Dodaj do ulubionych

samochód zastępczy

02.01.04, 17:36
Czy ktoś mógłby mi polecić porządny warsztat, gdzie dają samochód zastępczy?
Renault Kiljańczyk przy naprawie gwarancyjnej, która miała trwać tydzień a
przeciągnęła się do 2 proponował za pieniądze.
Teraz od 2 tygodni nissan stoi w Niscarze w Łomiankach - najpierw była
śpiewka, że nie dadzą dopóki PZU nie wyceni szkody, potem nie mieli akurat
żadnego wolnego a teraz - że jeśli będzie to za opłatą.
Dodam, że mamy w firmie 2 nissany i serwisowaliśmy je do tej pory w niscarze -
przeglądy itp, ale chyba czas zmienić...
Zupełnie inaczej bywa w przypadku seicento czy cc. Pełno warsztatów aż się
prosi, żeby u nich robić naprawy i od ręki dają coś zastępczego.
Z drugiej strony nie wiem, czy wszystkie warsztaty naprawią wszystko....
Jakie są Państwa doświadczenia w tej materii?
W
Edytor zaawansowany
  • Gość: Michel IP: 217.30.129.* 02.01.04, 20:27
    Oddałem zepsutego golfa4 na 3 dni i dali auto zastępcze .Nie znam twoich
    powodów dzięki którym odstawiłeś auto do SERWISU więc nie wiem w czym prob;lem
    mieli z autem zastępczy m:)
  • 02.01.04, 22:22
    >Nie znam twoich
    > powodów dzięki którym odstawiłeś auto do SERWISU więc nie wiem w czym
    prob;lem
    > mieli z autem zastępczy m:)

