Dodaj do ulubionych

jak juz tak nudno...

02.04.11, 07:57
to cwiczmy angielski.... smile
dzieci.wp.pl/ecid,11,eid,1691,title,Na-lesnej-polanie-MINIslowniczek,zabawa.html
--

a gdyby tak nieba przybliżyć
Edytor zaawansowany
  • marii51 02.04.11, 07:59
    byliśmy w lesie , a teraz wycieczka do miasta
    dzieci.wp.pl/ecid,11,eid,1681,title,Wyprawa-do-miasta-MINIslowniczek,zabawa.html
    --

• marii51 02.04.11, 08:01
    tup tup- do kuchni....
    dzieci.wp.pl/ecid,11,eid,1619,title,Sniadanie-Boba-MINIslowniczek,zabawa.html
    --

• marii51 02.04.11, 08:09
    i jeszcze - w miłym wesołym pokoiku.... pozostałe też są interesujące...
    zabawa super z wnuczętami --wszak to one nas prowokują-
    wygłaszając wiersze i piosenki od 3 r. ż.
    takie czasy.. pomyślne-
    cieszę się że wnuczęta wdrażają obcy język---
    przyda im się !w życiu,jak najbardziej się przyda w życiu
    dzieci.wp.pl/ecid,11,eid,1673,title,Moj-pokoj-MINIslowniczek,zabawa.html
    --

• pia.ed 02.04.11, 13:21
    Wspaniala ta nauka jezyka ... w Szwecji takich rzeczy jeszcze nie wymyslili ...
    teraz to przedszkola powinny zadbac aby cwiczyc z dziecmi,
    bo nie jestem pewna ze wszyscy rodzice znajda czas ...
    pewnie maja "wazniejsze" rzeczy na glowie wink

http://skalman.sydsvenskan-img.se/sydsvenskan/a6184dc74c07e716d2c603b4fdc6df5b/704/396/archive/00930/syskonsim704_930264a.jpg

Szwedzcy rodzice znajduja zawsze czas, aby poplywac ze swoimi bebiskami ...

www.sydsvenskan.se/omkretsen/vellinge/article1411284/Alla-kan-ta-sig-ett-dopp.html
  • pia.ed 02.04.11, 22:09
    http://skalman.sydsvenskan-img.se/sydsvenskan/984b529cdd93d4e27063c8b2db1b5c04/704/396/archive/00940/bad2_940233a.jpg

Nad morzem byli juz pierwsi amatorzy kapieli ... Ja do opalania na wszelki wypadek
    wybralam ogrodek na naszym podworku ... bo 14 stopni to dla mnie za malo,
    ale sloneczko przypiekalo jak trzeba ...

Ponizej, po otwarciu linka, mozna zobaczyc jeszcze jedno zdjecie ...

www.sydsvenskan.se/malmo/article1430652/14-grader-varmt-i-Malmo.html
  • marii51 03.04.11, 06:34
    Bożenko-
    kochana - moje wnuczęta przebywają w prywatnych predszkolach -- nie mają szans w publicznym-- bo jest stanowczo za mało przedszkoli publicznych ---- dawniej je polikwidowano w calej Polsce---
    a terazsmile
    przeczytaj
    www.fakt.pl/Zapisz-dziecko-do-prywatnego-przedszkola,artykuly,100086,1.html
    -- moje wnuczęta uczą się angielskiego w przedszkolu od 3 r. ż. a poza tym synowie i synowe rownież rozmawiają w jęz angielskim -czyli na bieżaco sprawdzają- czy dzieci robią postępy --a w szkołach najnormalniej są lekcje angelskiego, tak jak dawno temu-rosyjski

cd w następnym poście...

• marii51 03.04.11, 06:37
    ww- oprócz tego pluskaja się nawet zimą na baseniesmile od pół roczku maluszka
    mam zdjęcia ,
    uzdolnienia:uczęszczają na: balet ,plastyka,zajęcia ogolnie artystyczne, tenis - taniec taki wywijany wykręcany [niepamietam nazwysmile--najstarszy wnuk
    --- obowiązkow rodzice mają bardzo dużo- przywieżć - odebrać -- nie zapomnieć !smile
    Obserwuję , podpatruje i ogromnie się cieszę --ale cząstka w tym mojej zasługi jest , bo ja synów rownież akceptowałam uzdolnienia , zainteresowania - bywało ,że jezdzilam na zawody weekendowe- np modeli latających--
    dzieci zawsze wiedziały i czuły moją akceptację wszelkich uzdolnień ach --przecież są muzykalni smile wnuczęta uwielbiaja spiewać i już niektore grają na gitarze- a dwulatek wali pałeczkami w specjanie kupioną perkusje --- z jakim oddanym uczuciem to robi--- Przyjedż wiosną -latem- Zapraszam-- do Gańska to uwierzyszsmile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.