Dodaj do ulubionych

Gdzie są wszystkie lobbystki?

29.01.18, 23:35
Trochę jak miasto bez mieszkańców, niby wszystko na swoim miejscu,a strach chodzić po ulicach.. Echo i puste wnętrza, brrr
Giełda stanikowa ma widoczne wszystkie starsze oferty; LB cichutkie, pytania bez odpowiedzi; pojedyncze posty że stycznia..
Gdzie jesteście jak nie tu?
Edytor zaawansowany
  • zazulla 30.01.18, 10:04
    Mam dzieci ;)

--
    Dołącz do fanów Lobby na facebooku! :)
  • kotwtrampkach 30.01.18, 20:33
    Czyli wrócisz jak dzieci podrosną? :)
    moja ma własnie 13 lat i już pierwsze staniki za sobą.. A jeszcze niedawno się wkurzałam brakiem dobrego karmnika :)
  • teresa104 30.01.18, 19:14
    Natknęłam się gdzieś na opinię, że w dorosłości nie zawiązujemy już przyjaźni, znajomości, tylko sojusze - czasowe układy celowe. Nawet wtedy, gdy coś wygląda na obiecującą znajomość, którą warto podgrzewać i kontynuować, gdy ustaje cel, ustaje sojusz.
    Oczywiście nie było to tak ładnie i klarownie napisane, jak ja to uczyniłam;)

Tu mamy tego doskonały przykład.

Mnie ten babiniec się przydawał i starałam się też bywać przydatna; trudno, wiele strat w życiu się ponosi, to jedna z nich.

Ja jestem na fejsie i pisuję czasem komentarze na stanikomanii i na fejsie stanikomanii. Jak ktoś zna mój fejs, na przykład ze zdjęć, skojarzy go z fejsem czyli ryjem komentatorki fejsa stanikomanii, co jest proste, gdyż mam wciąż ten sam gumowy fejs z czarnym włosem stylizowanym wyłącznie grawitacją i nożycami krawieckimi, chce się ze mną lubić, zapraszam. Nie jestem specjalnie aktywną fejsowniczką, ale na pewno aktywniejsza jestem tam niż tu.
  • kotwtrampkach 30.01.18, 20:49
    Zawsze brałam pod uwagę,że lobby nie będzie takie samo ciągle i niezmiennie, ale spodziewałam się młodego narybku! nowych nickow, nowej wiedzy, kolejnych opisów.. I giełdy ( znalazłam wprawdzie namiastkę giełdy na fb, ale malutki tam ruch..)
    Chlip

Mnie też się przydawał ten babiniec. I był takim moim krokiem na stronę kobiet-LB pokazało, że baby są fajne i dziś mam koleżanki :)
    Pewno Cie rozpoznam Tereso104, pamiętam fotki z galerii, tylko ciągle nie mam przekonania do fb :) moje konto się kisi i przyjmuje tylko informacje o nowościach i promocjach z kilku sklepów.
    Może czas się odmłodzic i nawiązać nowe sojusze...
  • kaga9 30.01.18, 21:36
    teresa104 napisała:

> Natknęłam się gdzieś na opinię, że w dorosłości nie zawiązujemy już przyjaźni,
    > znajomości, tylko sojusze - czasowe układy celowe. Nawet wtedy, gdy coś wygląda
    > na obiecującą znajomość, którą warto podgrzewać i kontynuować, gdy ustaje cel,
    > ustaje sojusz.

Bosz, Tereso. Ależ Teresa trafiła w sam środek tarczy, którą aktualnie zasłaniam się przed światem. Do diaska i wciórności. I niech to kule biją.

Nie lubię fejsa. Lubię forum. Tęsknię.
  • zarin 30.01.18, 21:17
    Jestem, czytam ;). Tylko części stanikowej nie czytam, bo nie noszę już tzw. dobrze dobranych staników, ponieważ mi się nie chce.
  • teresa104 30.01.18, 21:36
    A i ja odeszłam od "dobrze dobranych staników". Cieszy mnie moda na trójkąty z gumką.
  • zarin 30.01.18, 21:46
    Ja teraz w New Yorkerze kupuję. Fajne są i nigdy w życiu nie miałam tak dużo staników (tzn. jakieś siedem, wszystkie aktywnie noszę, dla mnie to dużo). Drobna zmiana po lobby jest taka, że sięgam po takie olbrzymie rozmiary jak D np. oraz zwracam uwagę na rozciągliwość i jest to ok, ale już szukać po internetach jakichś FF, studiować temat i tyrać na to wszystko mi się nie chce.
  • teresa104 30.01.18, 21:54
    A widzisz, w New Yorkerze staników nie oglądałam. Zazwyczaj szukam tam jakichś szmat na jogę, żeby nie było szkoda, gdy na dupie trzaśnie. Jakiś trop. To jest jeszcze całkiem przyzwoity trójkąciak, mam dwa: allegro.pl/b-tempt-d-gorgeous-braletka-bralette-75-m-a181-i6877466435.html
  • teresa104 30.01.18, 21:55
    allegro.pl/b-tempt-d-by-wacoal-b-gorgeous-braletka-s-m-75-i6959805674.html?reco_id=cd5c7d28-05ff-11e8-970a-246e96321b20&ars_rule_id=201#thumb/2
  • zarin 31.01.18, 18:22
    Nie wiem, czy Ci podejdą, to takie sztywne gąbki. Za to jakie bezproblemowe. Ja ubrań newyorkerowych nie lubię, tylko po te staniki zachodzę.
  • teresa104 01.02.18, 08:40
    Gąbki mi nie podejdą, tworzą mi cycki rzekome.
  • kaga9 01.02.18, 00:33
    zarin napisała:

nie noszę już tzw. do
    > brze dobranych staników, ponieważ mi się nie chce.

Jeny, ale zazdroszczę... Serio. Ja, niestety, wymigrowałam do takiego rozmiaru, że nie ma mowy o powrocie do 75D. Wcale nie jestem z tego powodu zadowolona. Staniki nadal są drogie (nie kupuję przez net, bo pasuje na mnie jeden stanior na dwadzieścia, taka krzywa jestem), a moja figura wcale nie wygląda lepiej niż w starym rozmiarze, o bluzkach bez rękawów mogę zapomnieć, bo wygląda(m)(ją) koszmarnie.
    Pożaliłam się, dziękuję.
  • teresa104 01.02.18, 08:38
    Ja zaś mam szkaradne łokcie. Wyglądam, jakbym miała na w sumie niebrzydkich rękach przyszyte takie stare zmarszczone łaty z pomarańczowego zamszu, jak na marynarce. Powinnam iść na to do szpitala?
  • kaga9 01.02.18, 12:18
    Do kaletnika;-)
  • miss-alchemist 30.01.18, 21:18
    Brakuje tylko takich przetaczających się krzaków, jak w westernach ;) ;)

