Dodaj do ulubionych

Poniżej pasa

10.11.11, 19:26
A jak było z tym "poniżej pasa"? Biedroń, pierwszy jawny gej w Sejmie, użył tych słów, gdy odpierał ataki na kandydaturę Nowickiej. Posłowie krytykowali ją między innymi za słowa z wywiadu, który udzielił... jej syn. Po słowach Biedronia na sali sejmowej rozległ się rechot. No i Biedroń zareagował : - Z tym poniżej chciałem wytłumaczyć, że zbyt często zaglądacie poniżej pasa. Nie wy jesteście od tego, żeby pytać co ludzie robią poniżej pasa. Te wypowiedzi są skutkiem braku świadomości seksualnej? - zastanawiał się Biedroń a sala się śmiała.

Myślę że caly świat będzie się śmiał z naszych posłów.

http://bi.gazeta.pl/im/3/10608/z10608893W,Poslowie-Ruchu-Palikota-Robert-Biedron-i-Anna-Grodzka.jpg

--
big_grin big_grin big_grin
Dum spiro, spero
http://mdsa.fm.interia.pl/a21.gif
Edytor zaawansowany
  • marii51 10.11.11, 21:23
    nie mogę odnależć, ale czytałam art o wypowiedzi z zastosowaniem zwrotu "ponizej pasa"
    przez inne znane osoby - nikt wówczas nie zareagował w ogóle- było jak najbardziej wszystko w porządku----
    ale na razie link:
    wiadomosci.wp.pl/title,Smiech-poslow-nietaktem-skrzywdzilismy-Biedronia,wid,13978473,wiadomosc.html

--

a gdyby tak nieba przybliżyć
  • marii51 10.11.11, 21:28
    Palikot broni:
    "We wtorek - podczas pierwszego posiedzenia sejmu Robert Biedroń,
    zadeklarowany gej, poseł Ruchu Palikota,
    przedstawiał kandydaturę Wandy Nowickiej na wicemarszałka sejmu.
    Biedroń, odnosząc się do zarzutów innych posłów, powiedział,
    że są one "ciosem poniżej pasa".
    W tym momencie posłowie wybuchli śmiechem.
    Poseł Ruchu Palikota odebrał to jako nawiązanie do jego orientacji seksualnej:
    - Zbyt często zaglądacie poniżej pasa. Nie wy jesteście od tego,
    żeby pytać co ludzie robią poniżej pasa.
    Zbyt często się tym zajmujecie,
    zamiast dbać o godność ludzką i prawa człowieka -
    powiedział z mównicy wśród jeszcze większych wybuchów śmiechu. ""

wiadomosci.wp.pl/title,Palikot-i-ten-smiech-Donalda-Tuska-przerazajace-mozemy-miec-gigantyczne-problemy-w-Unii,wid,13978678,wiadomosc.html
    --

• marii51 10.11.11, 22:55

Kto tak samo się wyraził w sejmie..
    'W zeszłej kadencji stwierdzenia "poniżej pasa" użyło pięciu posłów - w różnych kontekstach.
    Padało w dyskusjach o wzroście cen, budżecie państwa czy katastrofie smoleńskiej.
    Nigdy nie spowodowało wesołości posłów."
    www.alert24.pl/alert24/1,84880,10623975,Kto_jeszcze_w_Sejmie_powiedzial__ponizej_pasa___Klich_.html

--

• dominika.24 11.11.11, 07:53
    Dla mnie te słowa nie są śmieszne ale tragiczne. Poseł nawet na pierwszym wystąpieniu a może szczególnie na pierwszym wystąpieniu powinien zachować powagę wypowiedzi.Dla mnie to było takie z podwórka.
  • czuk1 11.11.11, 18:29

Z podwórka to może jest ale jasno określa sposób atakowania p. Nowickiej przez posłów PiS.
    I jest to powszechnie stosowany zwrot.
  • chris.w2 11.11.11, 21:04
    mattos napisał:
    > A jak było z tym "poniżej pasa"? Biedroń, pierwszy jawny gej w Sejmie (...)

A propos Roberta Biedronia i "ponizej pasa":

Znane osoby homoseksualne z historii swiata:

www.youtube.com/watch?v=CP7vJSo_zNg
  • mattos 11.11.11, 21:37
    Pederaści są nienormalni!
    Oczywiście nie chodzi o nienormalność w ogóle, ale o zaburzenie normy seksualnej.
    Heteroseksualiści są normalni, bo to osobnicy mający prawidłowe biologicznie popędy płciowe, a pederasta jest nienormalny seksualnie, bo jest dewiantem seksualnym, jego seksualność jest zaburzona - ponieważ odczuwa nienaturalny pociąg seksualny do osobnika tej samej płci. Ten pociąg jest nieprawidłowy.
    Żródło.....

--
    big_grin big_grin big_grin
    Dum spiro, spero
    http://mdsa.fm.interia.pl/a21.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.