Raczej nie po to, żeby sobie tam postał.
    Ja z kolei nie rozumiem, jak powód oddania auta do serwisu wpływa na dostepność
    auta zastępczego. Przecież wspominam o wycenie PZU, więc chodzi o naprawę
    powypadkową. Wydawało mi się, że napisałam w miarę wyraźnie, że moim zdaniem
    tzw. renomowane, autoryzowane warsztaty olewają klientów i jeśli już raczą
    znaleźć samochód zastępczy, to każą sobie dość słono płacić. I wtedy nie zależy
    im na tym, żeby skończyć naprawę jak najszybciej.
    Chodziło mi o warsztaty znane forumowiczom - powiedzmy, że ze średniej półki,
    które dają sam. zastępczy a z drugiej strony porządnie naprawią choćby właśnie
    nissana.
    W
  • Gość: Sergio IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 02.01.04, 22:43
    Powód oddania auta do serwisu ma ogromny wpływ na dostępność, jak oddajesz na
    błachostkę to nie dostaniesz, jeśli naprawa wieksza i PZU się zgodzi zapłacić
    za wynajem to dostajesz za darmo, jeśli się nie zgodzi to już tylko dobra wola
    serwisu. Albo płacisz i masz albo nie płacisz i pozostaje komunikacja miejska.
    Autoryzowane warsztaty nie olewają klientów tylko klientom wydaje się, że
    autoryzowane warsztaty to instytucje charytatywne :)
    PZDR
  • 06.08.15, 10:00
    Jeśli chodzi o auto zastępcze to tu naprawdę mocno trzeba się naszukać solidnej firmy bo często może być tak, że jeszcze ich samochody będziemy musieli niby z naszej winy naprawiać. Ja ze swojej strony mogę polecić to miejsce zastepczy.org , dwa razy korzystałem i było wszystko ok.
  • Gość: ania IP: *.45.217.245.citimedia.pl 12.11.15, 13:15
    Słuchajcie, polecam Wam firmę Panek S.A. ipanek.pl . Nic nie musiałam płacić a jeżdżę nowszym samochodem, niż mi rozbito.
    Jestem zadowolona, poważnie, to nie krypto reklama.
  • Gość: Magick IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 20.02.04, 13:25
    Mnie, też w niscarze, dali auto zastępcze i to na 2 tygodnie i bezpłatnie.
    Z tego co wiem, to jeżeli uzasadnisz że potrzebujesz samochód "aby żyć" to
    ubezpieczenie musi Ci zapłacić nawet za wynajete w Avis lub Hertz i to bez
    wzgledu czy likwidujesz szkodę z AC, czy z OC sprawcy. Pozdrawiam - Magick
  • Gość: moderator IP: *.go-green.com.pl 30.07.13, 08:26
    z OC samochód zastępczy przysługuje zawsze jeżeli był faktycznie wykorzystywany na codzien, nie możesz brać po to aby stal przez 2 tygodnie na parkingu! wszystko na temat
    zastepczy.org
  • 05.08.13, 13:58
    Wydra10 wiesz co w tej chwili, jest dużo firm wynajmujących samochód, lecz przy ich wyborzę trzeba sprawdzić rzetelność, opłaty (co i za co) a największym atutem, który znalazłem to był wynajem auta zastępczego na koszt sprawcy link . To jest kwestia tego czego oczekujemy, czy lepsze auto ale gorsze usługi lub lepsze usługi ale słabsze auto.
  • 31.10.13, 13:57
    dwa razy korzystałem z samochodu zastępczego z oc, pierwszym razem totalna wtopa, stan samochodu był porównywalny do mojego po wypadku;) po 5 dniach użytkowania wpadł pedał sprzęgła i koniec jazdy, na zamiane samochodu czekałem 3 dni po kolejnych 5 dniach zadzwonil Pan z wypożyczalni i powiedział że sprzęgło zepsulo się z mojej winy i że mam zapłacić za naprawę, znajomy adwokat polecił mi aby dostarczyli dokumenty z ASO potwierdzające stan zużycia sprzęgła i historie przeglądów aby wykluczyć zużycie naturalne bądź zaniedbania po stronie właściciela, wtedy okazało się że to jednak nie moja wina. drugim razem przyłożyłem sie i poszukałem firmy bardziej renomowanej - polecam też korzystanie tylko z takich opinie na temat firm mozna znalesc tu: zastepczy.org
  • 17.03.16, 12:08
    Wysokiej jakości pojazdy znajdziesz w ofercie firmy busrentalkrakow.pl bus hire cracow Wynajem od sprawdzonej firmy, wejdźcie na stronę i sprawdźcie sami !
  • Gość: stonkow IP: *.centertel.pl 05.04.16, 19:35
    Firma www.likwidacja-szkody.waw.pl/ - skorzystałem z ich usług właśnie z tego względu, że jako jedni z nielicznych bezgotówkową naprawdę samochodu i współpracują z większością ubezpieczycieli oraz oferują możliwość zgłoszenia szkody na miejscu bez konieczności wzywania rzeczoznawcy. Auto zastępczne oczywiście także zapewniają.
  • 30.06.16, 17:27
    Dzisiaj autko z OC sprawcy jest całkowitym standardem. Też korzystałem z Panek i potwierdzam - dają super auta, a resztę formalności załatwiają sobie sami z ubezpieczycielem. Masz problem z głowy i auto do życia, nikt już dziś nie prosi chyba o uzasadnienia po co Ci samochód, bo wiadomo, że cięzko bez niego w tych czasach.
  • 05.07.16, 16:11
    tak przeglądam ten temat i widzę, że nikt nie wspomniał o EuCOCar, mimo że to jest taka opcja, w której jednocześnie dostajemy jako ofiara wypadku samochód zastępczy, a przy tym mamy załatwiane wszystkie formalności przez ich prawników i dotyczy to odszkodowania z OC i z AC
  • 28.09.16, 20:06
    My pożyczaliśmy zastępczy w PANEK w Warszawie, bardzo dobra obsługa klienta, ekspresowo załatwiane formalności no i samochody dobrej klasy.
  • 30.10.16, 14:00
    Wydra - samochód zastępczy bierze się w wypożyczalni samochodów, a nie w warsztacie, chć w sumie słyszałem, że ro serwisy faktycznie dają też coś, ale z reguły za dużą kasę. Mi się z OC sprawcy zdarzyło skorzystać z samochodu zastępczego, ale to było w normalnej wypożyczalni - PANEK w Wa-wie. Fajnie mnie obsłużyli, bez problemów i żadnych zgrzytów. Jak dla mnie cena okej.
  • Gość: Michał IP: *.play-internet.pl 08.11.16, 20:09
    Sam ostatnio miałem sytuację ze potrzebowałem auta zastępczego po wypadku w jastrzębiu gdzie mieszkam jest Prospectrent a że blisko to skorzystałem i się nie zawiodłem spoko obsługa bez problemów załatwione także również polecam Tu macie adres jak co
  • 25.11.16, 18:47
    Tak jak Panowie powyżej mogę się zgodzić co do solidności Panka. Dobra marka, nasza rodzima firma, przyzwoicie zorganizowana. Samochody mają wyborne w każdej klasie od tych podstawowych po premium.
  • 28.12.16, 19:52
    Miałem trochę wątpliwości co do wypożyczalni w ogóle, ale jeszcze znajomy wspomniał mi o Panek i stwierdzam, ze coś na rzeczy musi być. Skorzystał właśnie z OC sprawcy i dostał fajne autko na kilka dni do pojeżdzenia w czasie gdy jego staroć wisiał na podnośniku.
  • 29.01.17, 17:29
    autko zastępcze faktycznie dość łatwo uzyskać na tej stronie: www.ipanek.pl/promocje/zarezerwuj-samochod-z-oc-sprawcy.html - można online sobie nawet zamówić.
  • 05.07.17, 19:19
    u mnie również Panek to same korzyści, wynajęte auto było w dobrym stanie technicznym, obsługa firmy bardzo miła i pomocna.
  • 30.08.17, 20:27
    Właśnie sugerując się pozytywnymi opiniami z tej firmy skorzystałem. Są bez zarzutu. Samochody u nich pierwsza klasa, wszystkie sprawne i zadbane, a do tego obsługa doskonała.
  • Gość: eryk IP: *.centertel.pl 31.08.17, 19:28
    wiadomo ze przysługuje
  • 30.09.17, 11:37
    No generalnie mi kiedyś się zdarzyło mieć stłuczkę, ale nie z mojej winy wynajmowanym samochodem. Paniki nieco było, ale nic nie zapłaciłem, a dostałem drugie auto na resztę czasu wynajmu. To był właśnie Panek. Dobrze, że jest takie podejście, choć oczywiście, gdybym ze swojej winy uszkodził samochód, to koszty bym musiał ponieść.
  • 03.10.17, 10:47
    Ja polecę grupachmiel.pl/ z Wrocławia. Samochód dostałem od ręki na czas naprawy mojego auta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.