To, że ludzie się na fejsa przenoszą, to jedno (chociaż ja nie, jakoś do mnie nie przemawia), ale też forumowi zaszkodziło rozczłonkowanie. Mam wrażenie, że to od czasu rozczłonkowania się tak robiło ciszej, i ciszej, i ciszej...
    Dla mnie efekt jest taki, że nigdzie mnie nie ma :( Tzn w żadnej internetowej społeczności. Nie znam powodu, dla którego fora pasują mi bardziej niż fejsik, ale zepchnęło mnie to na margines :P
  • teresa104 30.01.18, 21:44
    Na fejsa to się przenoszą starzy, młodsi mają inne media. Fejs jest ponoć przestarzały. Weź się ufejsuj, bo jeśli wciąż jesteś łodzianką (chyba nie pomyliłam osób;), to byśmy kiedyś może wiesz... na żywo. Nie jestem ostatnio szampańskim kompanem, ale chodzę umyta, nie upijam się zanadto, jem sztućcami, można mnie usadzić w lokalu i siary nie narobię, tylko gadać za mnie musi ktoś, za to ja słucham.
  • miss-alchemist 30.01.18, 21:49
    Ależ ja mam fejsa od dobrych kilku lat. Trochę mnie martwi, że plasuje mnie to w gronie starych już :( Ale posiadanie konta nie świadczy niestety o aktywnej działalności, bo bardziej korzystam z messengera, niż z funkcjonalności fejsbuka.
    Tak, wciąż jestem Łodzianką, nawet już w papierach oficjalnie od zeszłego roku. I znam dobre miejsca, też umiem w sztućce.
  • teresa104 30.01.18, 22:02
    Z Łodzi kto tu jeszcze jest, madzioreck?
  • miss-alchemist 30.01.18, 22:04
    Tak, tylko nie wiem, czy zagląda jeszcze na foruma ;) Na fejsa na pewno.
  • madzioreck 30.03.18, 00:04
    Zagląda, aczkolwiek nie ukrywam, że rzadko...
  • kotwtrampkach 01.02.18, 09:46
    Fejs jest przestarzały?
    Hmm
    Tu może się kłaniać różne odczucie starości :):):)
    Nigdy nie byłam w Łodzi,ale mogłoby to być fajne miejsce do zamieszkania-wszedzie blisko? :)
  • teresa104 01.02.18, 09:51
    Fakt, dobrześmy skomunikowani. Spiesz się, bo mieszkania zaczęły tu drożeć.
  • kotwtrampkach 01.02.18, 09:58
    Wszędzie drożeją.. Jestem na południowym kraniuszku już ponad 10 lat i wreszcie udało mi się inne mieszkanie. Faceta nie mogę ruszyć dalej nigdzie, prośbą ani groźbą, zrzedzi i marudzi że horyzont odległy go bije po oczach.. I że płasko.
  • teresa104 01.02.18, 10:31
    Siła przyzwyczajenia. Gdy ja się znajdę w jakimś bodaj pagórkowatym, nawet nie górzystym terenie, od razu się czuję, jakbym była za granicą. Urozmaicony krajobraz jest fajny, taki egzotyczny;)
    Ale na sankach jest gdzie pozjeżdżać, jakoś dajemy radę, tu się wykopie, tam podsypie.
  • miss-alchemist 01.02.18, 10:49
    Ja to odbieram raczej, jako "wszędzie daleko" :) Chociaż budowa A1 jako wschodniej obwodnicy Łodzi otworzyła wiele możliwości komunikacyjnych, a jeśli powstanie ten nieszczęsny tunel, to i sytuacja kolejowa znacznie się poprawi.

Ale Łódź jest, mimo wad, dla mnie super miejscem do mieszkania i nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej (ewentualnie poza granicami kraju ;)). Polecam też zwiedzanie, bo jest co oglądać, i polecam siebie na przewodnika ;). Odwiedzało mnie trochę osób, które nigdy w Łodzi nie były i zmieniałam ich przekonanie na temat tego miasta. Dużo osób ma obraz brzydkiej, szarej Łodzi, który jest zarówno bliski, jak i bardzo daleki od prawdy.
  • teresa104 01.02.18, 11:02
    W każdym mieście są strefy wstydu, Łódź tu nie odstaje, służę zdjęciami z Honolulu.
    Ale potoczne opinie trzymają się mocno, za to łatwo weryfikuje się je własnym oglądem.
  • maggianna 01.02.18, 11:49
    Chetnie skorzystam z propozycji, przynajmniej co do listy co zobaczyc w Lodzi - moj facet chce zebysmy wybrali sie na weekend pozwiedzac miasto (to obcokrajowiec ktory ma specyficzny gust - w Wawie najbardziej mu sie podoba Palac Kultury, bylismy tez w Katowicach i byl zachwycony).
  • kasica_k 01.02.18, 13:17
    A propos Łodzi. Bywam tam teraz przynajmniej dwa razy w roku, bo są targi bielizny. Może byśmy się spotkały czasem? :-) Zwykle robię jakieś spotkanko kawiarniane z tej okazji, pod hasłem "Mityng Stanikoholiczek" - ale przychodzą pojedyncze osoby, Warszawa pod tym względem jakoś bardziej się starała jak dotąd ;-) Ostatnio zrobiłyśmy joint-venture z Galantą Lalą, łódzką blogerką plus size - to superfajna, ciepła osoba i nie chwaląc się, wciągnięta przeze mnie w temat bieliźniany. Chcemy to powtórzyć w kwietniu. Co Wy na to? Oczywiście nie ma żadnego obowiazku gadać o stanikach, rozmowy o życiu i wspominki starych lobbystek jak najbardziej mile widziane ;-)

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • teresa104 01.02.18, 15:01
    No tak, czuję się współwinna bierności Łodzi, ale powiem szczerze, że łącznie ze mną identyfikuję 3 łodzianki, po prostu nie wiem, ile nas jest, ale jeśli jest nas trzy, to może frekwencja była adekwatna;)
    Gdy się ostatnio umawiałyście z Lalą, zmieniłyście kawiarnię. Gdybym się uporała z obowiązkami, co mi się nie udało, poszłabym do innej i klincowała tam jak Bodzianowski.
  • kasica_k 01.02.18, 15:14
    A bo wymyśliliście tam jakiś Festiwal Świateł czy coś w tej Łodzi i ulice pozamykali. Na evencie była informacja o zmianie i nie była ona taka znowu w ostatniej chwili, więc tegez. I proszę biernym nie być! :-)

--
    Stanikomania!
  • teresa104 01.02.18, 15:24
    Eheś, tylko to trzeba śledzić, a ja nie chodzę podłączona do sieci jak chory do stojaka z solą fizjologiczną.

Trzeba było iść na Festiwal Świateł, to zawsze jest galanta impreza, dla mnie już nawet za duża i zbyt ludna (700 tysięcy widzów!), ale cieszę się jej odpryskami przed, gdy to wszystko montują, testują.
  • kasica_k 01.02.18, 15:29
    Byłam, widziałam, głównie tłumy widziałam ;-)

--
    Stanikomania!
  • kasica_k 01.02.18, 15:32
    A i sprawdziłam, zmiana lokalu była dwa dni wcześniej, chodzenie z kroplówką niepotrzebne ;)

--
    Stanikomania!
  • teresa104 01.02.18, 15:44
    No jednak klikanie przez kolejne dni w coś, co już ustalone, żeby tylko kliknąć, wymaga pewnych kroplówkowych nawyków. Jak ja mam termin i miejsce, to jest mur. Dlatego terminy i miejsca się przemyśla, gdy się je określa, żeby gwałtownie nie musieć zmieniać.
  • kasica_k 01.02.18, 16:19
    No ale posty o evencie się dostaje, jak się jest zapisanym :-) Czasem się nie da określić wszystkiego na dwa tygodnie z góry. Bo nie wiem, lokal odmówi miejsca (z dużym wyprzedzeniem nie wiadomo, ile będzie osób), bo wydarzy się impreza, o której organizator nie ma pojęcia (nie jestem z miasta Uć :)), bo zamkną ulicę, bo rura w kawiarni pęknie. Lokale znajduje na podstawie rekomendacji lokalesek, a rezerwacje załatwiam przez fejsbuka. Dlatego rączka na pulsie, niekoniecznie kroplówka, przydaje się. A ja mam odruch jednak kliknąć w event, zanim wsiąde w środek komunikacji celem udania się na :-) Bo zmiany się zdarzają.

--
    Stanikomania!
  • 100krotna 01.02.18, 22:53
    Kłóćcie się jeszcze trochę, przyniosę sobie pączki ;-)

--
    Mam raczej niewielki biust, ale na szczęście równoważy go duża pupa ;)
  • kasica_k 02.02.18, 02:01
    My się nie kłócimy! My wyznajemy sobie potrzebę osobistego kontaktu! :-)

(How about 6 kwietnia? :-)

--
    Stanikomania!
  • 100krotna 02.02.18, 07:56
    Ale podoba mi się Wasza wymiana zdań, jakbym mecz ping-ponga oglądała :-)

--
  • teresa104 02.02.18, 08:34
    Niestety już w lutym wiem na pewno, że 6, 7, 8 kwietnia nie ma mnie. Chyba żeby pękła mi rura, wtedy jestem, ale zajęta rurą.
  • teresa104 02.02.18, 08:29
    Nie chciałybyśmy, żeby Ci pupa bardziej urosła.
  • 100krotna 02.02.18, 12:28
    Moja pupa już lata temu osiągnęła swój docelowy,idealny kształt; teraz reszta ciała dorasta do pupy.
    Jeszcze na kilka pączków mogę sobie pozwolić.

--
  • miss-alchemist 03.02.18, 11:15
    Ostatni Festiwal Światła był wspaniały. Najlepiej wybierać się w niedzielę, bo wtedy już wiadomo, na które pokazy warto iść, a na które nie, no i mniej ludzi jest już w niedzielę. Fantastyczny był pokaz na cerkwi oraz na domu kultury.
  • kasica_k 04.02.18, 13:43
    Niestety całą niedzielę spędziłam na targach, a wieczorem miałam już siłę tylko na powrót do domu :(

--
    Stanikomania!
  • miss-alchemist 03.02.18, 11:12
    Widziałam info o tym spotkaniu, ale wyglądało na nieco zbyt "oficjalne" dla mnie, zwłaszcza spotkanie z blogerką totalnie spoza mojej bajki ;) No i zdaje się, że miało być w Tubajce, za którą nie przepadam, chociaż to ładne miejsce.
    A mnie ogólnie ciężko wyciągnąć z domu :D, więc każdy argument przeciw mnoży się razy 100.
  • kasica_k 04.02.18, 13:49
    Tubajka została odwołana z powodu Festiwalu i spotkanie było w Poczekalni :-) Były nas całe 4 osoby i piłyśmy piwo i gadałyśmy o wszystkim oraz oglądałyśmy staniory. Jakie tam oficjalne... :-) W ogóle też nie przepadam zbytnio za Tubajką, bo jest daleko, a ja najbardziej lubię mieszkać na Piotrkowskiej albo w okolicy i chodzić piechotą. Jak macie inne pomysły, to bardzo chętnie przyjmę. Jak wybieram lokal w obcym mieście to opieram się na rekomendacjach mieszkanek, bo i na czym miałabym ;-)

--
    Stanikomania!
  • zarin 30.01.18, 21:49
    Z tym też się zgadzam. Wolałabym odzieżowe, kosmetyczne i co tam jeszcze jest razem z offtopami.
  • mniickhiateal 31.01.18, 22:39
    zarin napisała:

> Z tym też się zgadzam. Wolałabym odzieżowe, kosmetyczne i co tam jeszcze jest r
    > azem z offtopami.

Już kiedyś postulowałam, żeby zlepić z powrotem, ale a) pewnie się nie da, b) moderacja nie podchwyciła. #sad

--
    "I did not mean that Conservatives are generally stupid; I meant, that stupid persons are generally Conservative." J.S. Mill
  • kaga9 31.01.18, 23:53
    mniickhiateal napisała:
    > Już kiedyś postulowałam, żeby zlepić z powrotem, ale a) pewnie się nie da, b) m
    > oderacja nie podchwyciła. #sad

Co do pierwszego - nie wiem, co do drugiego - to chyba może tylko założyciel forum alboco, ja na ten przykład nie mam uprawnień (na WDPD mogę grzebać w ustawieniach forum, tu nie). #sadbuttrue
  • miss-alchemist 01.02.18, 09:15
    Ale to musi moderacja robić? :) Przecież możemy po prostu wątki zakładać tutaj.

Ogólnie przez moją pracę ostatnio zaczęłam wyznawać taką zasadę, żeby najpierw robić, a potem patrzeć, czy się ktoś wkurza, zamiast wiecznie prosić o zgodę ;) ;)
  • kasica_k 01.02.18, 13:12
    Otóz to. Moderacja nie ma co moderować jak nikt nie pisze ;)

--
    Stanikomania!
  • kotwtrampkach 01.02.18, 09:41
    Mam wrażenie, że moderacja się wysypala. Nie kontaktują. Nie bawią się lobby..
  • kaga9 30.01.18, 21:38
    No...poniekąd:
    www.youtube.com/watch?v=6sDqEhud8c0
  • kotwtrampkach 01.02.18, 10:19
    :):)
    Gdzie oni są..
  • urkye 31.01.18, 10:29
    Czasem tu zaglądam i też mi smutno, że tu tak cicho:/ Czas pt. ogarnięcie rzeczywistości przy dzieciach chyba wreszcie mam za sobą, o dziwo zorganizowanie czasu dla siebie przy dwójce dzieci jest łatwiejsze, niż przy jednym :P Nasz poznański oddział lobbystek nadal regularnie organizuje sabaty, więc pod tym względem jest super:) "tylko" forum coś umarło.
    A na fb gdzie siedzicie? Ostatnio szukałam grup o tematyce stanikowej i w sumie nie wiem, czy jakiejś ważnej nie przeoczyłam.

--
    www.urkye.pl - ubrania na duży biust
    mój blog szyciowy :)
  • kotwtrampkach 01.02.18, 10:28
    Metia mi pokazała jakiś czas temu grupę bra swap -ową, ale tam raczej mniejsze rozmiary się pojawiają i niewiele miejsca na dopytywanie.
    Na stanikomani jest parę osób,ale tu znowu jest zbyt publicznie- mam 7 osób w kontaktach :) ale np.nie wiem czy chce żeby oni wszyscy wiedzieli jaki rozmiar noszę albo że mam większe cycki :):):) ( a może to się da wyłączyć/ ograniczyć, a tylko za mało szukałam?)

Potrzebuje dopytać o rozmiarowke powyżej GG, bo cleo mnie robi w konia, buu
  • teresa104 01.02.18, 10:35
    No właśnie. Z ludźmi, których mam za znajomych na FB, nigdy nie rozmawiałabym o bieliźnie i spektrum problemów okołobieliźnianych. Dlatego zawsze mocno się zastanawiam, czy mam napisać coś na profilu Stanikomanii. Z drugiej strony, co im do tego. I walka jest.
  • maggianna 01.02.18, 10:55
    Jest tez zamknieta grupa Stanikomanii i wtedy postow z grupy publicznie nie widac :-) wiec mozna pisac o wiekszych cyckach (grupa jest tylko dla kobiet).
  • kasica_k 01.02.18, 12:48
    Grupa jest tu, wszystkie zapraszam :-)

www.facebook.com/groups/stanikomaniaczki/

Istnieje też grupa Balkonetki.

--
    Stanikomania!
  • sbarazzina 01.02.18, 12:51
    Wow, pierwsze slysze ze jest taka grupa. Super, fajnie, ale czemu kurcze nikt na lobby nie napisal, ze cos takiego istnieje??
  • kasica_k 01.02.18, 13:00
    A kto by to przeczytał? ;) Kiedyś nawet ogłaszałam spotkania stanikomaniackie na Lobby, ale przestałam ;)

--
    Stanikomania!
  • kasica_k 01.02.18, 13:01
    Ale masz rację, napiszę :-) Dzięki za sugestię

--
    Stanikomania!
  • kotwtrampkach 02.02.18, 22:32
    właśnie na takie odkrycie liczyłam.
    Jakbyście jeszcze o sprzedaży coś wiedziały i innej grupie na fb czy gdziekolwiek, też chętnie skorzystam ;)

Ja z moimi znajomymi może bym porozmawiala o kształcie biustu w zwisie, może na jakiejś imprezie czy przy innej dziwnej okazji ( teraz u Ewy jest taki rysunek), ale niekoniecznie chciałabym żeby w niedzielny poranek ktokolwiek wciąż kojarzył ze mną te dwa slowa- zwisajacy i biust... :)
    Na fb zostanie, a nawet osobistemu facetowi nie chciałabym utrwalać takich slownych związków :):) (niezależnie od faktów) :)
  • yaga7 03.02.18, 08:43
    Angielskie grupy sprzedażowe na fejsie:
    www.facebook.com/groups/261128837304402/
    www.facebook.com/groups/1902598686725764/

--
    Wyprzedaż allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=470059
  • kasica_k 04.02.18, 13:36
    Ciekawe, jak bardzo ten temat stał się dla mnie tematem neutralnym. Wydaje mi się, że o kształcie biustu w zwisie jestem w stanie rozmawiać z każdym - to dla mnie temat taki jak, nie wiem, kształt chmury na niebie :-)

--
    Stanikomania!
  • kotwtrampkach 05.02.18, 09:45
    Jestem w stanie rozmawiać, temat jest neutralny, ale kiedy mnie nie ma przy tej rozmowie (bo to jest napisane i może się u kogoś pojawić wyrwane z kontekstu) to obawiam się niewłaściwego odbioru :)
    A o kształcie MOJEGO biustu to już nie z każdym :) w sumie chyba po to noszę też stanik -poza wygodą -żeby moje piersi wyglądały fajnie niezależnie od tego jaki mam akurat stosunek do nich gdy są nieubrane :)
  • sbarazzina 31.01.18, 11:00
    Jestem i tez mi brakuje zywotnosci dawnego forum. Bo kiedys to bylo lepiej, teraz na forum same dinozaury ;)

Niektore podfora faktycznie wmarle, ale kosmetyczne dosc aktywne matkujace tez w miare, chociaz nowe matki nie przybywaja.
  • kotwtrampkach 01.02.18, 09:35
    Hmm,dwa razy się próbowałam wbić na matkowe, ale bez odzewu. Może coś z ustawieniami spamu albo coś?
  • sbarazzina 01.02.18, 12:53
    kotwtrampkach napisała:

> Hmm,dwa razy się próbowałam wbić na matkowe, ale bez odzewu. Może coś z ustawi
    > eniami spamu albo coś?

Zalozycielka matkujacych jest w zasadzie nieaktywna. Ja tez czekalam na przyjecie chyba z pol roku, w koncu napisalam na Offtopach apel o przyjecie. Dobijaj sie, jest fajnie!
  • jul-kaa 04.02.18, 19:43
    kotwtrampkach napisała:

> Hmm,dwa razy się próbowałam wbić na matkowe, ale bez odzewu. Może coś z ustawi
    > eniami spamu albo coś?

Kochana, nie ma Twojego zgłoszenia. Nie ma i nie było :(
    Może mogę Cię dodać tak o, ale nie wiem...
  • kotwtrampkach 05.02.18, 10:01
    Wychodzi na to, że coś mi nie działa na poziomie inteligencji internetowej i przeglądarkowej.. Hmm.. Niedobrze
  • kotwtrampkach 06.02.18, 18:54
    Za każdym razem, kiedy wysyłam zgłoszenie dostaję komunikat,że już wysłałam..
    Może nie jest mi dane po prostu..
  • jul-kaa 11.02.18, 16:30
    Tym razem Twoje zgłoszenie było, przyjęłyśmy :)
  • kotwtrampkach 11.02.18, 19:04
    Dziękuję!!
    :)
  • ja_joanna 31.01.18, 18:41
    Ja czytam raz na kilka dni, ale bardzo bardzo rzadko się odzywam :) No taka rzeczywistość, zgadzam się trochę z teresą, że troszkę mniej jest już Lobby potrzebne, to i aktywność spadła. A FB mam niemalże jako kroplówkę ;-)
  • martvica 01.02.18, 12:19
    Jestem raz dziennie, patrzę co nowego, widzę że nic i uciekam ;)
    Siedzę na FB, swoją drogą jeśli jakaś forumka zaprosiła mnie do znajomych i została zignorowana, to oznacza że nie skojarzyłam imienionazwiska z nickiem.
    Tu i tak nie jest źle, zajrzałam na Modę ostatnio i widzę głównie wątki z 2005 dyskretnie odkopane przez spamerów ('szukasz niebieskiej rozkloszowanej sukienki? ja swoją kupiłam na iksigrek.peel', nic że minęło 12 lat)
  • kasica_k 01.02.18, 12:58
    Ja nawet raz dziennie już nie jestem, nie mam czasu, bo ogarniam ogródek facebookowo-blogowy. Stanikomania żyje i wierzga, choć brakuje mi na niej większej liczby Lobbystek z ich otwartością i życzliwością wzajemną. Nie ograniczam się do recenzowania staników i kolekcji, więc jak komuś już przejadł się bra-szoping, to i tak jest o czym pogadać, na przykład o ciałopozytywności.

