieś 35 zł z przesylką. Jeśli chodzi o wymianę szyby to już zrobiła się masówka, samochód za samochodem i często mało dokladnie i niby profesjonalnie, osobiście wolę pojechać do gościa gdzie będe mógł sprawdzić czy nie jest pozacinana karoserja i ew. korozja podczyszczona a nie odebrać auto i nie wiedzieć co i jak bo nawet na halę nie można wejść, ponoć przepisy bhp, średnio wymieniam szybę raz na1,5 roku w busie i co nie podjadę do nordglasa zapytać o cenę to widzę nowe twarze tych mechaników i weź tu ufaj firmie
    • Gość: kylo77 IP: 193.59.88.* 23.10.12, 15:53
      Warto podjechać do NordGlass. Ja 3 miesiące tamu wymieniałem pękniętą szybę w salonie na Łodygowej i byłem mile zaskoczony obsługą. Szybę wymienili sprawnie i profesjonalnie (coś ok. 3 godzin). Także zostawiłem im autko na czas pracy i zrobili. Polecam ich.
      • Dzięki za wszystkie odpowiedzi, ale już dawno załatwiłem naprawę tych szyb. Kolega - znajomy taksówkarz polecił mi Nord Glass przy Al. Krakowskiej, pojechałem tam i wykonali naprawę od ręki. Z tego, co piszecie to jest to jakaś sieciówka, która ma punkty obsługi w wielu miejscach w Warszawie. No, grunt, że się szybko pozbyłem problemu i mogłem wrócić do pracy.
        • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.12, 13:52
          naprawdę NordGlass jest taki dobry? Rzuciło mi się w oczy, że sporo osób chwali tę firmę, może faktycznie warto się wybrać...
          • Gość: Sebastian Nikulski IP: 178.73.49.* 10.12.12, 20:49
            O nas

Serwis szyb samochodowych NordGlass to ogólnopolska sieć naprawy i wymiany szyb samochodowych, należą?ca do Grupy NordGlass - jednego z europejskich liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych.
            Specjalizujemy się w naprawie szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i unikalnych rozwią?zań oraz w montażu szyb do samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych. Z naszej sieci korzysta rocznie ponad 100 000 klientów, do których dyspozycji jesteśmy 6 dni w tygodniu i przez 312 dni w roku.
            Nasz profesjonalizm i doświadczenie doceniło większość firm ubezpieczeniowych w Polsce rekomendują?c, na co dzień swoim klientom nasze usługi. Obsługujemy kompleksowo floty samochodowe i leasingowe.

Jesteśmy członkiem elitarnego europejskiego zrzeszenia liderów rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych w Europie - The Automotive Glass Professionals.
            Kim jesteśmy?

Jesteśmy obecni na polskim rynku naprawy i wymiany szyb od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy w branży silną? pozycję lidera, a zdobyte doświadczenia pozwalają? nam na wyznaczanie standardów jakości i solidności.
            W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu użytkownikom samochodów cią?gle doskonalimy oraz wdrażamy nowe technologie naprawy, montażu i serwisu szyb.

Pozdrawiam!

Sebastian Nikulski
            eRzecznik NordGlass

www.nordglass.pl
      • Gość: zenek IP: 194.181.94.* 23.11.12, 18:37
        ja również korzystałem z serwisu NorgGlass odprysk został szybko usunięty (byłem na Połczyńskiej)
        • Gość: Piotrek IP: *.dynamic.chello.pl 30.04.13, 22:21
          Warsztatu na Połczyńskiej nie polecam. Naprawa z ubezpieczenia to traktowanie klienta jak druga kategoria. Dodatkowo porysowane oba błotniki podczas wycinania szyby. Próba kontaktu z centralą w tej sprawie też bez powodzenia.

