Dodaj do ulubionych

Wy nie bijeta children pasem dlatego wam uciekajo

13.06.11, 15:48
Ja bilam mojego Janka codziennie i nigdy nie uciekl z domu
--
CZLONEK GAZETOWEGO ZESPOLU WOLONTARIUSZY NA RZECZ PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI.
My w Czikago calem sercem popieramy Partie w pelni Polska - Prawo i Sprawiedliwosc
Edytor zaawansowany
  • Gość: Aneta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.11, 07:16
    Mój syn zawsze był trudnym dzieckiem i wymagał dużo uwagi i poświęcenia, lanie też dostawał jak zasłużył, ale to nie rozwiązało niczego wręcz pogłębiło w nim zacięcie i agresję.
    Staram się z nim często rozmawiać, tłumaczyć mu co dobre a co złe. To ciągle za mało telefon od kolegów niweczy całe moje starania.Czasami zabija mnie bezsilność nie wiemy co mamy robić, jak mu pomóc, żeby nie szedł dalej złą drogą, przecież życie stoi przed nim otworem. Na pewno zrobię wszystko co w mojej mocy żeby mu pomóc, a życie samo dokona samooceny. Pozdrawiam.
  • zofiakatoliczka 14.06.11, 12:44
    Jak go stluczesz jak ja mojego Janka gdy powiedzial ze chce sie onanizowac to bendzie dobry dzisdiaj muj synek ma 58 lat i jest mi posluszny
    --
    My w Czikago calem sercem popieramy Partie w pelni Polska - Prawo i Sprawiedliwosc
  • konto.stworzone.do.wandalizmow 15.06.11, 01:41
    Prawdziwa katolicka miłość bliźniego. To z tej miłości go tak katowałaś? Powiem ci (osoba bijąca bezbronnych nie zasługuje na formy grzecznościowe) tak. Mam 47 lat. W życiu ani razu nikt mnie nie uderzył, a na jakiego wyrosłem człowieka - niech inni ocenią. Ale gdyby którekolwiek z rodziców podniosło na mnie rękę - nikt nigdy już by mnie w domu nie zobaczył. Sądzę, że wiele ucieczek z domu jest konsekwencją terroru wprowadzanego przez rodziców, którzy nie umieją bądź nie chcą wychowywać dziecka inaczej. A co do onanizmu - uprawia go, bądź uprawiało, wg różnych badań, od 90 do 95 proc. męskiej populacji. Pozostali się nie przyznają :)
    --
    Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu określonym przez datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu jutro ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
  • zofiakatoliczka 23.06.11, 11:46
    Z tego co wiem muj synek Jan ktoren ma duzo children tez je bije w Czikago ale tylko dla jech dobra aby wyrosly na normalnych zdrowych na umysle republikanow a nie pederastycznech demokratow
    --
  • Gość: kobieta IP: *.dyn.orange.at 26.06.11, 16:10
    ty naprawde masz cos z glowa

• zofiakatoliczka 28.07.11, 18:15
    to co kturne wyhowujo swoje children bezstresowo so zle z glowo urzondzone
    --
  • Gość: :/ IP: *.adsl.inetia.pl 16.06.11, 09:25
    Taka inteligentna i na poziomie propaganda & prowokacja może być tylko na portalu wysokich lotów.
  • Gość: Iśka IP: *.pabianice.msk.pl 24.06.11, 19:14
    To prawda. Ja wychowywalam dzieci prawie bezstresowo. Nie bilam, prawie niczego nie wymagalam, na dużo pozwalalam, staralam sie byc ich przyjaciolką, ufalam, nie kontrolowalam...Zamiast bić, zawsze starałam sie wytłumaczyć Wszystko starałam sie zrozumiec i wybaczyć...No i teraz mam... jedno dziecko narkoman, drugie jest juz na trzeciej ucieczce z domu (szlaja sie po melinach).
    Gdybym byla bardziej konsekwentna, bardziej stanowcza, czasami przylała po dupskach, nie ufala bezgranicznie, może nie doszło by do tego.
  • besos2 26.06.11, 14:50
  • zofiakatoliczka 26.06.11, 16:53
    Tszeba lac asz krew sie poleje
    --
  • Gość: Lujski IP: *.range86-186.btcentralplus.com 02.07.11, 08:56
    Naprawdę? A może ty sado-maso reklamujesz? Proponuję z takimi poglądami przenieść się do Szwecji. Idealny kraj dla takich jak Ty.
  • zofiakatoliczka 17.07.11, 18:43
    Szfecja to cywilizancja smierci
    --
  • ekspert_itaka 12.12.11, 16:34
    Kodeks Rodzinny i Opiekuńczy w art. 96. wyraźnie mówi: „Osobom wykonującym władzę rodzicielską oraz sprawującym opiekę lub pieczę nad małoletnim zakazuje się stosowania kar cielesnych, zadawania cierpień psychicznych i innych form poniżania dziecka". Bicie zostało zakazane prawnie nie bez przyczyny - rozliczne badania pokazały jak dewastujący wpływ na psychikę dzieci i młodzieży ma bicie i fizyczne znęcanie. Badania pokazały również, że bite dzieci stają się bijącymi rodzicami, natomiast praktycznie nigdy nie zdarza się uderzyć swojego dziecka osobom, które same nie doświadczyły kar cielesnych.

