Wyjazd do Australii Dodaj do ulubionych

Witam serdecznie,

jestem młodym (22 l), nie bojącym się wyzwań i otwartym na świat chłopakiem. Zawsze chciałem zamieszkać za granicą ale jakoś jeszcze nie odnalazłem swojego miejsca.

Dotychczas pracowałem tylko wakacyjnie, min w Irlandii, w USA czy na Krecie. Obecnie mam stałą, stabilną prace w PL, ale czuje że to nie jest dla mnie - chce spróbować czegoś nowego, życia w całkowicie odmiennym miejscu. UK czy IRL to nie to czego pragnę. Zastanawiałem się już nad Kanadą i Stanami, ale od pewnego czasu rozmyślam o Australii.

I tu właśnie jest moje pytanie - czy uważacie, że Australia jest dobrą destynacją dla młodego poszukiwacza przygód? Chciałbym pewnego dnia rzucić pracę, spakować się i z biletem w jedną stronę wyjechać do np Sydney. Język ang znam, doświadczenie w pracy za granicą jest. Interesowała by mnie praca w hotelu, w restauracji czy w klubie, bo to własnie w gastronomii pracowałem dotychczas. Jak sądzicie, udało by mi się to? I jak to wygląda w kwestii formalnej, co musiałbym zrobić abym mógł tam legalnie żyć i pracować?

Czekam na opinie Pozdrawiam!
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.