A co fo fejsa... Nie lubię Facebooka, ale używam, bo muszę. W sytuacji, gdy na Lobby jest jeden post na miesiąc, nie miałabym po prostu z kim gadać w temacie stanikowym. Fejs jednak jest formułą dużo bardziej zamkniętą niż forum i wbrew pozorom wcale nie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości czy tworzenia "grup interesów" tak, jak forum. Choćby przez tę złudne bo złudne, ale jednak wystarczające poczucie anonimowości, które daje forum.

Bardzo za to lubię instagram, ale za co innego - tam jest mało miejsca do gadania, ale dużo do oglądania i pełno bieliznomaniaczek, stanikomaniaczek, ciałopozytywek, grubych chudych i średnich z całego świata, co bardzo otwiera oczy. Jak coś to zapraszam :-) www.instagram.com/stanikomania/

--
    Stanikomania!
  • mniickhiateal 01.02.18, 17:47
    No ja się na fejsa nie przeniosę, Agora niby też korpo, ale zdecydowanie mniej obmierzłe i inwazyjne. Szkoda, bo forum w swojej anonimowości było bardzo demokratyczne i życzliwe.

--
    #liveauthentic
  • ochanomizu 01.02.18, 19:27
    Siostro! Dla mnie też fejs nie jest rozwiązaniem.

Ja od zawsze głównie czytałam, pisałam mało. Zaglądam (czego nie widać) tu i na jeszcze bardziej nieżywą balkonetkę i na blogi.
  • kaga9 01.02.18, 20:30
    Siostry!

Ale... Pytanie kontrolne: Ochanomizu, jak tam u Ciebie ze skarpetkami? ;-)
  • ochanomizu 01.02.18, 20:57
    Do sandałów czy tak w ogóle?
  • kaga9 04.02.18, 00:48
    No masz. Wiadomo, że biała skarpeta i sandał, nanananana...

Chodziło mi o Twój stosunek do tego bolesnego problemu, Siostro.
  • kasica_k 01.02.18, 20:33
    No dla mnie też nie jest. Jakbyście se nie poszły (mówię w powietrze do forumek, nie konkretnie do Was) z forum to dalej bym tu siedziała :-) Fejsbuk zresztą robi się dla mnie coraz bardziej nieużywalny. Chętnue bym powitała powrót stron, for, blogów i nieoddawania swojej treści w łapy światowych korporacji które stawiają w internecie płoty i pobierają myto.

--
    Stanikomania!
  • yaga7 01.02.18, 21:17
    Tak, mnie tez brakuje forum.

Fejs jest bardzo powierzchowny, niby dużo info, ale strasznie dużo szajsu i ludzkiej głupoty ;)

Może po prostu musimy coś rozkręcić?

--
  • kotwtrampkach 03.02.18, 15:40
    >Jakbyście sobie nie poszły...
    No ja się przyznaje bez bicia, że poszłam. Bywa tak że z czas Pogoni lub dostaje swoich nóżek.. zdarzało mi się zaglądnać, coś przeczytać, zdziwić się że coraz mniej odpowiedzi..
    Nie wiem,czy uda nam się reaktywowac coś bez nowych,a skoro nowych się nie udało ściągnąć tutaj do tej pory -czy jest sens na to liczyć.. Może fora są przezytkiem..
  • kotwtrampkach 03.02.18, 15:45
    Ps. Z Twoim blogiem Kasico jest problem taki,że blox nie lubi się z androidem za bardzo.. Niby można czytać,ale zdjęcia to już jak się uda, a układ stron też nie jest zbyt miły..
    (chyba że to ja czegoś nie umiem i wystarczy mała zmiana w ustawieniach o której nie mam pojęcia :()
  • urkye 04.02.18, 10:32
    eee, bez przesady, stanikomanię czytam głównie na telefonie jak karmię/usypiam małą. Włącz normalny widok (ten mobilny faktycznie jest beznadziejny) i powiększ sobie widok tak, by środek z tekstem był na całą szerokość wyświetlacza. I jest jak najbardziej OK :)

--
  • yaga7 04.02.18, 21:03
    Też tak czytam na telefonie (Android) i jest ok.

--
  • kasica_k 04.02.18, 13:41
    A jesteś w stanie przełączyć na wersję na komputer (nie mobilną)? Nie mam androida, ale na iOS strona wygląda po prostu tak, jak na komputerze. Czasem coś się krzaczy, ale z reguły jest OK.

--
    Stanikomania!
  • kotwtrampkach 05.02.18, 10:05
    Przyłączam,czasem wczytuje zdjęcia a czasem zostają jpg-i do pobrania. To by znaczyło,że u mnie ustawienia są pomieszanie. Może znajdę
    Ps.Mam tak z całym bloxem, nie tylko ze stanikomanią.
  • yaga7 01.02.18, 15:42
    Ja jestem na fejsie. Dość sporo udało mi się sprzedać na zagranicznych grupach giełdowych na fejsie, więc jeżeli ktoś fejsa ma, to do sprzedazy polecam.

Na fora gazetowe zaglądam od czasu do czasu.

Ciekawa jestem, co z nowym narybkiem, ale wydaje mi się, że fora to dla takich osób jakaś totalna prehistoria, a poza tym może nie czują, że potrzebują dobrych staników? Albo jednak brafitting jest już tak bardzo obecny w realu, że nie muszą siedzieć w necie? Albo siedzą w necie ale w innych miejscach?

--
  • kotwtrampkach 03.02.18, 15:51
    Ja na razie chciałam kupić trochę rzeczy,zawsze to miłej od forumki-na all zbyt często trafiam na sklepy,a sklepów z uzywkami nie lubię. Znowu zakupy z UK używanych rzeczy mijają się z celem,bo jak sobie zorganizuje przywóz do kraju,to nowe są niewiele droższe a nowe.. Tylko to czekanie..
    :)
    Ale popodgladam Twoje miejsca,a nóż..
  • metia 04.02.18, 09:21
    Raczej nie jest tak, że idea forum to prehistoria. Forum gazety to prehistoria ;) Sama uczestniczę aktywnie w dwóch forach (i podczytuję trzecie), które mają się lepiej, niż dobrze. A wcale nie są jakieś super wielkie fora, szacuję, że ok. 100-150 stale aktywnych użytkowników. Ale to są normalne fora, na php, z porządną baterią funkcji, zaangażowanymi użytkownikami i dobrą moderacją. A na naszej giełdzie to chyba nikt od dwóch lat nie sprzątał...
  • yaga7 04.02.18, 09:31
    Fakt, chodziło mi właśnie o takie gazetowe, nie o fora ogólnie :)

Osobiście do konkretnych dyskusji też wolę na php, bo wszystko działa tak, jak powinno.