W wychowaniu nastolatka kluczową kwestią dla rodzica wydaje się być uchwycenie właściwych proporcji między wymaganiami a swobodą oraz zasada ograniczonego zaufania i konsekwencja. Bicie nie jest jedynym, ani nawet najskuteczniejszym sposobem na zachowanie konsekwencji. Przeciwnie - powoduje relację agresor-ofiara i kiedy tylko dziecko nabierze wystarczająco dużo siły, aby oprzeć się biciu to rodzic traci swoją kontrolę.

Dorastanie nastolatka najlepiej gdyby przebiegało schematem: odpowiedzialność – swoboda. Ważna jest kolejność: najpierw zbadanie czy młody człowiek sam potrafi być odpowiedzialnym za swoje zachowanie (np. sam dba o odrobienie swojej pracy domowej), a dopiero późniejsze danie mu swobody w danej sprawie. Zrobienie tego przedwcześnie, bez wymagania odpowiedzialnego zachowania. Rodzicielka kontrola powinna być konsekwentna i stanowcza, ale też jasna dla nastolatka - jeśli zabraniamy np. wyjścia na całonocną imprezę, powiedzmy dlaczego tak zdecydowaliśmy oraz kiedy i w jakiej sytuacji ewentualnie będzie możliwe negocjowanie takiego zakazu i od jakich okoliczności oraz postępowania dziecka będzie to zależne.
  • pinkiboy 25.07.11, 14:33
    Zocha, to jakiś żart prawda?
    --
    www.resh.home.pl
    DETEKTYWI - POMOC PRAWNA - WINDYKACJE
  • zofiakatoliczka 28.07.11, 18:16
    Ja wam tak pomagam a wy ze mnie szydzita judase niewierne tomase
    --
  • annagie1305 06.10.11, 21:48
    Nie rozumiem czemu robisz sobie zarty z tak powaznych problemow.Nie mialas/nie miales takich problemow,nie udzielaj sie na tym forum. Napisz do jakies przyjaciolki czy pisz pamietniki by za jakis czas przyjzec sie swojej glupocie.Tu naprawde nikt nie potrzebuje drwin. Wyjatkowo,nie pozdrawiam.
  • zofiakatoliczka 14.10.11, 17:52
    Mialam ja miala 8 childeren ale 2 mnie zmarli w niewolnestwie ale reszte wyhowywali my twardo jak brzeszczotem po dupie
    --
  • Gość: magda IP: 94.75.112.* 12.12.11, 17:29
    i co sobie żarty robisz zjebie durny? ludzie mają problem a ty im jeszcze swoimi debilnymi żartami do pieca dowalasz
  • zofiakatoliczka 30.08.12, 20:50
    Ja wypominam jem mistakes bo obowiazek kazdego dobrego Katrolika to naucac
    --
    My w Czikago calem sercem popieramy Partie w pelni Polska - Prawo i Sprawiedliwosc, a jestem PROFESOREM od thirty years.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka