Dodaj do ulubionych

krem z wysokim filtrem dla faceta

21.03.18, 20:10
Dziewczęta,
co można kupić do codziennego smarowania dla mężczyzny, który musi unikać słońca, a dotąd żadnego kremu nie używał? On jest z tych, co najwyżej nakładają sobie balsam po goleniu i w ostry mróz tłusty krem.
Dermatolog każe stosować SPF 50, chciałabym, żeby krem dobrze się wchłaniał i nie kosztował majątku (100 zł miesięcznie to max, nie obrażę się, jeśli uda się za 50).

--
Koty. Koty są miłe. http://s20.rimg.info/01fe8cb72a88d3f5ba169167f4508334.gif
Edytor zaawansowany
  • mniickhiateal 21.03.18, 21:49
    bielendaprofessional.pl/produkty/post-treatment-care-wysoka-ochrona-krem-do-twarzy-spf-50-pa

Nie bieli, nie śmierdzi, działa.

--
    "I did not mean that Conservatives are generally stupid; I meant, that stupid persons are generally Conservative." J.S. Mill
  • yaga7 22.03.18, 04:41
    Mój (ja zresztą też) stosuje ten już od lat, polecam bardzo.

--
    Wyprzedaż allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=470059
  • kasica_k 22.03.18, 12:39
    Nie wiem czym się różni facet od kobiety jeśli chodzi o dobieranie kremów słonecznych, ale ja używam tego: www.eau-thermale-avene.fr/solaire/protection-solaire/peaux-sensibles-sensitive-protection/reflexe-solaire-spf-50 Skuteczny, w miarę przyjemny i opakowanie takie, że da się w kieszeń wziąć i dosmarowywać w razie potrzeby (idealny np. na wycieczki).

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • brykanty 22.03.18, 13:06
    Chyba tym, że ogólnie ma awersję do kremów, więc chodzi o taki, który jest maksymalnie mało uciążliwy, szybko się wchłania itp.
    Dzięki za rady. :)

--
  • teresa104 23.03.18, 10:44
    Ja wiem, ja wiem! Wiem, czym się różni facet od facetki - otóż facet nie idzie na jakiekolwiek kompromisy w zakresie pielęgnacji. Nie przekona go, że coś jest dobre długofalowo, jeśli będzie jego zdaniem niedobre teraz. A "niedobre" to znaczy mażące, nabłyszczające, śmierdzące, trudne do nałożenia i w ogóle do dupy, bo upieprzył sobie sweter i dwa razy upuścił.
  • yaga7 23.03.18, 16:06
    Haha, dokładnie, mój mąż tak ma. Testował kilka różnych kremów i jak mu się nie podobał chociaż trochę, to stwierdzał, że nie będzie używac i koniec.

--
  • zarin 25.03.18, 20:19
    No i jak ktoś nie jest przyzwyczajony do kremów na co dzień, to wysokie filtry chyba go zabiją.
  • yaga7 26.03.18, 05:47
    No własnie to zależy od kremu. Ten, który polecałam wcześniej, zachowuje się jak zwykły krem, nie jak krem z filtrem. Wchłania się praktycznie od razu, nie bieli, nie jest tłusty, nie zostawia filmu, a do tego świetnie chroni.

--
  • magdalaena1977 04.04.18, 07:06
    To sama muszę go przetestować. Bo do tej pory używałam www.superpharm.pl/vichy-ideal-soleil-spf50-1323.html?gclid=Cj0KCQjwzIzWBRDnARIsAAkc8hH5NFM27xmTKG1tDEcv5vngdq_JAT3byjHoePo4xu3eLQveHcHKDwsaAqCEEALw_wcB i był taki sobie, dużo gorszy od kremów nawilżających.

--
    Magdalaena
  • brykanty 04.04.18, 15:21
    Ostatecznie kupiłam ten Bielendy, delikwent smaruje się starannie i chętnie, chociaż używał kremów wyłącznie podczas mrozów od minus 15. No ale trudno się dziwić - hist.-pat. potwierdził rozpoznanie, raczej nie filtry są tu groźne.

--
  • teresa104 12.04.18, 13:12
    Z przejściowym szczypaniem się pogodziłam, w razie katastrofy przepłukuję oczy solą fizj. i po sprawie. Ale może niepotrzebnie godzę się na ten dyskomfort.
    (Na ochronie okolic oczu zależy mi najbardziej, bo koleżanka Atopia właśnie do oczu lubi mi się rzucać najbardziej.).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.