Dodaj do ulubionych

Beżowy gładki stanik

10.11.19, 14:23
Ja wiem, wiem, od tego jest Lobby a nie Offtopy. Ale Lobby śpi snem zimowym więc pytam tutaj.

Wypadłam mocno z obiegu stanikowego. A bardzo potrzebuję nowego stanika. Beżowego, gładkiego, miękkiego ale na fiszbinach. Czyli coś co zastąpi moją dziesięcioletnią Freyę Antoinette (a nie Arabellę). Coś pod białą koszulę do korpo.

Jakieś rady? :)
Obserwuj wątek
    • mniickhiateal Re: Beżowy gładki stanik 10.11.19, 17:02
      bathilda napisała:

> Ja wiem, wiem, od tego jest Lobby a nie Offtopy. Ale Lobby śpi snem zimowym wię
      > c pytam tutaj.
      >
      > Wypadłam mocno z obiegu stanikowego. A bardzo potrzebuję nowego stanika. Beżowe
      > go, gładkiego, miękkiego ale na fiszbinach. Czyli coś co zastąpi moją dziesięc
      > ioletnią Freyę Antoinette (a nie Arabellę). Coś pod białą koszulę do korpo.
      >
      > Jakieś rady? :)

Ten wyznaję najgoręcej, cudowny, wygodny, zbiera ślicznie, koronka nic nie przebija:
      www.figleaves.com/uk/empreinte-melody-underwired-seamless-bra/EMP-786.html?dwvar_EMP-786_color=563485&cgid=brand-empreinte-lingerie-bras
      Ten też jest fajny, wygodny, prosty aż do bólu i trwały:
      www.figleaves.com/uk/fantasie-smoothing-underwired-balconette-bra/FE-4520.html?dwvar_FE-4520_color=76192&cgid=brand-fantasie

I na koniec taki, jest zaskakująco miękki i wygodny, acz podtrzymanie nieco gorsze:
      www.figleaves.com/uk/gossard-glossies-sheer-bra/GO-6271.html?dwvar_GO-6271_color=753878&cgid=brand-gossard

--
      The Last Frontier
    • maggianna Re: Beżowy gładki stanik 17.11.19, 20:14
      Beżowy, gładki i na fiszbinach pod białą koszule polecam Change Jasmine (maja sklepy stacjonarne w Wawie, na stronie kolor nie jest do końca taki jak w rzeczywistości) lub Nipplex Anita lub Anna Big (usztywniany z pianki formowanej termicznie ale pianka nie jest bardzo sztywna.).

change.shop.pl/pl/p/Biustonosz-Jasmine-Full-shaper-Sahara-Sand/1494

www.kontri.pl/biustonosz-usztywniany-bezszwowy-minimizer-maxi-nipplex-anita-big,78346,69,1,pl-PL.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka