Dodaj do ulubionych

zamrażarka szufladowa

06.10.18, 10:46
Nadszedł czas na zamrażarkę. Ma któraś z Was taką? Na co zwracać uwagę?
Edytor zaawansowany
  • teresa104 07.10.18, 22:57
    Zaciukałaś kogoś i jął podśmierdywać?
  • kaga9 07.10.18, 23:14
    Eno, to szufladowa byłaby niewygodna, taką sklepową trza by.
  • teresa104 08.10.18, 08:55
    Założyłam, że pocięła. A może nie ma piłki do kości i szuka, a wątek jest na "lobby gotuje".
  • kaga9 08.10.18, 11:24
    W połowie września napisała, że lubi szaleńców. Sądzę, że można to elegancko powiązać z Twoimi przypuszczeniami. Na zasadzie "Mam ciało osiemnastoletniej modelki, trzymam je w tapczanie. " <=> "Lubię szaleńców, trzymam jednego w zamrażarce".
  • mniickhiateal 08.10.18, 12:24
    kaga9 napisała:

> Eno, to szufladowa byłaby niewygodna, taką sklepową trza by.

O, taka z gablotkową szybką, żeby można było podziwiać dobrze wykonaną robotę.

--
    Decided to drop the cape.
  • kaga9 08.10.18, 12:41
    Można by też pomyśleć o ozdobach z jarmuzu i wycarvingowanej marchewki. Oraz napisie "Nie opierać się o szybę".
  • mniickhiateal 08.10.18, 12:53
    kaga9 napisała:

> Oraz napisie "Nie opierać się o szybę".

"Nie chcesz być następny? Nie opieraj się o szybę."

--
    "I did not mean that Conservatives are generally stupid; I meant, that stupid persons are generally Conservative." J.S. Mill
  • jul-kaa 19.10.18, 15:09
    Nie no, szalone ofiary już w kawałkach, dlatego koniecznie szufladowa.
    Na razie wyliczyłam, ze zmieści mi się taka 80cm, co czyni całe przedsięwzięcie z deczka nieopłacalnym. Chyba że w przyszłości zaadaptuję kolejne budynki i wtedy kupię sobie taką dwumetrową. O.
  • anna-pia 10.10.18, 14:05
    Ja mam, ofiary mieszczą się i na pewno jest praktyczniejsza niż skrzyniowa (też przerabiałam). Ma 4 szuflady sensu stricto i dwie półki z zamknięciem, które to zamknięcie się samo rozpirzyło po jakimś czasie (dinksy trzymające zamknięcie wypadły, a samo zamknięcie nadłamało się), podejrzewam spisek, bo teściowie z 10 lat używali i niczego nie rozwalili. Tak więc polecam same szuflady, półki to zuo.

--
    urodziłem się innym rodzicom

Dekolt po 35 r.ż.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.