Zdecydowanie odradzam!!!
    • Gość: as IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.10.12, 18:28
      polecam bardzo warsztat pod Warszawa asbautomat
      • Gość: Sebastian Nikulski IP: 46.187.177.* 24.10.12, 19:57
        Punkty NordGlass w Warszawie i okolicach:

Filie

Warszawa III
        ~3,89 km
        01-304 Warszawa III
        Połczyńska 108
        Tel: 22 665 40 65

PN-PT 8-16, SOB-nieczynne

Warszawa IV
        ~9,64 km
        02-183 Warszawa IV
        Aleja Krakowska 12
        Tel: 22 609 61 25

PN-PT 9-17, SOB-nieczynne

Warszawa I
        ~10,3 km
        03-276 Warszawa I
        Artyleryjska 93
        Tel: 22 594 04 04

PN-PT 8-19, SOB 8-13

Warszawa II
        ~12,71 km
        03-699 Warszawa II
        Łodygowa 28 A
        Tel: 22 678 30 87

PN-PT 9-17, SOB-nieczynne

Warszawa V
        ~16,79 km
        02-886 Warszawa V
        ul. Jagielska 46a/1
        Tel: 22 644 31 75

PN-PT 8-16, SOB nieczynna

Partnerzy

Warszawa
        ~15,32 km
        04-247 Warszawa
        Chełmżyńska 5
        Tel: 801 181 181

PN-PT 8-18, SOB 9-14

Pozdrawiam!

www.nordglass.pl
        Sebastian Nikulski
        eRzecznik NordGlass
    • źle nie jest
    • Gość: warsztat-warszawa IP: 83.218.117.* 09.05.13, 09:42
      polecam: tani i szybki warsztat

www.naprawy-powypadkowe.warszawa.pl
      • Perypetii po wymianie szyby ciąg dalszy... Reklamacja złożona, po 14 dniach dostaje pismo (otrzymałem kurierem 20.05, natomiast na piśmie widnieje data 21.05 - pani w warsztacie zagina się czasoprzestrzeń), daty wykonania usługi na piśmie nie zgadza się z faktyczną datą. Poza tym w piśmie nie ma żadnego słowa, że dotyczy mojej reklamacji (BRAK nawet imienia i nazwiska albo numeru rej. auta). Całe pismo jest skserowane i długopisem wykreślona jest praktycznie wszystko (co odnosi się innej reklamacji dotyczącej wad fabrycznych wymienionej szyby - natomiast ja zgłaszałem uszkodzenia powłoki lakierniczej). Jedyne stwierdzenie z tego pisma, to "nie stwierdzono wad montażu".
        Kontakt z firmą zerowy. Do warsztatu na Połczyńskiej nie sposób się dodzwonić, a centrala obiecuje kontakt, warsztatu, kierownika regionalnego i bóg wie kogo, ale niestety nikt nie dzwoni. Sprawa nadaje się do TVN Turbo i do sądu.
        WARSZTAT I FIRMĘ ODRADZAM KAŻDEMU!!!!!!!! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!
    • Gość: seba IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.10.13, 15:47
      Ja od dawna już zostawiam szyby w najlepszych rękach, czyli w serwisie NordGlass. Mnie teraz po drodze na Bajana 2, ale masz kilka lokalizacji w w-wie, łatwo namierzyć na ich stronie.
    • Gość: m IP: *.finemedia.pl 23.01.14, 15:08
      Chwalony NordGlass też mi pomógł. Kilka dni oberwałem kamykiem i początkowo jeździłem z pęknięciem, ale jak zaczęło lekko rosnąć, od razu podjechałem do serwisu na Błękitną 78. Szybko i solidnie, to na pewno można o nich powiedzieć.
      • tylko nie Nordglass -fatalne szyby ogrzewane .Miałem wątpliwą przyjemność wymieniać szybę w Focusie .Wątpliwą bo okazało się że musiałem to zrobić jeszcze trzy razy w ramach gwarancji ale po trzecim razie dałem spokój . Za każdym razem był problem z nierównomiernym ogrzewaniem szyby .Nordglass jak popytałem -szyby ogzrewane ma najsłabsze na rynku. Nigdy więcej. Teraz mam bodajże Sekurit i jest w końcu ok.
        • Gość: bobik IP: *.centertel.pl 04.11.14, 23:07
          mówisz, że tak źle u nich?
          • z tego co czytam to Nordglass ma najwięcej oddziałów w rejonie warszawskim zapewne są atrakcyjni cenowo
            • A ja nie miałem takich problemów. Wymieniałem w nordglass dwa razy szyby - boczną i tylną w swoim kombii i wszystko jest ok do dziś.
            • Naprawa szyby takiego oczka W nordglasie kosztuje UWAGA !!! 140 zł, za 70-80 zł zrobi nam to inny serwis dokładnie takim samym sposobem wtłacza żywicę i utwardza Uv może trochę innym sprzetem co oczywście pracownicy nordglasa będą podważać. Jeśli jesteście trochę kumaci to na allegro zą zestawy do samodzielnej naprawy szyby gdzie koszt to jakieś 35 zł z przesylką. Jeśli chodzi o wymianę szyby to już zrobiła się masówka, samochód za samochodem i często mało dokladnie i niby profesjonalnie, osobiście wolę pojechać do gościa gdzie będe mógł sprawdzić czy nie jest pozacinana karoserja i ew. korozja podczyszczona a nie odebrać auto i nie wiedzieć co i jak bo nawet na halę nie można wejść, ponoć przepisy bhp, średnio wymieniam szybę raz na1,5 roku w busie i co nie podjadę do nordglasa zapytać o cenę to widzę nowe twarze tych mechaników i weź tu ufaj firmie
              • Gość: Marko IP: *.jmdi.pl 13.07.15, 20:33
                Ja bym jednak sam nie chciał tego robić i powierzyłbym zadanie wymiany albo naprawy szyby tylko profesjonalistom, którzy robili to już wiele razy. I naprawdę wolę za to przyzwoicie zapłacić. Pewnie nie byle jakie znaczenie ma podejście do sprawy i kontaktu z firmą. Mi kiedyś w nordglass zaproponowali poważną zniżkę i byłem zaskoczony, że za nieduże pieniądze wymieniłem przednią szybę.
    • Gość: firkristo IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.14, 12:38
      Szybko, rzetelnie, solidnie... tylko NordGlass. W Warszawie mają kilka swoich punktów, ja miałem okazję korzystać z ich usług na Chłodnej i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Szczerze polecam
      • Gość: rulez IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.03.14, 21:58
        Fakt, w NordGlassie znają się na rzeczy. Na Chłodnej naprawili mi szybę, po ubytku nie ma śladu. Polecam
        • Same pochwały dla Nordglass ale ja też muszę się pod tym podpisać. :) kogo bym nie zapytała a miał coś wspólnego z tą firmą to poleca. (coś w tym musi być) :D. I podejście do kobiet też mają super :) Wszytko dokładnie wytłumaczyli :).
          • Gość: oenordglass IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.14, 16:56
            Dzień dobry,

Dziękujemy za pochlebne opinie :)

Firma Nordglass cieszy się dobrą reputacją zarówno wśród swoich partnerów biznesowych, jak również pracowników firmy i dba o zachowanie etyki biznesu w zakresie polityki jakości i środowiska. Na każdym poziomie organizacji pracownicy rozumieją konieczność przestrzegania praw i obowiązków związanych z wykonywaną przez nich pracą; wiedzą także, że działania firmy, w które są zaangażowani, realizowane są w myśl tych praw.

Salony Nordglass przykładowo w Warszawie: www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html

Gdyby pojawiły się jakieś pytania służę pomocą.
            Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
    • Gość: ignaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.14, 20:41
      To bardzo fajna opcja w tym Nord Glass. Ja rok temu wymieniałem szybę w warsztacie i auto musiałem zostawić na cały dzień!
      • Gość: oenordglass IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.14, 16:46
        Dobry wieczór,

Dzięki naszym fachowcom naprawa szyby w Nordlgass trwa 20-25 minut, a wymiana średnio około 1 h.

Serdecznie zapraszam!

• Gość: oenordglass IP: *.dynamic.chello.pl 28.07.14, 20:24
      Dobry wieczór,

Firma Nordglass cieszy się dobrą reputacją zarówno wśród swoich partnerów
      biznesowych, jak również pracowników firmy i dba o zachowanie etyki
      biznesu w zakresie polityki jakości i środowiska. Na każdym poziomie
      organizacji pracownicy rozumieją konieczność przestrzegania praw i
      obowiązków związanych z wykonywaną przez nich pracą; wiedzą także, że
      działania firmy, w które są zaangażowani, realizowane są w myśl tych
      praw.
      Reasumując, w Nordglass priorytetem jest właśnie jakość :)

Wyszukiwarka naszych salonów:
      www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html

• Gość: Bogdan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.14, 21:14
      Od ręki to chyba trudno będzie. Ale jak sie umówisz to godzinka wystarczy w chłopaków w nord glass . Na ich stronie znajdziesz najbliższą placówkę . U mnie wystarczyła godzina i było po robocie.
    • Gość: Artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.14, 11:49
      W Warszawie na Chłodnej wymieniałem szybę . Nie powiem całkiem to sprawnie poszło.
    • Mój mąż kiedyś rozbił szybę. Z kolegą coś robili przy bagażniku i tak jakby ta prowadnica się zsunęła. Pamiętam, że każdy kogo pytał polecał Nord Glass i u nich wymieniał. Był bardzo zadowolony i czasowo to super załatwili i koszt też mnie nie przeraził.
    • Gość: mb IP: 213.17.206.* 24.09.14, 11:44
      dobrymechanik.pl/szukaj/?city_slug=&szukaj=szyby+warszawa&usluga=&specjalizacja=&miasto=
      proszę bardzo, do wyboru do koloru:)
      • Gość: annkka IP: *.icpnet.pl 23.03.15, 20:16
        Jeśli chcesz naprawić szybę w Warszawie to udaj się do www.topauto.pl/auto-szyby-samochodowe.html Słyszałam, że mają atrakcyjne ceny i ekspresowo wymieniają szyby. A co ci sie stało, że chcesz wymieniać? mi wbił się kamyczek, zrobiła się dziurka i pęknięcia wokół. Nie wygląda to za ciekawie i boję się, że cała szyba runie.
    • Gość: ostatnisprawiedliw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.15, 12:28
      Ręce opadają jak czyta się opinie o NordGlass pisane przez pracowników !!! Trzeba byc skonczonym debilem, zeby nie widzieć, ze 90% tych komentarzy to pisał Nordglass. Są takie sztuczne że aż się wymiotować chce. Szkoda, ze nie ma rzeczywiście opinii zadowolonych klientów tylko warsztatów Nordglass i ich pracowników. Poczytajcie na innym forum o jakości szyb. Dzisiaj będę wymieniał szybę. Jeszcze nie wiem na jaką, ale na pewno nie bedzie to NG z racji tych sztucznie pompowanych zakłamanych opinii...
      • Gość: krzych38 IP: *.ksi-system.net 21.05.15, 16:02
        Ja korzystałem z Auto Szyby Warszawa - serwis zlokalizowany na Bielanach. Z mojego punktu widzenia jako Klienta: uczciwie, widać duże doswiadczenie, nie oszkują na kasie, fachowo doradzają. Obsługują wszystkie marki. Ważne, że 7 dni w tygodniu.
        • Gość: markoo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.15, 21:39
          Ja wymieniałem szyby na Żoliborzu, tutaj namiar: www.szybysamochodowe.com. Rzetelnie, kompetentnie, uczciwie, a co najważniejsze w dobrej cenie i bez naciągania :)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.