Dodaj do ulubionych

Meble / regały do warsztatu

28.06.17, 12:05
Przenoszę się z moją małą firmą z garażu do wynajętej hali :) Dotychczas nie za bardzo dbałem o przestrzeń i wszystko było na starych półkach, prowizorycznych ustawiajkach. Teraz trochę odłożyłem i chcę mieć profesjonalne meble. Czy polecacie jakąś firmę, która oferuje dobrej jakości meble do takiej hali / warsztatu samochodowego? Wiadomo - i na drobnice i na ciężki sprzęt. Już mały research zrobiłem sam - ale ceny u producentów są tak różne, że nie wiem co wybrać.
Edytor zaawansowany
  • 04.07.17, 12:39
    Jeśli stawiasz na jakość to koniecznie sprawdź ofertę www.abrack.pl Mają regały z dobrej, ocynkowanej stali, spełniające normy bezpieczeństwa. Ja co prawda wyposażałam sklep, a nie warsztat, ale mają bardzo szeroką ofertę, na pewno znajdziesz coś czego szukasz.
  • 04.07.17, 12:57
    A jak wypadają cenowo? W stosunku do takiego promad czy META? bo cennika nie widzę, więc oferta jest raczej indywidualnie dostosowywana? A sklep rozumiem też z częściami czy coś? bo widzę na ich stronie tylko właśnie pod takie branże meble dostosowane..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.