Dodaj do ulubionych

Dodaj swoje ogłoszenie w portalu kurier.radom.pl

30.09.11, 14:29

--
Zapraszam stronę:
kurier.radom.pl
www.radom.radom.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: mieszkaniec Re: Dodaj swoje ogłoszenie w portalu kurier.rado IP: *.bgz.pl 05.11.13, 15:39
      Witam, Chciałabym wszystkich ostrzec przed tą firmą. P.P.H.U "Gryz-bet" Mateusz Gryza Klwaty 13, 26-660 Jedlińsk tel. 505 644 490 tel. 514-210-557 Złodzieje i oszuści. Zamontowali mi szambo 12 000 litrów, na drugi dzień szambo pełne wody. Brak jakiego kolwiek kontaktu z właścicielami. Po kilkunastu telefonach w końcu się skontaktowałam. Zbywali mnie tygodniami że coś z tym zrobią. Do tej pory nie naprawili mi szamba, mam pełne szambo wody. Pieniądze wyrzucone w błoto. NAPRAWDĘ NIE POLECAM TEJ FIRMY
      • Gość: julia Pożyczki pod zastaw ruchomości nawet 1 % mś IP: *.play-internet.pl 05.02.14, 13:08

Bank Ci odmówił,masz brak zdolności kredytowej?Udzielimy Ci pożyczki bez sprawdzania rejestrów i baz dłuzników.Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach,nie pobieramy opłat wstępnych.Spłacamy zadłużone hipoteki,zaległości czynszowe,firmy windykacyjne,komorników oraz innych prywatnych inwestorów.Oprocentowanie już od 1,5 % mś,elastyczne formy spłaty.Możliwość wielokrotnej karencji jak i przedłużania okresu kredytowania bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Błyskawiczna decyzja,wypłata środków nawet w 48 h.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka