Dodaj do ulubionych

Wyposażenie warsztatu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.13, 07:26
Szukam firm oferujących wyposażenie warsztató samochodowych
Znacie jakieś ? Żeby było profesjonalnie, korzystnie i kompleksowo?
Edytor zaawansowany
  • Gość: rastiman IP: *.fucio.net 31.10.13, 16:37
    w Katowicach jest firma Ecomyjnia o się tymi rzeczami zajmuje
    wygoogluj sobie ich w necie , mają mega dobre kosmetyki samochodowe i wszystko do warsztatów i myjni
  • Gość: sleepy IP: *.183.internet.malbork.pl 30.04.14, 19:18
    Potrzebujesz wyposażenia magazynu, biura lub warsztatu? Skorzystaj z usług LOG –SYSTEM. Oferują swoją pomoc już przy projektowaniu obiektu. Wysoka jakość w przyjaznych cenach. Pracownicy LOG- SYSTEM są do dyspozycji zawsze, gdy Klienci ich potrzebują. Zlecenie realizują w sposób terminowy. Podołają nawet najbardziej nietypowym zleceniom. Polecam sprawdzić na stronie www.log-system.pl/
  • talik0 05.11.13, 13:47
    Ja polecam ROOKS, powinieneś ich znaleźć w Googlach. Sam mam od nich wyposażenie i jestem zadowolony. Na zachętę filmik: bit.ly/17njcPn.
  • Gość: Jola87654 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.01.14, 15:24
    Mój mąż dużo rzeczy kupował tu: www.normfest.pl/ Podobno mają konkurencyjne ceny.
  • Gość: rtos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.14, 22:58
    Wyposażenie warsztatów znajdziecie też tutaj www.eci.com.pl/pl/18-wyposazenie-warsztatow kupiłem tam kilka rzeczy
  • Gość: lewarek IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.14, 22:07
    Facet nie miał chyba na myśli sklepu, tylko markę produkującą narzędzia. W zasadzie to nawet nie wiadomo gdzie mieszka, więc pewnie by podał jakby się interesował sklepem. Ja cały warsztat oparłem na zestawach Proline, począwszy od szafki narzędziowej na podnośnikach kończąc. Dają sobie radę, procent zepsutych narzędzi podczas pracy niewielki, przy tej cenie to zdecydowanie nic droższego się nie opłaca.
  • bgmnt1 28.08.14, 17:50
    Rzeczywiście, dwój moich znajomych prowadzi mały biznes tj naprawy kosiarek etc czasem jakieś auto po znajomości i też zainwestowali w komplet proline 'nów i są zadowoleniu
  • Gość: pomarańczowy IP: *.centertel.pl 24.09.14, 14:55
    ja korzystałem z firmy Lewor spod Łodzi. Dobrze doradzili, fajną cenę dali. Szybka realizacja! Jeden z produktów się po pół roku trochę spsuł ale serwis szybko i bezkosztowo wyeliminował usterkę :D
  • Gość: potatos IP: *.icpnet.pl 14.01.15, 12:49
    Do warsztatu jak najbardziej potrzebne są odpowiednio dobrane regały. Najlepsze będą regały półkowe o konstrukcji ramowej, takie jakie oferuje np. transmag.
  • Gość: barabasz IP: *.icpnet.pl 21.01.15, 09:54
    Po regały magazynowe czy też takie na warsztat najlepiej jest zwrócić się do sprawdzonych firm, które takie regały oferują, jak np. transmag. Przynajmniej będziemy pewni że regały są mocne, wytrzymałe i możemy spokojnie układać na nich ciężkie elementy samochodowe.
  • brittson 27.06.15, 09:28
    A gdzie zwykle kupujecie narzędzia typu kompresory, alkomaty, podnośniki itd?
  • estor11 29.06.15, 08:53
    Tego typu specjalistyczny sprzęt kupuje się najczęściej u tych największych np przez motointegrator.pl
    Jest to grupa inter cars więc są dobrze wyposażeni. Mają też rozległą sieć punktów sprzedaży w postaci warsztatów partnerskich, qserwisów itd w których można bezpośrednio odebrać zamówiony towar. Pod względem cenowym jest raczej jak wszędzie. Po prostu cenię sobie u nich jakość obsługi klienta.
  • drabikw 02.03.16, 12:44
    jeśli masz już swoje narzędzia i szukasz jakieś ciekawej szafki w którym mógłbyś przechowywać to mogę Ci polecić erabox.pl . Kupiłem kiedyś tam szafkę dla ojca bo lubi majsterkować i zawsze mu się te narzędzia walały po całym garażu. Napisz sobie do nich i wtedy zobaczysz co oni oferują i w jakich cenach.
  • wenika33 20.04.16, 07:56
    sprawdź ofertę firmy Transmag- mają różne regały magazynowe itp. także powinieneś coś znaleźć. Mój mąż kupował u nich właśnie regały i nadal nam służą w garażu;)
  • rikola86 19.05.16, 16:00
    ja znam firme z Poznania: rf.com.pl/wyposazenie-warsztatu-lista/ mają wyposażenie warsztatu z firmy LISTA, bardzo dobra jakość
  • mojwarsztat 26.08.16, 13:19
    polecam sklep- panmajster.pl sam się ostatnio zaopatrywałem, bo wymieniłem swoje meble w przydomowym warsztacie, duży wybór i dobra jakosc, z tego co widziałem to nawet promoje mają
  • Gość: wrobel73 IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.08.16, 14:54
    my sie zaopatrywalismy w inter motorsie - warsztat.inter-motors.pl. Nie wiem skad jestes ale obsluguja chyba caly dolny slask. Jak nie u nich to poszukaj w inter carsie
  • suwnet 09.04.18, 09:08
    Zerknij na stronę suw.net.pl/ doradztwo, serwis, naprawy, warto
  • grzegorzek.pol 27.04.18, 18:33
    Najlepiej sie zaopatrzyć w dobre jakościowo wytrzymałe części oe delphi np. to średnia półka cenowa a solidne więc klienci nie będą narzekać.
  • krzysiek1241 05.03.19, 13:04
    Mogę polecić z całego serca Siegstar w Tychach, Jaśkowicka 43. Najlepsze podnośniki i montażownice od niemieckich firm!
    siegstar.com
  • elizkak20 10.07.19, 21:50
    Polecam świetne pudełka, kuwety i organizery warsztatowe na q-box.pl Po mężu widzę, że dobrze zorganizowany i uporządkowany warsztat to podstawa :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka