Dodaj do ulubionych

Wymiana łożyska w skrzyni biegów - chore ceny

28.07.07, 14:54
Ile u Was kosztuje robocizna przy tej sprawie?? Bo u nas zaśpiewał 450 +
części oczywiście. To chyba makabrycznie dużo moim zdaniem. Mam seta cordobę
1,4 manual.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Piotrek IP: *.chello.pl 30.07.07, 23:12
    No nie wiem czy za wyjęcie i rozebranie skrzyni biegów 450 zł to dużo.
    Myślę, że nie.
    To naprawdę trudna robota.
    A jeśli ktoś uważa inaczej może sam spróbować :))
  • Gość: wiko IP: *.play-internet.pl 15.01.14, 21:50
    Wiem z własnego doświadczenia, można to spokojnie zrobić w ciągu pół dnia, z przerwami na 5 kaw i dziesięć papierosów - cały roboczy dzień! To niezłą dniówkę woła mechanik - 450 zł! Nie przesadza? Też chciałbym tyle zarabiać!
  • 26.01.14, 01:06
    Gość portalu: wiko napisał(a):

> Wiem z własnego doświadczenia, można to spokojnie zrobić w ciągu pół dnia, z pr
    > zerwami na 5 kaw i dziesięć papierosów - cały roboczy dzień! To niezłą dniówkę
    > woła mechanik - 450 zł! Nie przesadza? Też chciałbym tyle zarabiać!

To rzuć obecną robotę i zacznij naprawiać auta takich klientów jakim jesteś sam. To czysta przyjemność,,,i będziesz mógł pic 5 kaw dziennie.. Daj tu reklamę ze robisz te skrzynie z gwarancją za ,,,,,powiedzmy 100 zł + paczka Primy i masz kolejkę klientów do grudnia.
    --
    Polityka to sztuka dymania podatnika
  • 02.02.14, 20:18
    Jak dla mie 450zł to wcale nie jest dużo, wyjęcie skrzyni, naprawienie i włożenie trochę czasu zajmuje, a coś trzeba też jeszcze zarobić a nie wyjść na 0. Ludzie dzisiaj wszystko kosztuje i to nie małe pieniądze i nie ma to znaczenia czy to stary czy nowy samochodów. Roboczogodzina jest roboczogodzina bez względu na markę czy model
  • Gość: adamB27 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.17, 12:14
    W skrzyni często są problemy , bo skrzynie mają fabrycznie wadliwe elementy i trzeba wymieniać łożyska i wałki – one najczęściej zawiniają. Polecam sprawdzić asbim.pl – tam można więcej przeczytać i przy okazji umówić się na wymiane łożysk u fachowca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.