--
  • anna-pia 05.02.18, 13:57
    metia napisała:

> A na naszej giełdzie to chyba nikt od dwóch lat nie sprzątał...

Niestety :( Kiedyś fora miały funkcję wyświetlania wątków w drzewku odwrotnym, dzięki czemu sprzątało się błyskawicznie, teraz wymaga to mnóstwa czasu, więc odpuściłam. Mea maxima culpa.

--
    urodziłem się innym rodzicom

Dekolt po 35 r.ż.
  • magdalaena1977 01.02.18, 17:39
    Jestem na facebooku, ale tam niewygodnie prowadzi się długie dyskusje. Plus trochę na blogach.

--
    Magdalaena
  • kis-moho 01.02.18, 22:09
    Mnie życie wciągnęło i nie chce wypluć. Bywam na matkujacych. Bywalabym na kosmetycznym ale już czasu nie starcza.
    A w temacie staników podpisuję się pod Teresą, jak zawsze zresztą :)
  • kulki 03.02.18, 14:25
    Też zajrzałam po dłuższej nieobecności, szukałam na małobiuściastych czegoś nowego dla siebie. I też mi smutno, że już nic się tam nie dzieje. Fajnie, że powstał ten wątek, to już wiem, że gdzie Was szukać na FB.

A jak bym chciała dołączyć do tej zamkniętej grupy, to wystarczy wysłać prośbę o dołączenie? Czy są jakieś jeszcze tajemne hasła lub rytuały ;-) do wykonania?

--
    Katalog staników LMB
  • kasica_k 04.02.18, 13:39
    Wystarczy wysłać prośbę (póki co :-) ). Ale jak napiszesz mi priva z konta fb z informacją, jaki masz nick lobbowy, to wpuszczę od razu. Zaczynam mieć już problem z osobami, które proszą o dostęp z praktycznie czystych kont, bez znajomych, bez grup, bez zdjęć - nic o takiej osobie nie wiadomo, a ja nie chcę dawać dostępu jakimś pervom, więc pewnie prędzej czy później wprowadzę pytania kontrolne.

--
    Stanikomania!
  • metia 04.02.18, 00:02
    Ja jestem tam, gdzie byłam, we Wro ;) Generalnie od czasu do czasu zajrzę na forum, na starą balkonetkę, ale większość rzeczy jednak dzieje się na fejsie. Tam bywam regularnie, udzielam się w miarę możliwości na kilku grupach. Staram się też miarę możliwości pielęgnować stanikowe znajomości, które przeniosły się do reala, ale dziewczyny są daleko (przy okazji pozdrowienia dla sbarazziny, emcete i nathd) :(
    Ale przyznam, że po 10 latach już mnie tematy stanikowe aż tak bardzo nie rajcują, znam swoje cycki aż za dobrze, podobnie jak biusty koleżanek, które ostanikowałam i zaopatruję w staniki ;) Teraz trochę się ruszyło, bo na rynek weszły na dobre polskie marki, ale wypieków na twarzy jak dawniej, to już nie powodują...
  • urkye 04.02.18, 10:38
    Może ktosia zabłądzi do Poznania w przyszły piątek? Szykuje się nasz kolejny poznański sabat, piątek 9.02, godz i lokal są jeszcze w trakcie ustaleń. Najprawdopodobniej spotkamy się od 18, w Kulce:) Zapraszamy!

--
  • sylwiastka 04.02.18, 23:22
    Na lobby zaglądam sporadycznie, ale na inne fora cześciej, offtopy i kosmetyczne. Mam szufladę staników i dużo sprawdzonych firm i modeli i już nie ekscytują mnie nowinki i zakupy internetowe. Znam kilka lobbystek w realu, a z innymi kontaktuje się na FB. W moim przypadku hobby stanikowe zostało zastąpione przez przyjaźnie i znajomości z lobbystami, ale pozastanikowe. Jednak fajnie widzieć, że przynajmniej offtopy odżywają. Ksico, nadal Cię czytam z przyjemością, coś z hobby jednak zostało :)
  • anna-pia 05.02.18, 13:56
    Na forum zawodowym i na fejsie w grupach zawodowych, życie prywatne musiałam ograniczyć, a jak ostatnio zorganizowałam spotkanie (no, wstępnie), to nie mogłam pójść.
    Myślałam, że fora padły jako takie, ale jak czasem dla relaksu czytam emamę - wiecie, Rzymianie mieli igrzyska, ematka to taki substytut ;) - to widzę, że jednak nie.
    AFAIK, fora da się technicznie skleić, ale to wymagałoby kontaktu ich właścicieli z najwyższym admiństwem gazeta.pl :)

--

Dekolt po 35 r.ż.
  • mniickhiateal 05.02.18, 14:59
    anna-pia napisała:

> AFAIK, fora da się technicznie skleić, ale to wymagałoby kontaktu ich właścicie
    > li z najwyższym admiństwem gazeta.pl :)

A byłybyście skłonne podjąć kroki w kierunku? Myślę, że Stoffy, Kosmetyczne, Odzieżowe i Kocie zyskałyby na sklejeniu. Matki i XL są zamknięte, więc tych nie można tknąć.

--
    Karl who?
  • anna-pia 05.02.18, 15:06
    mniickhiateal napisała:

> anna-pia napisała:
    >
    > > AFAIK, fora da się technicznie skleić, ale to wymagałoby kontaktu ich wła
    > ścicie
    > > li z najwyższym admiństwem gazeta.pl :)
    >
    > A byłybyście skłonne podjąć kroki w kierunku? Myślę, że Stoffy, Kosmetyczne, Od
    > zieżowe i Kocie zyskałyby na sklejeniu. Matki i XL są zamknięte, więc tych nie
    > można tknąć.

Jestem tylko adminką giełdy, ale zobaczę, co da się zrobić, w sensie, co na to inne właścicielki forów. Małobiuściaste też bym dokleiła :)

--

Dekolt po 35 r.ż.
  • mniickhiateal 05.02.18, 15:16
    anna-pia napisała:

> Jestem tylko adminką giełdy, ale zobaczę, co da się zrobić, w sensie, co na to
    > inne właścicielki forów. Małobiuściaste też bym dokleiła :)
    >

Łaskawco! Płaszczę się i kciuk trzymam.

--
    #liveauthentic
  • anna-pia 05.02.18, 15:43
    mniickhiateal napisała:

> anna-pia napisała:
    >
    > > Jestem tylko adminką giełdy, ale zobaczę, co da się zrobić, w sensie, co
    > na to
    > > inne właścicielki forów. Małobiuściaste też bym dokleiła :)
    > >
    >
    > Łaskawco! Płaszczę się i kciuk trzymam.

