Dodaj do ulubionych

Dziecko w swietlicy a ogromne wyrzuty sumienia

11.01.19, 22:50
Witajcie. Pisze do Was bo nie moge sobie poradzic z wyrzutami sumienia ze moja corcia 7 letnia siedzie ponad 8h w swietlica. Chodzi do 1 klasy i po lekcjach spedza czas na swietlicy. Mam ogromne wyrzuty sumenia ze tyle czasu tam siedzi a nie mamy tu nikogo kto by nam pomogl przy odbieraniu corci ze szkoly. Juz mam moralniaka a teraz dostalam propozycje nowej pracy przy czym 9h tryb pracy i teraz juz totalnie mi jest zle bo moje dziecko spedzaloby ok. 10h dziennie w szkole. Nie wiem czy ta ofetre przyjac. Co mi radzicie? Zalezymi na tej pracy ale tez zalezey mi na tym aby byla w swietlicy jak najmniej i jednak czas spedzala z rodzicami a nie kwitnac w szkole. Zmiana godzin pracy nie wchodzi w gre. Na tate corci nie za bardzo moge liczyc wiec zmieniajac prace musze wszystkie konsewkencje poniesc ja i moja corcia. A jak Wasze dzieci? Duzo siedza w swietlicy? Jak sobie z tym moralniakiem poradzic jak widze ze inne dzieci sa odbierane przed dziadkow lub wczesniej a moje corcia siedzi i sie nudzi......
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.