Dodaj do ulubionych

Kosmetyki naturalne

08.02.15, 10:30
Mam pytanie d mieszkających w Australii. Jakie kosmetyki naturalne warte sa uwagi? No i czy mozna takie wywieźć.
Co warto "australijskiego" przywieźć jako prezent?
Edytor zaawansowany
  • kan_z_oz 08.02.15, 12:04
    Odpowiadajac na pierwsze pytanie; jakis czas temu to warto bylo kupic dobre kremy i przywiesc je do Australii. Obecnie sie nie orientuje - wiec wybacz, ale myslalam, ze ta drobna uwaga moze pomoc rozwinac watek i dodac opinie ludzi, ktorzy lepiej sie orientuja w temacie.

Sama lubie i uzywam sunkin produkty
    www.sukinorganics.com/

Nie widze w nich nic specjalnego oprocz, ze dzialaja i sa rozsadnym cenowo organicznym dostepnym dla mnie produktem.
    Lokalnie rynek podijaja produkty Mukti
    www.muktiorganics.com/

Sa drogie i ostrzegam - bardzo drogie, za to w 100% dostajesz to za co placisz. Dla mnie osobiscie - jestem zbyt malo wymagajaca by zaplacic i dostrzec wartosc.

Z innych - lubie nawilzajace kremy takie;
    www.aromacarenaturally.com.au/category/4/default.asp
    Rekomenduje ten rumiankowo-lewandowy. 100g. Fajne sa tez inne i w sumie dostepne cenowo.

Fajny i malo spotykany jest tez lokalnie w mojej okolicy robiony balm;
    medicineroom.net/
    Tez dostepny cenowo w duzym 100g opakowaniu.
    Mozna wywiesc w ilosciach, ktore nie sa komercjalne.

Prezentami typowo australijskimi jest dla mnie jest sztuka aborygenska nabyta w galerii- i w zadnym przypadku na lotnisku.
    Ale warte uwagi moga byc tez wyroby z drewna; deski do krojenia, talerze. Chodzi oczywiscie o to, ze mozna nabyc tutaj sassafras, houn pine oraz tego typu wyrobu, ktore sa unikalne. Nlalzey tutaj ostro zrobic 'shopping around' bo ceny moga roznic sie od umiarkowanych do astronomicznych.

Poza tym, to nalezy nazbierac muszli, kamieni, szyszek...haha
    Malo mozna wywiesc z AU jako cos naprawde unikalnego...

Kan

• przeciwcialo 08.02.15, 13:11
    Dziękuję za szybką odpowiedź i masę wskazówek.
  • baraban5 01.04.15, 16:06
    Kosmetyki naturalne to dobry wybór, bo wiemy, że nie trujemy swojej skóry chemią. Ja zamawiam na LewendowaSzafa.pl. Produkty mają wysokiej jakości. Zamawiając kosmetyk, na drugi dzień miałem już w domusmile Także jako facet - szczerze polecam.
  • faramaceuta 06.10.16, 06:16
    W kwestii kosmetyków. Szukam osoby, firmy zainteresowanej współpracą. Kosmetyki azjatyckie. Robię selekcję - wybieram te najlepsze. Weryfikuję skład i działanie (kosmetyki są rejestrowane w europejskiej bazie CPNP). Kolejna rzecz - Azja obecnie jest wyznacznikiem trendów w kosmetyce to tutaj pojawiły się po raz pierwszy kremy bb czy cc czy kosmetyki zawierające wyciąg ze śluzu ślimaka, syntetyczny jad żmii, itp. Dodatkowo większa cześć kosmetyków z Azji posiada w swoim składzie: naturalne faktory ochronne, związki zmniejszające zmiany barwnikowe. Najchętniej umowa na wyłączność. Pozdrawiam. office@2x2asia.com
  • yvona73pol 09.10.16, 08:54
    Ale szukasz w Polsce czy w Au? Bo tutaj to juz bardzo rozwiniety rynek, sieci sklepow, koreanskie I nie tylko. Tak, ze jesli Au to troche musztarda po obiedzie wink

--
    obrazy, malunki i nie tylko
  • mrs.courvoisier 19.11.16, 04:08
    Świeży pachnący ogórek, awokado, olej kokosowy, oliwa... długo by wymieniać. Prawie wszystkie kosmetyki można nabyć tanio w warzywniaku, ale jest też taki o który można poprosić kolegę, na pewno nie odmówi wink
  • kryspina007 13.12.16, 08:28
    super pomysły
  • magii89 04.05.18, 16:16
    Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to ja zamawiam tutaj www.warsztatpiekna.pl/pl jest to świetne miejsce nie dośc ze mogę zkupić u nich kosmetyki to otrzymuję garść cennych porad. Fajne jest to że masz możliwość wypełnienia ankiety online, aby uzyskać analizę stanu skóry i spersonalizowane polecenia w kwestii pielęgnacji.
  • sterka03 21.05.18, 17:49
    Ja od kilku dobrych miesięcy używam produktów naturalnych, cenię sobie kosmetyki włoskiej firmy Eldan Cosmetics. Mają linię produktów przeznaczonych do każdego typu skóry. Są skuteczne a w ich składzie można znalezc ekstrakty czy olejki roślinne. Są niedrogie a bardzo skuteczne.
  • jussta64 14.08.18, 18:40
    Dlaczego dorabiać zagraniczne firmy .Ja odkryłam kosmetyczkę która robi świetne naturalne kosmetyki własnego pomysłu są świetne polecam na www.kosmetykinaturalnejustine.pl
  • miranda.mikerrano 03.12.18, 23:33
    Tak samo można powiedzieć dlaczego świat i Europa ma kupować polskie produkty a przecież tak bardzo nasi rodzimi producenci chcą eksportować. Po prostu niech każdy kupuje co mu pasuje i co mu się podoba. Ja osobiście uwielbiam włoskie marki kosmetyczne typu Biofficina Toscana czy Alkemilla i chętnie po nie sięgam. A że kupuje w polskich sklepach i od polskich firm więc wspieram polskich przedsiębiorców i gospodarkę jakby co tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.