Tylko jeden? No to nie wiem, czy coś z tego będzie.

--

Dekolt po 35 r.ż.
  • anna-pia 05.02.18, 16:48
    mniickhiateal napisała:

> anna-pia napisała:
    >
    > > Jestem tylko adminką giełdy, ale zobaczę, co da się zrobić, w sensie, co
    > na to
    > > inne właścicielki forów. Małobiuściaste też bym dokleiła :)
    > >
    >
    > Łaskawco! Płaszczę się i kciuk trzymam.
    >

Tylko ten - nie spodziewaj się wyników zbyt szybko, zarzuciłam temat, ale licho wie, kiedy zareagują, a nie mam wszystkich na fejsie.

--

Dekolt po 35 r.ż.
  • mniickhiateal 05.02.18, 17:06
    anna-pia napisała:

> Tylko ten - nie spodziewaj się wyników zbyt szybko, zarzuciłam temat, ale licho
    > wie, kiedy zareagują, a nie mam wszystkich na fejsie.
    >

No wiem, ale a nuż się kiedyś uda. Dzięki.

--
    The Last Frontier
  • mniickhiateal 05.02.18, 17:06
    anna-pia napisała:

> Tylko ten - nie spodziewaj się wyników zbyt szybko, zarzuciłam temat, ale licho
    > wie, kiedy zareagują, a nie mam wszystkich na fejsie.
    >

No wiem, ale a nuż się kiedyś uda. Dzięki.

--
    The Last Frontier

--
    The Last Frontier
  • ja_joanna 17.02.18, 22:26
    Wiecie co? Fajnie widzieć, że od czasu powstania tego wątku, znowu się zrobił ruch na forum. :) Fejsbuk fejsbukiem, ale czasem dobrze wrócić na stare śmieci i zobaczyć znajome „twarze”. Nawet, jeśli w tej chwili nawet mniejsze jest zapotrzebowanie na tematy stanikowe, a bardziej po prostu na różne ploteczki i wątki wiedzowe w starym dobrym gronie lobbystek. :)

To niesamowite, ile już lat tu jesteśmy. Mi w marcu stuknie 10 lat, odkąd trafiłam tutaj przez pamiętny artykuł w WO i kupiłam pierwszy dobrze dobrany stanik.

A zaraz potem – w maju – będą dziesiąte urodziny Busenfreundinnen, z którymi wprawdzie mi się już drogi rozeszły, ale forum nadal działa i jednak sentyment pozostaje. :)

--
    Moje miejsce w internecie: rycko-bozenska.blog
    Świat przez pryzmat wysokiej wrażliwości
  • kaga9 17.02.18, 23:47
    ja_joanna napisała:
    > To niesamowite, ile już lat tu jesteśmy. Mi w marcu stuknie 10 lat, odkąd trafi
    > łam tutaj przez pamiętny artykuł w WO i kupiłam pierwszy dobrze dobrany stanik.
    >
    Jaki artykuł?? Ja nic nie wiem!

1 lutego 2008 nabyłam pierwsze "FF" w Avocado. A dwa miesiące później "FF" było już za małe i odwiedzałam Peachfield na Gwiaździstej, mierząc Tango w łazience;) To były czasy!
  • ja_joanna 18.02.18, 01:53
    Taaak, też byłam w Peachfield w łazience :)))))

A artykuł był m.in. o Lobby :)

--
    Moje miejsce w internecie: rycko-bozenska.blog
    Świat przez pryzmat wysokiej wrażliwości
  • kaga9 18.02.18, 20:24
    W kolejce do łazienki czekała wówczas jakaś - zapewne - lobbystka, ciekawe, która to z Was:)
  • kotwtrampkach 18.02.18, 11:54
    A ja nie pamiętam, kiedy się zaczelo u mnie.. Pamiętam pierwsze angielskie zakupy, panache Fiesta :)
    Był ogromny, śliski,kolorowy. przymierzałam wiele razy i nie mogłam się przekonać do wyglądu swojego.. Stałam przed lustrem i stałam,w koszulce i bez,robiłam zdjęcia i porównywalam. I odesłałem :)
    A potem miałam tango plunge, a potem się zaczęły effuniaki :)))
  • yaga7 18.02.18, 12:01
    Ja mam pierwsze posty na Lobby z 2006 ;) Zanim trafiłam na Lobby, nosiłam 75E Samanty, pierwsze Panache kupowałam w Bellissimie w tym samym rozmiarze :) Generalnie nigdy nie miałam mega problemów ze stanikami i nigdy nie przeżyłam jakiegoś gigantycznego objawienia, bo nie uważam, żeby zejście z 80C/D na 75E/F było dużą zmianą.

--
  • kaga9 18.02.18, 14:20
    Ja wtedy zjechałam z 75D do 65H (brytyjskiego) na długo, to był szok;-)
  • yaga7 18.02.18, 17:33
    No własnie, to jest spektakularna zmiana ;)

--
  • kaga9 18.02.18, 20:25
    Do dziś się zastanawiam, gdzie ja wcześniej trzymałam aż tyle tej... zawartości;)
  • urkye 19.02.18, 13:02
    Och, ja pamiętam bardzo dobrze szok i niedowierzanie po pierwszej wizycie w przymierzalni z brafittingiem. I pomyśleć, że poszłam tam z mamą, bardziej do towarzystwa;) Z Triumphowego 75C (za luźnego i za małego: piersi bułkowały, miski podskakiwały, no dramat) przeszłam na 30G. Piersi zebrane, podtrzymane i wreszcie nie musiałam niczego poprawiać. Mogłam podbiec do autobusu! Lub zbiec ze schodów bez stresu, że mi znowu biust wyleci z misek. Serio, dla mnie zmiana była ultra pozytywna. Gorzej z wygodą, bo biała Polyanna była katem :P Długo się do niej przyzwyczajałam.
    O i jeszcze jedno - nagle się okazało, że są miękkie staniki w moim rozmiarze. A nie wieczne skorupy. Rety, do dziś nie cierpię skorup.

