Dodaj do ulubionych

7 latka sama u kolezanki

20.09.18, 23:23
Czesc dziewczyny! Moja corcia skonczyla dopiero 7 lat i zastanawiam sie czy to nie za wczesnie zeby byla sama u kolezanki oczywiscie pod opieka mamy kolezanki. Z mama kolezanki corci znamy sie tyle o ile, widzimy sie w szkole, czasem wybierzemy sie na lyzwy i tylko tyle. Dziewczny chcialyby sie spotkac a ja nie ma czasu aby z nimi byc wiec mama kolezanki zaproponowala ze sie nimi zajmie. Co myslicie?
Edytor zaawansowany
  • carmelita81 21.09.18, 14:21
    Daj spokój to JUŻ siedmiolatka (a nie dopiero) i jeżeli uważasz że mama koleżanki jest odpowiedzialna to śmiało możesz córkę zostawić pod jej opieką. Ja bym nie miała obaw a mam 5 latkę na stanie.
  • agnieszkahg09 21.09.18, 15:34
    Doskonale wiem ze przesadzam jednak mama kolezanki nie jest bliska mi osoba i dobrze znana.
  • leda16 23.09.18, 20:32
    Wychowawczyni córki też nie jest Ci bliska i dobrze znana, ale posyłasz tam dziecko samo codziennie :)

--
    www.pmiska.pl
  • eowen 25.09.18, 18:25
    Ja ostatnio zaprosiłam najlepszą koleżankę córki na wspólną zabawę - dzieci mają 4 lata.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.