Dodaj do ulubionych

Mobilny serwis samochodowy. Wasze opinie

17.01.13, 19:59
Witam wszystkich forumowiczów!

Chciałbym prosić Was o opinie(ogólnie gdybyście mieli okazje z takiego korzystać) na temat mobilnego serwisu samochodowego, w którego skład wchodzą naprawy nagłych awarii, drobna mechanika pojazdowa z dojazdem do klienta, wulkanizacja oczywiście 24h/7dni w tygodniu. Proszę o każde przemyślenia.

Dziękuję u pozdrawiam,
Arkadiusz
Edytor zaawansowany
  • 24.01.13, 07:30
    usługa ok ale nasuwaja sie pytania:
    1. czy trzeba organizowac miejsce, np wymiana amortyzatora na mrozie pod blokiem nie wchodzi w gre. Przepisy i sam wizerunek nie pozwala.
    2. Ceny za podstawowe usługi muszą byc zblizone jak nie takie sam co w stacjonarnych warsztach.
    3. Musi miec pełne zaplecze czesci, np. dzwonie o wymiane oleju, i w cenie 30 zł mam usługę wymiany a filtr i olej w dobrej cenie ma mobilny serwis.

to tak na szybko, napisałem ze swojej perspektywy.
  • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.14, 12:20
    Cześć. Od niedawna prowadzę własny warsztat mobilny. Skorzystałem z rad specjalistów i systemów firmy Gringerberg. Polecam na prawdę. dringenberg.pl/samochody-serwisowe-mobilny-warsztat
  • Gość: Radek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.14, 12:23
    Nazwa firmy to Dringenberg. Również polecam.
  • Gość: Korba IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.14, 18:12
    To dobry pomysł, chyba już przetestowany przez kilka firm. We Wrocławiu na takiej zasadzie działa pomoc drogowa dla samochodów osobowych, dostawczych, TiR i autobusów. Najlepsza w tym jest wulkanizacja, bo duży, załadowany samochód ciężarowy ma problem, gdy złapie gumę. Zmienić koło - sam kierowca może nie podołać, dojechać na zapasówce do warsztatu - problem, bo jak się pchać kolosem do centrum miasta? Więc to jest naprawdę, moim zdaniem, bardzo dobry pomysł.
  • Gość: morski wilk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.14, 16:52
    Mobilny i wspólpraca ze stacjonarnym, który ma specjalizację np. naprawia autach ogrzewania, serwisuje klimę, gdzie bez sprzętu specjalistycznego ani rusz. Przy tum może działać ktoś mobilnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.