--
  • metia 19.02.18, 18:12
    Ja bardzo dobrze pamiętam, że trafiłam na Lobby będąc na stypendium w Holandii. Tam też widziałam na żywo pierwszego brytyjczyka. Pamiętam, jak by to było wczoraj, była to Arabelka w wersji kolorystycznej nutmeg, która dumnie zdobiła manekin w firmowym (?) sklepie Freya w Utrechcie. Oczywiście nie było mnie na nią stać, więc dokonałam budżetowego samoostanikowania w H&M (80D) i Hunkemoellerze (75E). Po powrocie do Polski dozaopatrzyłam się w Tesco (34DD). A potem powstała we Wrocławiu Milla, gdzie kupiłam Aragona 65F, którego jakiś czas potem wymieniłam z sbarazziną na 65FF (i tak się poznałyśmy ;)). A potem pojawiła się Effuniak, Agnieszka otworzyła Onlyher (przymiarki w łazience!), no i poszłooooo... 10 lat jak z bicza strzelił.
  • metia 19.02.18, 18:14
    A tę pierwszą Arabelkę dorwałam lata później i to nawet jako komplet ;) Mam ją do dziś i chyba nigdy się jej nie pozbędę.
  • sbarazzina 19.02.18, 23:01
    metia napisała:

> Ja bardzo dobrze pamiętam, że trafiłam na Lobby będąc na stypendium w Holandii.
    > Tam też widziałam na żywo pierwszego brytyjczyka. Pamiętam, jak by to było wcz
    > oraj, była to Arabelka w wersji kolorystycznej nutmeg, która dumnie zdobiła man
    > ekin w firmowym (?) sklepie Freya w Utrechcie. Oczywiście nie było mnie na nią
    > stać, więc dokonałam budżetowego samoostanikowania w H&M (80D) i Hunkemoellerze
    > (75E). Po powrocie do Polski dozaopatrzyłam się w Tesco (34DD). A potem powsta
    > ła we Wrocławiu Milla, gdzie kupiłam Aragona 65F, którego jakiś czas potem wymi
    > eniłam z sbarazziną na 65FF (i tak się poznałyśmy ;)).

Boze, ile to czasu, ale my juz stare jestesmy :P

A potem pojawiła się Eff
    > uniak, Agnieszka otworzyła Onlyher (przymiarki w łazience!), no i poszłooooo...
    > 10 lat jak z bicza strzelił.
    Haha, i w piekarniku! W piekarniku dopasowanie majtek sie ocenialo ;)
  • madzioreck 30.03.18, 00:26
    W 2008, w czerwcu stuknie 10 lat, dobrano mi pierwszy dobry stanik z Intimo w Krakowie (z Łodzi tam wylądowałam). Był Peachfield i Avocado jeszcze, i chyba tyle...
    Po naczytaniu się wpadłam do sklepu, marząc o Arabelli i kupiłam wersję purple haze - uwielbiałam ten stanik :) Z 85F na 32HH :)
  • kasica_k 20.02.18, 16:03
    A są tu warszawianki? Bo spotkanie 9 marca się kroi :-)

--
    Stanikomania!
  • madzioreck 30.03.18, 00:33
    Wydaje mi się, że fora w ogóle jakoś tak zdychają, nie tylko gazetowe. Nie wszystkie pewnie, ale wiele tak. Szczurze, które buzowało jeszcze 3-5 lat temu, teraz jest pustawe, a na forumowym czacie, który kiedyś nigdy nie stygł - tylko boty jakieś. Wszystko się przeniosło na fejsa, na grupy. Tyle, ze poza naprawdę kilkoma osobami, nie jestem w stanie odnaleźć tam dziesiątek, setek forumek, bo i niby jak... Osobiście niby wolę forumować, ale zasmucało jakoś zaglądanie na fora, które kiedyś żyły tak, że nie nadążałam, a potem zapanował na nich przeciąg.
    Nie wydaje mi się, że to rozdzielenie forów zaszkodziło - przecież przez lata się sprawdzało, a fora gazety są jakie są, nie da się jednego forum podzielić na działy.
    Jeśli o mnie chodzi, jak najbardziej zgadzam się na połączenie, bo czemu nie - w końcu STOFF miało być wentylem do od-offtopowania LB :)
  • kasica_k 30.03.18, 16:43
    A zawsze jak pisałam, że fora zdychają, to mi odpowiadano że jak to, przecież ematka kwitnie :D

--
    Stanikomania!
  • madzioreck 30.03.18, 17:32
    No bo kwitnie, nadal ;) I trochę Savoir vivre :)
  • neiti89 01.05.18, 20:26
    To ja napiszę tak - próbowałam się zasymilować z LB, być aktywną na forach, nie tylko pytać, ale i odpowiadać. Ale prawdę mówiąc, jesteście baaaardzo hermetyczną grupą. Rzadko w którym wątku czułam, że moja opinia ma znaczenie; ot jakiś nowy anon, co ona tam wie. Nie mam pojęcia, może takie niegodne uwagi głupoty tu wypisywałam (muszę przejrzeć starsze wpisy ;), ale naprawdę nie czułam się tu po prostu mile widziana. Duża część Lobbystek zna się od lat, spotyka na zjazdach itp i to widać było też na forum. Ja odnosiłam wrażenie, że właśnie świeża krew nie jest tu specjalnie mile widziana. Oczywiście, były też użytkowniczki miłe i ośmielające takie początkujące osoby ja ja, ale czułam, że po prostu nie wychodzi. Więc wchodziłam tu coraz rzadziej i rzadziej, dziś jestem tu chyba pierwszy raz od początku roku ;) Ale chyba dużo prawdy jest też w poście madzioreck - fora ogólnie przenoszą się na fejsa. Niespecjalnie mi się to podoba (na forach jest po prostu większy porządek, łatwiej coś znaleźć), ale tak jest i chyba nic nie poradzimy. Fejsa każdy*ma gdzieś odpalonego, na kompie czy smartfonie, i korzysta z niego w wielu innych celach. Ludzie wolą wszystko załatwić w jednym miejscu, więc skoro i tak są non-stop na FB, to tam przenieśli większość swoich aktywności.

*ok, nie każdy, no ale błagam - przytłaczająca większość

--
    Nie korzystam z gazetowego maila, kontakt: neiti@op.pl
  • kotwtrampkach 11.05.18, 16:19
    Hmm,mogę tylko napisać dzisiaj,że każde subiektywne porównanie jednego stanika z innym,w tym samym rozmiarze,albo 2 rozmiarów jednego modelu np G i powyżej GG kiedyś, dawniej pomagało w wyborze i zakupach. Nawet jak było to piąte porównanie tego samego modelu, to może właśnie ten piąty stanik miałam i było mi potrzebne..
    Może błąd, że nie pisalam za każdym razem, ze korzystam z takiej opinii i że się przydała -ale to forum, takie rzeczy utrudnialyby kolejne wyszukiwanie..
    No a opinia na offtopach zawsze jest subiektywna,czasem zabawna,czasem przydatna.. Nie myślałam nigdy o forum jak o zamkniętej grupie..
  • anna-pia 12.05.18, 10:28
    neiti89 napisał(a):

> Nie mam pojęcia, może takie niegodne uwagi głupoty t
    > u wypisywałam (muszę przejrzeć starsze wpisy ;), ale naprawdę nie czułam się tu
    > po prostu mile widziana.

Błąd w założeniu - gdybyś wypisywała bzdury, zaraz ileś osób by Cię poprawiło. A jak piszesz inteligentnie, to mało kto reaguje, brak tu możliwości lajkowania ;) Ja Ciebie kojarzę, i to jako jedną z tych rozsądnych, tyle że no cóż, nie latam i nie klepię po pleckach, bo mi się nie chce.

--

Dekolt po 35 r.ż.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.