Dodaj do ulubionych

najtańszy w Warszawie serwis Hondy

10.04.05, 14:48

Witam, czy ktos z forumowiczów ma rozeznanie jeżeli chodzi o najtańszy
autoryzowany serwis Hondy w Wawie i okolicach? Bedę wdzięczna za info.Przy
okazji, jaki może być koszt łożyska aparatu zapłonowego do civica?
Pozdrawiam M.
Edytor zaawansowany
  • Gość: mlody IP: *.crowley.pl 19.04.05, 17:41
    Witaj. Nie jest to ASO ale warsztat godny polecenia w 100%. Serwisuje tam swoja
    hondzie. Łodygowa 26a tel.0501 754 809 prosic pana Radka
  • Gość: mlody IP: *.crowley.pl 19.04.05, 18:09
    oraz inne japonczyki
  • Gość: polak mały IP: *.adsl.inetia.pl 09.04.15, 21:32
    powiem wam tak przy okazji jak centrala servis honda zdziera z ludzi.Dzwonie do nich z zamiarem kupna zaworu PCV ..kawałek plastku odpowietrzający komorę(koszt na eBay 23$ oryginał) u nich 800zł +200zł przesyłka !!! normalnie dostałem szoku..nigdy więcej..
  • Gość: aso ???!!! IP: *.dynamic.chello.pl 22.06.15, 22:19
    W ASO Honda Plaza na Malowniczej w okresie gwarancji za sprawdzenie zgłoszonych usterek serwis zażyczył sobie zapłaty !!! Najgorsze w tym jest to, że takie postępowanie pracowników jest akceptowane przez Kierownictwo i Dyrekcję Honda Plaza w Warszawie.
    Wszystkim radzę, omijajcie ten salon i serwis z daleka.
    Pozdrawiam zmotoryzowanych.
  • th42h 12.06.17, 15:42
    Mnie zaproponowali 960 zł za pierwszy przegląd gwarancyjny, gdzie ma nic do roboty prócz wymiany oleju. Przy kupnie samochodu u nich rok temu kiedy pytałem o cenę przeglądu podali cenę mniejszą niż połowa wymienionej kwoty.
  • jareczekmor 15.01.17, 12:45
    Z tego co wiem to chya HondaPlaza ma jedne lepszych cen i dodatkowo mechanicy na prawdę znają się na robocie. Sprawdź cennik albo przejedź się i dopytaj czy Ci pasują ;)
  • th42h 12.06.17, 15:39
    Nie żartuj. Za wymianę oleju i przegląd 10-miesięcznego CRV zaproponowali mi ... 960 zł. Jakiż to przegląd nowego ajuta jesto po roku? Kierownicą poruszać?
  • basiakowal87 31.01.17, 21:54
    Ja serwisuję auto w warsztacie przy aso Honda Matraszek i moim zdaniem mają świetne ceny. Plusem jest też to, że nie tylko hondy naprawiają. A jeśli chodzi o ich profesjonalizm i kompetencje, to oceniam ich 10/10 :)
  • indexok 03.02.17, 15:52
    Podjedź do centrum
    Warsztat PomPa Sp. z o.o
    Aleja Prymasa Tysiąclecia 60/62
    01-424 Warszawa
    warsztatpompa.pl
    tanio chociaż będziesz miała
  • indexok 06.02.17, 09:44
    co
  • Gość: maciek411 IP: *.centertel.pl 01.11.18, 16:43
    Wg mnie najtaniej jest w ASO Honda Matraszek w Markach. Serwisowałem auto w kilku warsztatach w okolicy i właśnie w Markach zrobili na mnie najlepsze wrażenie. Konkretni, rzetelni, terminowi, a cenowo naprawdę chyba najbardziej konkurencyjni. Można też u nich zamówić części. Tu ich strona, tam jest więcej informacji www.hondamatraszek.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.