Dodaj do ulubionych

Tajskie spodnie farbują

25.05.19, 09:33
Dostałam śliczne tajskie spodnie. Wygodne jak hoho. Tylko puszczają farbę jeszcze bardziej. Co ja im mogę zrobić?

--
"Mój sąsiad uczy się grać na klarnecie, teraz już mu to jakoś wychodzi, ale wcześniej byłam przekonana, że to jakiś dziwne zwierze wydaje odgłosy godowe. " by Mondovi
Edytor zaawansowany
  • kaga9 26.05.19, 00:14
    Próbowałaś płukania w occie?
  • mniickhiateal 26.05.19, 21:16
    turzyca napisała:

> Dostałam śliczne tajskie spodnie. Wygodne jak hoho. Tylko puszczają farbę jeszc
    > ze bardziej. Co ja im mogę zrobić?
    >

Możesz też wyprać ze 3-4 razy same ze sporą ilością tych chusteczek zapobiegających farbowaniu i zobaczyć, czy przestaną.

--
    #liveauthentic
  • yo_anka 30.05.19, 21:00
    Babcia mówiła OCET -stop farbowaniu :)

Przy okazji przypomniałaś mi ze maa ufarbować córce sukienkę z białej na fiolet - Idę!

--
    Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
    zasłyszane

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.